Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 30, 19:03)
Vistik mums tridiene karstine buvo  doh.gif bet vat siadien tikras kosmaras, maziuke isberta visa ir matyt berima jai labai niezti, tai ervuojasi, draskosi, klykia, negerai nei ant rankyciu nei supynese -niekur  doh.gif greiciau jau praeitu nes isprotesiu....  doh.gif
oij nejuokauk  doh.gif pagalvojus akd dar du metus nemiegosiu tai net bloga daros  doh.gif
negi manai, kad maitinant misinuku raiau miegos?  blink.gif
man tai sian pazadejo MB kad miegos su mazge, o mane leis i kita kamberi ir tik atnes pamaitint  thumbup.gif vargsiukas, jau gaila man jo  biggrin.gif

o tai nuo ko cia jinai sitaip viduriuoti pradejo? g.gif tai tikriausiai ir temperatura buvo pasokusi del to. oi linkiu jums kuo greiciau pasveikti ir zinoma kantrybes ir stiprybes 4u.gif
o tau linkiu kuo geriausiai issimiegoti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sianakt as issimiegojusi, pilna jegu thumbup.gif ir maziuke miegojo nuostabiai, vostik 3 karus atsikele, MB atnese man ja, pamaitinau ir toliau ji sau kuo puikiausiai miegojo... va kaip maziuke tevelis veikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 31, 10:29)
Sveikos  4u.gif

Sianakt as issimiegojusi, pilna jegu  thumbup.gif ir maziuke miegojo nuostabiai, vostik 3 karus atsikele, MB atnese man ja, pamaitinau ir toliau ji sau kuo puikiausiai miegojo... va kaip maziuke tevelis veikia  blush2.gif

na ir smagu kad pamniegojai nors 4u.gif
o mes siandiena irgi pakankamai normaliai pamiegojom. tik ji man anksciausiai prabudo, po 6. tai as ja pas save i lova atsinesiau ir tolliau parpem iki 9 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 31, 13:46)
na ir smagu kad pamniegojai nors  4u.gif
o mes siandiena irgi pakankamai normaliai pamiegojom. tik ji man anksciausiai prabudo, po 6. tai as ja pas save i lova atsinesiau ir tolliau parpem iki 9  blush2.gif

o patogu tau su maziuke vienoj lovoj miegoti? nes as tai negaliu.. bijau ir sukruteti, nes maziue ikart pabunda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 31, 10:53)
o patogu tau su maziuke vienoj lovoj miegoti? nes as tai negaliu.. bijau ir sukruteti, nes maziue ikart pabunda  doh.gif

nu pas mus lova daug didesne uz dvigule blush2.gif (super king size), tai vietos apstu. na siaip as nelabai pritariu vaiko miegojimui su tevais, bet as vakar nakti tai skaniai paskaiciau knyga, tai nuejau miegot vos ne 2, o ji sian taip anksti nubudo, tai ir neatsilaikiau pasiguldziau pas save i lova. blush2.gif na siaip ji geriau miega musu lovoje nei savo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 31, 12:29)
Sveikos  4u.gif

Sianakt as issimiegojusi, pilna jegu  thumbup.gif ir maziuke miegojo nuostabiai, vostik 3 karus atsikele, MB atnese man ja, pamaitinau ir toliau ji sau kuo puikiausiai miegojo... va kaip maziuke tevelis veikia  blush2.gif

mane pradeda griauzti pavydas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 31, 12:46)
na ir smagu kad pamniegojai nors  4u.gif
o mes siandiena irgi pakankamai normaliai pamiegojom. tik ji man anksciausiai prabudo, po 6. tai as ja pas save i lova atsinesiau ir tolliau parpem iki 9  blush2.gif

net laaaaaaaaaabai pavydziu Jums abems, bet baltu pavydu!!!!!!! thumbup.gif
nieko, ateis ir i mano kiemo svente mirksiukas.gif bigsmile.gif , tada ir as ismieguosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(verutekl @ 2009 10 31, 22:34)
mane pradeda griauzti pavydas mirksiukas.gif


o tu pabandyk mazyle su teveliu miegoti palikti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 31, 21:37)
o tu pabandyk mazyle su teveliu miegoti palikti  blush2.gif

nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(verutekl @ 2009 10 31, 22:47)

na padet gal ir nepadeda, bet bent mamyte pailsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(verutekl @ 2009 10 31, 19:34)
net laaaaaaaaaabai pavydziu Jums abems, bet baltu pavydu!!!!!!! thumbup.gif
nieko, ateis ir i mano kiemo svente mirksiukas.gif  bigsmile.gif , tada ir as ismieguosiu rolleyes.gif

nieko tikrai ateis ir tavo kieme svente. man irgi ne daznai pavyksta gerai pamiegot mirksiukas.gif cia retos nakteles kai ji miega kietai. pas mus dabar uodu sezonas prasidejo, tai kosmaras doh.gif turim pasikabine virs lovos uzuolaidele is marles, ne visad veiksminga buna, vis tiek buna vienas kitas kazkaip prasmunka ir kanda mazyle doh.gif tai speju kad ji dar ir nuo to daznai prabunda
QUOTE(verutekl @ 2009 10 31, 19:47)

na su musu teciu irgi ne kas doh.gif ji dazniau verkia nei miegodama su manim. vat kai lankysimes pas mociute, tai vel kartais ja nesim i mociutes kambari, kad man liktu daugiau laiko pamiegot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 31, 23:07)
na su musu teciu irgi ne kas  doh.gif ji dazniau verkia nei miegodama su manim. vat kai lankysimes pas mociute, tai vel kartais ja nesim i mociutes kambari, kad man liktu daugiau laiko pamiegot blush2.gif

joooo, mociutes tikras stebuklas thumbup.gif
nors vat maziuke rami buna tik su mano mamyte, su vyro klykia kaip pakvaisus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 31, 20:16)
joooo, mociutes tikras stebuklas  thumbup.gif
nors vat maziuke rami buna tik su mano mamyte, su vyro klykia kaip pakvaisus  blink.gif

na su vyro mama mano mazoji irgi ne ypatingai draugauja. leidziasi paimama ant ranku ar uzkalbinama, bet tikrai daugiau nieko. nors ji jokios iniciatyvos ir nerodo. seniau dar bande kazkada padet migdyti, bet pas ja labiau bliaudavo nei pas man, tai padekojau ir pasakiau kad daugiau nereiketu, nes vaikas priverkes pries miega tik sunkiau uzmigs blush2.gif
Atsakyti