Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

Bet isties tai as pastebejau, kad dauguma vaikiuku mamos mamas myli labiau nei tevu.. kazin kodel? g.gif

o as siandien vel naktineju prie kompo, nes MB su Upyte miega thumbup.gif leido man dar viena nakti gerai issimiegoti (cia turbut del to, ad siandien laaaaaabai skania vakariene pagaminau) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 31, 21:46)
Bet isties tai as pastebejau, kad dauguma vaikiuku mamos mamas myli labiau nei tevu.. kazin kodel?  g.gif

o as siandien vel naktineju prie kompo, nes MB su Upyte miega  thumbup.gif leido man dar viena nakti gerai issimiegoti (cia turbut del to, ad siandien laaaaaabai skania vakariene pagaminau)  blush2.gif

lotuliukas.gif nezinau kodel gal anos mociutes labiau myli nei is vyro puses lotuliukas.gif
nu tau ir sekasi thumbup.gif maniskis tai tingetu. nors manoji siandiena tpfu tpfu tpfu kazkaip ramiau miega. uzmigom 20.30 ir atsikele tik pries 23 val, pagere truputi pieno ir toliau parpiam
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 01, 01:08)
lotuliukas.gif nezinau kodel gal anos mociutes labiau myli nei is vyro puses  lotuliukas.gif
nu tau ir sekasi  thumbup.gif maniskis tai tingetu. nors manoji siandiena tpfu tpfu tpfu kazkaip ramiau miega. uzmigom 20.30 ir atsikele tik pries 23 val, pagere truputi pieno ir toliau parpiam

O maniske dar nuo 20 nebuvo atsikelus blink.gif va ka reiskia su teveliu miegot thumbup.gif
o man visi papuliai nuo pienuko plysta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 31, 23:46)
Bet isties tai as pastebejau, kad dauguma vaikiuku mamos mamas myli labiau nei tevu.. kazin kodel?  g.gif

o as siandien vel naktineju prie kompo, nes MB su Upyte miega  thumbup.gif leido man dar viena nakti gerai issimiegoti (cia turbut del to, ad siandien laaaaaabai skania vakariene pagaminau)  blush2.gif


as nebeturiu savo mamytes, neturiu su kuo tos meiles palyginti, tai man atrodo, kad anyta musu maze labai myli. ir nors jos dukra irgi dvi visai mazas lelytes turi, nejauciu, kad mus myletu maziau.. cia matyt nuo zmogaus priklauso, gal mums tiesiog pasiseke 4u.gif bet va senelis tai gal ir savo dukros vaikus labiau myli g.gif

saunuolis tavo vyras 4u.gif maniskis taip kietai miega, kad net neisgirsta, kai mazute pabunda doh.gif

o musu mazoji pradejo papulio atsisakineti.. diena jau kuris laikas nebeima, bet visad atsigriebdavo nakti po n kartu, o sianakt pirma karta per savo 10men. ne karto nevalge, nors ir siuliau - pabusdavo, pakniurkdavo, apsisukdavo ant kito sono ir miegot g.gif
net nezinau, dziaugtis ar liudet - jau kaip ir norejau baigti maitinti, bet kai ta diena panasu kad atejo, nebezinau biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 01, 11:22)
as nebeturiu savo mamytes, neturiu su kuo tos meiles palyginti, tai man atrodo,
o musu mazoji pradejo papulio atsisakineti.. diena jau kuris laikas nebeima, bet visad atsigriebdavo nakti po n kartu, o sianakt pirma karta per savo 10men. ne karto nevalge, nors ir siuliau - pabusdavo, pakniurkdavo, apsisukdavo ant kito sono ir miegot  g.gif 
net nezinau, dziaugtis ar liudet - jau kaip ir norejau baigti maitinti, bet kai ta diena panasu kad atejo, nebezinau  biggrin.gif  rolleyes.gif

man tai atrodo labai sunku bus nutraukti mazyles maitnima MP... kazkaip tie momentai man tiek laimes atnesa wub.gif tada jauties pati reikalingiausia, jauti ta susiliejima lelytes ir taves wub.gif
na bet jeigu atsisako, vadinas pati zino kas jai geriausia... juk niekas is jos neatima, naudojas savo teise rinktis blush2.gif gal pabandyk visti jai pasiulyti daazniau ir stebek kaip bus.. nes maniske irgi geras tris dienas papulio neeme, jau galvojau, negi 6 menesiu kudykelis atsisako kruties? blink.gif doh.gif o pasirodo velnias zino kas ten jai buvo - dabar viskas kuo thumbup.gif gal ir jusiskei kazkas tiesiog uzejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 31, 22:07)
nieko tikrai ateis ir tavo kieme svente. man irgi ne daznai pavyksta gerai pamiegot mirksiukas.gif cia retos nakteles kai ji miega kietai. pas mus dabar uodu sezonas prasidejo, tai kosmaras  doh.gif turim pasikabine virs lovos uzuolaidele is marles, ne visad veiksminga buna, vis tiek buna vienas kitas kazkaip prasmunka ir kanda mazyle doh.gif tai speju kad ji dar ir nuo to daznai prabunda

na su musu teciu irgi ne kas  doh.gif ji dazniau verkia nei miegodama su manim. vat kai lankysimes pas mociute, tai vel kartais ja nesim i mociutes kambari, kad man liktu daugiau laiko pamiegot blush2.gif

jooo uodai, tai niekas verysad.gif , o kaip maze reaguoja? ar neberia po ikandymu? g.gif

na kas lecia musu tecio, tai drasiai galima palikti thumbup.gif , bet nenoriu apkrauti, nes zmogus daug dirba ax.gif ir darbo savaites visos dienos uzimtos ir ka tik isleidau i darba verysad.gif , o griz tik ryt po pietu. ir taip zmogus nuosirdziai padeda kai tik gali bigsmile.gif. o su vaikais risys nerealus thumbup.gif . as kartais pagalvoju, kad vaikai ji daugiau myli blush2.gif , bet po to apsiraminu ir aiskinu sau, kad ji tiesiog maziau mato ax.gif
Atsakyti
na va viena is geruju musu nakteliu buvo biggrin.gif buvom pabude tik karta po to kai as nuejau miegoti. taigi atsikelem 23 pavalgem, o po to tik 5 val is ryto. na o tada iki 8 praparpem. tai issimiegojau gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 01, 08:22)
as nebeturiu savo mamytes, neturiu su kuo tos meiles palyginti, tai man atrodo, kad anyta musu maze labai myli. ir nors jos dukra irgi dvi visai mazas lelytes turi, nejauciu, kad mus myletu maziau.. cia matyt nuo zmogaus priklauso, gal mums tiesiog pasiseke  4u.gif bet va senelis tai gal ir savo dukros vaikus labiau myli  g.gif

o musu mazoji pradejo papulio atsisakineti.. diena jau kuris laikas nebeima, bet visad atsigriebdavo nakti po n kartu, o sianakt pirma karta per savo 10men. ne karto nevalge, nors ir siuliau - pabusdavo, pakniurkdavo, apsisukdavo ant kito sono ir miegot  g.gif 
net nezinau, dziaugtis ar liudet - jau kaip ir norejau baigti maitinti, bet kai ta diena panasu kad atejo, nebezinau  biggrin.gif  rolleyes.gif

saunu, kad sitokia gera anyta turit, net pavydu, nes manoji net neuzeina pasiteirauti kaip vaikas laikosi, nors gyvename tame paciame name schmoll.gif

na matai kaip buna. matai vaikuciai pasirenka patys kada jiems jau nebereikia mamytes pienuko. nors as siaip noreciau ismaitinti iki kokiu 1.5 metu ar 2. blush2.gif

QUOTE(verutekl @ 2009 11 01, 08:44)
jooo uodai, tai niekas verysad.gif , o kaip maze reaguoja? ar neberia po ikandymu? g.gif

zinok nuo ikandimu aciu dievui neberia ir net nepatinsta ikandimo vieta. tiesiog buna mazas rausvas taskiukas ir tiek, kuris po kurio laiko praeina. bet tik viena blogybe beveik visada pazadina vaika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 01, 12:23)
na matai kaip buna. matai vaikuciai pasirenka patys kada jiems jau nebereikia mamytes pienuko. nors as siaip noreciau ismaitinti iki kokiu 1.5 metu ar 2.  blush2.gif


oho kaip ilgai maititi zadi thumbup.gif
as tai tik iki metuku galvoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 01, 10:05)
oho kaip ilgai maititi zadi  thumbup.gif
as tai tik iki metuku galvoju  blush2.gif

niuuuu siaip skaiciau kad is viso patariama maitinti iki 3 metu blush2.gif bet man cia jau per daug. na nuo metu as zadu palikti tik rytini ir vakarini MP gerima ir viskas, o naktimis irgi jau noreciau, kad atprastu gerti. o dienos metu jau normalus maistas ir gerimai. tai nemanau, kad bus sunku. mano drauge taip iki 2.5 ismaitino, o kita iki 3 metuku. ax.gif bet siaip gi norisi kad leliukas gauti tiek kiek reikia sio gerio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 01, 14:11)
niuuuu siaip skaiciau kad is viso patariama maitinti iki 3 metu blush2.gif bet man cia jau per daug. na nuo metu as zadu palikti tik rytini ir vakarini MP gerima ir viskas, o naktimis irgi jau noreciau, kad atprastu gerti. o dienos metu jau normalus maistas ir gerimai. tai nemanau, kad bus sunku. mano drauge taip iki 2.5 ismaitino, o kita iki 3 metuku.  ax.gif bet siaip gi norisi kad leliukas gauti tiek kiek reikia sio gerio blush2.gif

o as atvirksciai skaiciau, kad kudykeliui MP naudingas iki metuku, o nuo metu jis tas pats kaip karves pieniukas... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 01, 12:13)
o as atvirksciai skaiciau, kad kudykeliui MP naudingas iki metuku, o nuo metu jis tas pats kaip karves pieniukas...  blink.gif

savo maistingaja prasme, t.y. laikyti ji maistu. ir netgi jau nuo 6 men yra sakoma kad jo maistingoji verte mazeja, nes vaikiukui pradeda nebeuztekti jame esanciu vitaminu ir mineralu, del to ir buti pradeti ivedinet kieta maista. bet pienukas yra naudingas ne tik maistine prasme, bet jis padeda stiprinti vaiko imuniteta, antikuniu gamybai. siaip kiek as skaiciau visur rekomenduojama vaika maitinti MP iki 2 metu.
Atsakyti