Įkraunama...
Įkraunama...

KT ir nėštumas

Gal man ir kitos priezastys, bet . dry.gif
5 metus vartojau Cilest. Po to pusemti saugojomes, kad organizmas tipo iišsivalytų ir jau daugiau kaip 4 mėn negaliu pastoto.
Gydytojai dabar atranda visokių nesamonių kiaušidėse ir sako, ko tu nori, po tiek laiko vartojimo, dar ne taip būna. mad.gif
Atsakyti
gal galit parasyti ,kokius KT vartojot ir nepavyksta/pavyko pastoti?as asmeniskai Gracial,kazin ka apie jos girdeti? vartojau beveik daugiau nei metus,paskui 5 menesius saugojomes ,kad issivalytu,ir stai antras menuo bandau pastoti,idimu ar itakos KT vartojimas pastojimui?drauge vartotjo daugiau nei 2 metus "Cilest"pastojo po 8 menesiu,pati mano ,kad KT cia deti.
Atsakyti
Nu kokia man nesąmonė dėl to saugojimos, kad išsivalytų nuo kažko organizmas. Taigi ten tie patys normalūs moteriški hormonai... Kaip tik pirmus tris mėnesius po Kt padidėja pastojimo galimybė, tai kam ją praleist... g.gif
Atsakyti
QUOTE (gvida @ 2004 06 03, 06:06)
gal galit parasyti ,kokius KT vartojot ir nepavyksta/pavyko pastoti?as asmeniskai Gracial,kazin ka apie jos girdeti?

Aha, man irgi idomu, bo as taip pat Gracial geriu...
Atsakyti
saugojomes liepsenele tada be KT nes vestuviu norejau sulaukti,ir tikrai pripazinsiu turejau kita informacija apie KT,kad kaip tik buvau susidariusi nuomone,kad kaip bebutu jos sustabdo pastojima juk spremojis tai "istirbdo"juk nepastojama vistiek kunas nenaturaliai ,juk vis del to kazkokia tablete kuri neleidzia pastoti,kazkaip sunku patyket,kad gali padeti kaip tik pasoti,dabar as nesigincysiu,tada man taip atrode taip snekejo,dabar gabus informacija,kad atvirksciai padeda man sunku adaptuotis rimtai.

kasiopeja ,o kiek tu vartojai gracial ir kiek laiko planuoji lialiuka.
Atsakyti
QUOTE (gvida @ 2004 06 03, 08:47)
saugojomes liepsenele tada be KT nes vestuviu norejau sulaukti,ir tikrai pripazinsiu turejau kita informacija apie KT,kad kaip tik buvau susidariusi nuomone,kad kaip bebutu jos sustabdo pastojima juk spremojis tai "istirbdo"juk nepastojama vistiek kunas nenaturaliai ,juk vis del to kazkokia tablete kuri neleidzia pastoti,kazkaip sunku patyket,kad gali padeti kaip tik pasoti,dabar as nesigincysiu,tada man taip atrode taip snekejo,dabar gabus informacija,kad atvirksciai padeda man sunku adaptuotis rimtai.

kasiopeja ,o kiek tu vartojai gracial ir kiek laiko planuoji lialiuka.

aš viską suprantu wink.gif . Tiesiog piktina kai kurių gydytojų neatsakingi pasisakymai, tipo būtinai pasisaugokit po Kt gal pusmetį, lia lia lia... Čia prieš 20 metų taip galima buvo sakyt, o dabar jau visai kitaip daro tas KT.

smile.gif Jokių spermiukų KT netirpdo wink.gif , negąsdink merginų savo parašymais. KT tik slopina ovuliaciją - apgaulingai organizmui "sako", kad tipo esi nėščia ir dėl to nereikia leist bręst naujiem kaiušinėliam. Kitas KT poveikis - jos tirština gimdos kaklelio gleives ir spermiukam sunkiau patekt į vidų. Taip kad nieko jos baisaus nedaro, nes yra tie patys moteriški hormonai, kurių ir šiaip mes turim visos. Plačiau apie Kt veikimą rašo www.prisimink. lt - aš čia tik esmę surašiau wink.gif .
Atsakyti
QUOTE (gvida @ 2004 06 03, 06:47)

kasiopeja ,o kiek tu vartojai gracial ir kiek laiko planuoji lialiuka.

matai, dar tik planuoju planuot, bo "diedas" nepasiduoda. Tada, kai pasak jo bus "jau galima", turėtų būti apie 2 metus vartojimo. Tai aš ir mėginu išsiklausinėt, kaip kas kur... Ir patylom tikiuosi, kad gal kurią dieną tos KT nesuveiks rolleyes.gif
Atsakyti
As po KT jokiais issivalymais neuzsiminejau - isgeriau paskutine KT, prasirgau ir kibom i darba thumbup.gif dabar laukiam......................
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 06 03, 09:23)
QUOTE (gvida @ 2004 06 03, 06:47)

kasiopeja ,o kiek tu vartojai gracial ir kiek laiko planuoji lialiuka.

matai, dar tik planuoju planuot, bo "diedas" nepasiduoda. Tada, kai pasak jo bus "jau galima", turėtų būti apie 2 metus vartojimo. Tai aš ir mėginu išsiklausinėt, kaip kas kur... Ir patylom tikiuosi, kad gal kurią dieną tos KT nesuveiks rolleyes.gif

o tu vietooj KT vitaminus, vitaminus wink.gif foline rugsti pvz rolleyes.gif nemanau, kad vyras liktu nepatenkintas biggrin.gif
Atsakyti
Duok diedui i galva jeigu nepalaiko biggrin.gif wink.gif siaip daktarai sako, kad po dvieju , triju metu vartojant KT keliu menesiu pertrauka tik i nauda , kad organizmas neuzmigtu dry.gif Pakalbek apie tai su savo vyruku.
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 06 03, 07:26)
o tu vietooj KT vitaminus, vitaminus wink.gif foline rugsti pvz rolleyes.gif nemanau, kad vyras liktu nepatenkintas biggrin.gif

Gal aš ir naivi, bet norisi, kad abiems norėtųsi laugh.gif O be to, aš paslapčių laikyt nemoku, pirmą mėnesį išsiplepėčiau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE (gven @ 2004 06 03, 07:32)
Duok diedui i galva jeigu nepalaiko biggrin.gif wink.gif siaip daktarai sako, kad po dvieju , triju metu vartojant KT keliu menesiu pertrauka tik i nauda , kad organizmas neuzmigtu dry.gif Pakalbek apie tai su savo vyruku.

Matai, sotus alkano nelabai užjaučia. Jis vieną vaiką jau turi, tai nelabai manęs supranta, ko aš čia spirgu... sad.gif
Atsakyti