Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės KET savarankiškai II tema

Drauge sake kokius 2 metus taikydavo atsistoti kur toliau, kur nera masinu.. O dabar atsiranda instruktoriams galimybe piknaudziauti. Gerai, jei pataikysi ant normalaus, saziningo ir pradedanti vairuotoja suprantancio instruktoriaus.. O jei ne?
Atsakyti
Neislaikiau regitroje teorijos verysad.gif , kaip nusivyliau, atrodo ir mokiausi daug ir sprendziau daug, bet va...tai tau verysad.gif . Tikrai papuole sukti klausimai, pagrindiniu klausimu susijusiu su eismu, sankryzomis, zenklais buvo tik 3, o visi kiti nei siokie nei tokie, su klaidinanciais atsakymais, del kai kuriu klausimu ir pateiktu atsakymu netgi norejau pasigincyti, bet nebuvo su kuo biggrin.gif .... ech issiliejau, teks mokintis toliau, tik jau nezinau kita karta ko ir tiketis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 12 19, 10:51)
Neislaikiau regitroje teorijos verysad.gif , kaip nusivyliau, atrodo ir mokiausi daug ir sprendziau daug, bet va...tai tau verysad.gif . Tikrai papuole sukti klausimai, pagrindiniu klausimu susijusiu su eismu, sankryzomis, zenklais buvo tik 3, o visi kiti nei siokie nei tokie, su klaidinanciais atsakymais, del kai kuriu klausimu ir pateiktu atsakymu netgi norejau pasigincyti, bet nebuvo su kuo  biggrin.gif .... ech issiliejau, teks mokintis toliau, tik jau nezinau kita karta ko ir tiketis doh.gif

Užjaučiu 4u.gif
Nesinervuok,pasimokyk dar,juk žinai dabar kur klaidas darei.Kitą kartą tikrai išlaikysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 12 19, 11:51)
Neislaikiau regitroje teorijos verysad.gif , kaip nusivyliau, atrodo ir mokiausi daug ir sprendziau daug, bet va...tai tau verysad.gif . Tikrai papuole sukti klausimai, pagrindiniu klausimu susijusiu su eismu, sankryzomis, zenklais buvo tik 3, o visi kiti nei siokie nei tokie, su klaidinanciais atsakymais, del kai kuriu klausimu ir pateiktu atsakymu netgi norejau pasigincyti, bet nebuvo su kuo  biggrin.gif .... ech issiliejau, teks mokintis toliau, tik jau nezinau kita karta ko ir tiketis doh.gif

Gaila verysad.gif
spresk testus tol, kol jau atrodys, kad viski klausimai istisai kartojasi. Spresk per visus tiek mokamus, tiek nemokamus psl.
Tikiuosi, kad antras kartas kartas bus sekmingas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Profit @ 2014 12 19, 21:13)
Gaila  verysad.gif
spresk testus tol, kol jau atrodys, kad viski klausimai istisai kartojasi. Spresk per visus tiek mokamus, tiek nemokamus psl.
Tikiuosi, kad antras kartas kartas bus sekmingas.  4u.gif

Aš taip ir mokiausi 4u.gif
Kaip tau sekasi vairuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2014 12 19, 22:34)
Aš taip ir mokiausi  4u.gif
Kaip tau sekasi vairuoti  4u.gif

Nedekingas laikas dabar, vakarai tamsus, savaitgaliai uzimti. Nelieka daug laiko vazineti.
Bet as neskubu. Pavasari jau rimciau uzsiimsiu vairavimu.
O kaip tau?
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 12 19, 11:51)
Neislaikiau regitroje teorijos verysad.gif , kaip nusivyliau, atrodo ir mokiausi daug ir sprendziau daug, bet va...tai tau verysad.gif . Tikrai papuole sukti klausimai, pagrindiniu klausimu susijusiu su eismu, sankryzomis, zenklais buvo tik 3, o visi kiti nei siokie nei tokie, su klaidinanciais atsakymais, del kai kuriu klausimu ir pateiktu atsakymu netgi norejau pasigincyti, bet nebuvo su kuo  biggrin.gif .... ech issiliejau, teks mokintis toliau, tik jau nezinau kita karta ko ir tiketis doh.gif

Patarimas-nesimokyk mintinai. Mintinai reikia zinoti tik zenklus,taisykles,o uzdaviniuose duotas situacijas reikia ismastyti.gatveje juk taip pat buna ivairiu situaciju-uzdaviniuose duota lygiai tas pats. Suktu ar klaidinanciu klausimu ten tikrai nera-esu tuos testus meginusi,per atviru duru diena regitroj buvau,tai,sakyciau,dar lengvesni negu buvo anksciau-priartinti labiau prie realybes smile.gif Perskaityk atidziai ket knygute ir saugaus eismo istatyma,paskui spresk testus neskubedama ir analizuodama kiekviena situacija(net jei ir pataikei i teisinga atsakyma),pritaikydama konkreciai situacijai konkretu punkta is ket (knygute reikia tureti po ranka) ir labai gerai apgalvodama kodel butent taip,o ne kitaip.Nesistenk isiminti po kokiu klausimu koks buna teisingas atsakymas,reikia tik suprasti,kodel butent toks teisingas,o ne kitoks.Ir kai nebeliks neaiskiu "slieku" testuose-be vargo islaikysi 4u.gif Mokykis ne daug-o koncentruotai ir produktyviai,ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 12 20, 15:04)
Patarimas-nesimokyk mintinai. Mintinai reikia zinoti tik zenklus,taisykles,o uzdaviniuose duotas situacijas reikia ismastyti.gatveje juk taip pat buna ivairiu situaciju-uzdaviniuose duota lygiai tas pats. Suktu ar klaidinanciu klausimu ten tikrai nera-esu tuos testus meginusi,per atviru duru diena regitroj buvau,tai,sakyciau,dar lengvesni negu buvo anksciau-priartinti labiau prie realybes smile.gif Perskaityk atidziai ket knygute ir saugaus eismo istatyma,paskui spresk testus neskubedama ir analizuodama kiekviena situacija(net jei ir pataikei i teisinga atsakyma),pritaikydama konkreciai situacijai konkretu punkta is ket (knygute reikia tureti po ranka) ir labai gerai apgalvodama kodel butent taip,o ne kitaip.Nesistenk isiminti po kokiu klausimu koks buna teisingas atsakymas,reikia tik suprasti,kodel butent toks teisingas,o ne kitoks.Ir kai nebeliks neaiskiu "slieku" testuose-be vargo islaikysi  4u.gif Mokykis ne daug-o koncentruotai ir produktyviai,ir viskas bus gerai  4u.gif

Va ,labai geras patarimas drinks_cheers.gif
Aš mintinai iškaliau tik greičius,kategorijas ir ženklus,visa kitą apgalvodavau neskubėdama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Profit @ 2014 12 20, 14:21)
Nedekingas laikas dabar, vakarai tamsus, savaitgaliai uzimti. Nelieka daug laiko vazineti.
Bet as neskubu. Pavasari jau rimciau uzsiimsiu vairavimu.
O kaip tau?

Laikas tikrai nedėkingas.Aš tik savaitgaliais gaunu pavažiuoti...Jau gailiuosi,kad nėjau,tik išlaikius teoriją,į vairavimo mokyklą...gal jau ir baigus būčiau ax.gif
Dabar jau yra kaip yra,lauksiu ir aš pavasario smile.gif
Atsakyti
Sveikos, siandien islaikiau teorija Regitroj.

Greiciu neismokau, kategoriju - irgi ( kam jas mokytis?) .. Zenkluose labai logiska viskas, nieko mokytis nereikia, reikia zinoti zenklu galiojimus..
Atsakyti
Sveikos!! Ar yra besimokinanciu?
O daznai skiriasi regitroj klausimai, formuluotes nuo ketbilietai, alsket bilietu?
beja.. gal jau kas laike siais metais vairavimo egzamina? Idomu, kaip sekesi be aiksteliu... smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas žino, ar einant laiyti teorijos regitroj būtina turėti sveikatos žinių pažymėjimą? Gal galima jį vėliau atsivežt? Taip išėjo, kad man egzas anksčiau nei tie "žalios kortos" kursai...
Atsakyti
QUOTE(MadlenaX @ 2015 07 15, 15:23)
Sveikos. Gal kas žino, ar einant laiyti teorijos regitroj būtina turėti sveikatos žinių pažymėjimą? Gal galima jį vėliau atsivežt? Taip išėjo, kad man egzas anksčiau nei tie "žalios kortos" kursai...


Taip, būtina. Paprasčiausia tokios informacijos ieškoti tiesioginiu būdu, ne per forumus:
Regitra

Pažymėjimą galite gauti savo poliklinikoje ar spec. įstaigoje - taip ko gero net pigiau ir greičiau būtų.
p.s., dabar tik "daėjo", kad ne sveikatos pažymos, o atestavimo Jums vėliau - deja, šita pažyma irgi būtina, bet paklauskit mokykloj - gal yra galimybė gauti anksčiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 15 liepos 2015 - 14:46