Įkraunama...
Įkraunama...

KT ir nėštumas

Mes tai saugojomes 2 metus. rolleyes.gif Po to 1 metus nesisaugojom, ir vis niekaip nepastojau. sad.gif Po to vel vartojau kontraceptines piliules uzdegimui gydyti. O jas nutraukus, po 3 menesiu pastojau. nestuke.gif
Atsakyti
labas,
as vartojau kontraceptines tabletes apie 2 metus, man jas net gydytoja rekomendavo, nes menesines nebuvo reguliarios iki pat 23 metu. Tai maniau kad gala s isvis nevaisinga, taciau gydytoja pasake kad nuo kontraceptiniu vaisingumas tik pagereja. Kai nustojau vartoti tabletes pastojau po 3 men. Manau kad mna tos tabletes kaip tik labai padejo.
Atsakyti
2-tra menesiuka po 4 metu piliuliu vartojimo thumbup.gif
Atsakyti
As vartojau irgi ilgai - apie 4-5 metus is pradziu vienokius, paskui kitokius. O pastojau is karto kai nutraukiau - tik pora menesiu siaip pralaukem, o treciaji ememes darbo - ir stai as jau perkopiau i antra nestumo puse. Del gleivines - tai man atrodo tas posakis tinka kai vartoji tabletes, o kai nustoji, gleivine vel pradeda veseti, taip kad visiskai isnykti negali. Jeigu drauge nepastoja, tai tikriausiai kitos priezastys. Ir is viso, jeigu kontraceptikai butu nevaisingumo priezastis - tai jau milijonai moteru Lietuvoje turetu buti nevaisingomis, o sito dar neteko girdeti.
Sekmes darant leliuka wink.gif
Atsakyti
sveikutes.. as vartojau kontraceptikus triregola (kukris kaip veliau suzinojau ne itin geras kepenimas...) 3 metus po nutraukimo naudojau vitaminus tris menesius ir su vyru saugojomes prezervatyvais.. kai maniau kad man ovuliacija nuejau pasitikrint pas ginekologe.. ten paziurejo kolposkopu ir pasake kad pas mane yra subrendes kaiusinelis tad jei noriu vaiko galiu griebt vyra .. taip ir padariau .. pavyko is pirmo karto.. nors as netikejau kad taip gali but... nes turejus problemu ir su gimdos uzdegimais ir ju priedais.. gal but man pasiseke dabar vat supu vieno menesio pypli.. wink.gif
Atsakyti
Kontraceptines vartojau 3 metus. Pries nutraukiant 2 men. kartu su kontraceptinemis pradejau Folio rugsti gerti. Birzeli isgeriau paskutine tablete, o rugpjuti jau nescia buvau. thumbup.gif
Atsakyti
Kontraceptikus vartojau apie metus, nustojau juos gert sausi, ir pradejau gert foline, bet dar saugojomes iki geguzes. O birzelio pradzioje jau buvau nescia. biggrin.gif
Atsakyti
dar norejau pasakyti. kad visi gydytojai kiek man teko kalbeti (ju buvo 4) sake kad po kontraceptiku netgi didesne tikimybe greiciau pastot negu nevartojancioms. ilgai nepastojancioms netgi rekomenduoja pagert kelis kontraceptiku kursus...taip kad nereikia prarasti vilties
Atsakyti
visos cia toookios optimistes, kad net grazu!!!!!!!!!! clap.gif clap.gif clap.gif

As pati vartojau apie 5 metus, po to metus saugojomes, kad tipo organizmas issivalytu,
Ir dabra jau 3 men negaliu pastoti sad.gif
Atsakyti
Man pavyko clap.gif clap.gif clap.gif Gėriau 3 metus kontraceptikus, o kai tik nutraukiau po kelių dienų vikelis jau buvi įtaisytas laugh.gif laugh.gif wink.gif
Atsakyti
KT vartojau du metus, net nesiruosiau nutraukti, taciau vaikiukas ir taip nusprende ateiti. clap.gif
Atsakyti
As taip pat be vargo pastojau po 4 metu vartojimo kontraceptiku. Mielosios , o kodel nerasot ka vartojot, gal tai turi reiksmes g.gif As vartojau MERCILON'a
Atsakyti