Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 15, 15:49)
Oij.. baikit us su tais pripratimais. Pasakysiu labai paprastai, kaip mna pasake viena neurologe: kudykis nepripranta prie supimo. Tiesiog augant jam, gali atsirasti supimo poreikis, o jokiu budu jis ne priprata. Tiesiog vieniems kudykiams to nereikia, o kitiems reikia ir jie to reikalauja tikrai ne del to, jog butu priprate. Elementarus pavizdys - turbut nera pasaulyje kudykio kuris nebutu 'paragaves' supimo - tai kodel ne visi tada priprate prie jo? - ogi todel, kad ne visiems jo reikia..  tik tiek  4u.gif tas noras ar nenoras buti supamam priklauso nuo vaikucio temperamento, nuo jautrumo ir tikrai cia ne pripratimo reikalas...  ax.gif

4u.gif

QUOTE(buruliuke @ 2009 11 15, 16:09)
As manau kad prie visko gero greit priprantama.Maniskei 10men.ir iki dabar supu,nes kitaip neiseina schmoll.gif

Sutinku drinks_cheers.gif


Apie supimą kaip negerą įprotį ne iš šiaip sau pradėjau. Kolegė turi mergaitę tokio pat amžiaus kaip ir manoji. Ji nuo gimimo ją nuolat supo, skauda neskauda-vistiek supa. Šiandien jai beveik 8 mėn, iki šiol supa. Jei lauke važinėja ir jos dukrytė užmiega, vistiek stumdama vežimėlį dar ir supa, nes jei nebesups- nubus.

Aš norėjau visai draugiškai apie pripratimą papliurpti, nesigavo verysad.gif 4u.gif

Mano mergytė iki šiol sunkiai nakčiai užmiega. Vakar užmigo lygiai vidurnaktį. Kelis kartus pabandžiau ant rankų migdyti- užmiega, bet guldoma atsibunda. Daugiau taip nedarysim, nes manom, kad tai yra blogybė. Anksčiau paprastai-gaudavo MP, paguldydavom į lovytę, pablevyzgojusi užmigdavo, o dabar viskas, jai stovėti lovoje reikia, ne miegoti. Paguldom- ašaros. Sakėm, bandysim tą metodą, apie kurį ankstesniuose puslapiuose skaičiau 5-10-15. Bet tiksliai nebeprisimenu kaip reikia elgtis.
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 15, 14:49)
Oij.. baikit us su tais pripratimais. Pasakysiu labai paprastai, kaip mna pasake viena neurologe: kudykis nepripranta prie supimo. Tiesiog augant jam, gali atsirasti supimo poreikis, o jokiu budu jis ne priprata. Tiesiog vieniems kudykiams to nereikia, o kitiems reikia ir jie to reikalauja tikrai ne del to, jog butu priprate. Elementarus pavizdys - turbut nera pasaulyje kudykio kuris nebutu 'paragaves' supimo - tai kodel ne visi tada priprate prie jo? - ogi todel, kad ne visiems jo reikia..  tik tiek  4u.gif tas noras ar nenoras buti supamam priklauso nuo vaikucio temperamento, nuo jautrumo ir tikrai cia ne pripratimo reikalas...  ax.gif

as asmeniskai su tuo visiskai sutinku. juk vieniems vaikams norisi daugiau zisti nei kitiems, vieni labiau bijo svetimu ir nori buti tik su mama, nei kiti. as nelaikau to pripratimu, nes is to paprasciausiai isaugama

QUOTE(buruliuke @ 2009 11 15, 15:09)
As manau kad prie visko gero greit priprantama.Maniskei 10men.ir iki dabar supu,nes kitaip neiseina schmoll.gif

manau ateis laikas, kai jusu mergaitei irgi sito nebereikes.

QUOTE(Vitoria @ 2009 11 15, 15:34)
1.Apie supimą kaip negerą įprotį ne iš šiaip sau pradėjau. Kolegė turi mergaitę tokio pat amžiaus kaip ir manoji. Ji nuo gimimo ją nuolat supo, skauda neskauda-vistiek supa. Šiandien jai beveik 8 mėn, iki šiol supa. Jei lauke važinėja ir jos dukrytė užmiega, vistiek stumdama vežimėlį dar ir supa, nes jei nebesups- nubus.

2.Aš norėjau visai draugiškai apie pripratimą papliurpti, nesigavo  verysad.gif  4u.gif

3.Mano mergytė iki šiol sunkiai nakčiai užmiega. Vakar užmigo lygiai vidurnaktį. Kelis kartus pabandžiau ant rankų migdyti- užmiega, bet guldoma atsibunda. Daugiau taip nedarysim, nes manom, kad tai yra blogybė. Anksčiau paprastai-gaudavo MP, paguldydavom į lovytę, pablevyzgojusi užmigdavo, o dabar viskas, jai stovėti lovoje reikia, ne miegoti. Paguldom- ašaros. Sakėm, bandysim tą metodą, apie kurį ankstesniuose puslapiuose skaičiau 5-10-15. Bet tiksliai nebeprisimenu kaip reikia elgtis.

1. mano irgi vaikas nemiega lauke vezime ir niekad nemiegojo. o kam versti jei ji to nenori? kol vaziuojam miega, sustojam nubunda. kai nores uzmirgs ir pamiegos kiek jai reikia.

2. mes ir diskutuojame labai draugiskai. taciau kaip ir bet kurioje diskusijoje yra uz ir pries. ne visi sutiks su tavimi kaip ir ne visi bus pries 4u.gif tam ir yra skirstos diskusijos 4u.gif

3. mes teveliai darom viena pagrindine klaida, neklausome vaiko gyvenimo ritmo ir brukame savo. tai gal jusu vaikas nenori miegoti dar. isiklausykit i vaika, stebekit. gal ji velai keliasi ryte, velai eina pietu miegoti, o mes norim kad ji 8-9 vakare uzmigtu. mano vaikas keliasi anksciausiai, dar uz lango tamsu. kazkur apie 6, bet ir eina miegoti anksti 8 kartais, jei prasciau pietu miegojo tai ir pries 7 nuluzta. nezinau ar tai gerai, nes man toks ankstyvas kelimasis irgi nera gerai.

o kas liecia supimo, manau visi vaikai buvo, yra ir bus supami ir jie is to isauga. as asmeniskai niekada nemaciau pvz 1.5 metu vaika kuri reikia supti. net ir metuku sulauke dauguma uzmiega patys
Atsakyti
O mes va ankscaiu jokiu problemu neturejom del miegelio pokaiti miegojom vezimeli naktini miega lovytej...bet...
nesuprantu prasidejo linksmumas jau kokia savaite negaliu jos nuvaryti gulti be 2.30 nakties ir plius turi butinai degti sviesa kitaip spiega iki pasiutimo kazkoks kosmaras...o mums dar tik 7 menesiai prasidejo...gal kaip taip yra buve ar irgi uzejus tokia banga...

Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 15, 18:12)
as asmeniskai su tuo visiskai sutinku. juk vieniems vaikams norisi daugiau zisti nei kitiems, vieni labiau bijo svetimu ir nori buti tik su mama, nei kiti. as nelaikau to pripratimu, nes is to paprasciausiai isaugama
manau ateis laikas, kai jusu mergaitei irgi sito nebereikes.
1. mano irgi vaikas nemiega lauke vezime ir niekad nemiegojo. o kam versti jei ji to nenori? kol vaziuojam miega, sustojam nubunda. kai nores uzmirgs ir pamiegos kiek jai reikia.

2. mes ir diskutuojame labai draugiskai. taciau kaip ir bet kurioje diskusijoje yra uz ir pries. ne visi sutiks su tavimi kaip ir ne visi bus pries 4u.gif tam ir yra skirstos diskusijos 4u.gif

3. mes teveliai darom viena pagrindine klaida, neklausome vaiko gyvenimo ritmo ir brukame savo. tai gal jusu vaikas nenori miegoti dar. isiklausykit i vaika, stebekit. gal ji velai keliasi ryte, velai eina pietu miegoti, o mes norim kad ji 8-9 vakare uzmigtu. mano vaikas keliasi anksciausiai, dar uz lango tamsu. kazkur apie 6, bet ir eina miegoti anksti 8 kartais, jei prasciau pietu miegojo tai ir pries 7 nuluzta. nezinau ar tai gerai, nes man toks ankstyvas kelimasis irgi nera gerai.

o kas liecia supimo, manau visi vaikai buvo, yra ir bus supami ir jie is to isauga. as asmeniskai niekada nemaciau pvz 1.5 metu vaika kuri reikia supti. net ir metuku sulauke dauguma uzmiega patys

Tikrai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 15, 19:12)
as asmeniskai su tuo visiskai sutinku. juk vieniems vaikams norisi daugiau zisti nei kitiems, vieni labiau bijo svetimu ir nori buti tik su mama, nei kiti. as nelaikau to pripratimu, nes is to paprasciausiai isaugama


drinks_cheers.gif
Vat maniske yra is tu jautresniu.. ir supu ja pastoviai... negana to, kad supu pries uzmiegant, visa diena ji pas mane nuo ranku nenulipa... kodel? toli grazu ne del to, kad pripratinau, o del to, kad jautri ji labai (gimdymas komplikuotas buvo ir tai dave savo) doh.gif ir nori visalaik salia buti, kad ziureciau kaip ji zaidzia, kad kartu valgyt darytume, kad net i wc kartu ja nesciaus.... doh.gif ir tikrai prie ranku jos nepratinau, tikrai sito nenorejau ir nesiojau minimaliai, kol maziuke buvo.. o vat uzaugo ir prdejo nei is sio nei is to rankyciu noreti, verkti isteriskai, akd paimciau ja, nes nori visalaik jausti mane salia... ir nesioju, nebandau 'atpratinti' leisdama jai klykti, nes taip vaikui tik CNS suvarysi negyvai... ir nesioju, zinau, kad anksciau ar veliau isaugs ir laukiu... o kolkas duodu jai tai ko ji manes praso - besalygiska artuma, nors kartais buna atsigulu ir net verkiu vakare kaip nugara skauda, o kita diena vel tas pats.. jeigu padedu ant lovos klykia nesavu balsu.. rankos vaikui dreba, asaros kaip pupos, springsta dusta vaiaks... iskart sakau nesivarginti tu mamyciu, kurios sakys kad jai cia isterija, nes isteriju 6 menesiu leliams nebuna doh.gif ir tikrai nepripratinau jos, nes kaip minejau nenesiojau jos visai kol mazyte buvo doh.gif
kas liecia vezima... maniske irgi vezime nebuvo... dabar kartais pasedi ir tai tik pilnai sedimoj padety.. et taip ir suku ratus aplink nama, nes zinau kad maziukei betkuiuo metu atsibosti gali.. ir ka? cia ne del to, kad ji prie ranku pripratus, o del to, kad vaiko temperamentas toks, kad neuztenka jai judeti vezime sedint nejudant... ir nieko... laukiu kol vaiksciot prades.. tada ir eisim viena kitai is paskos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 15, 20:52)
Vat maniske yra is tu jautresniu.. ir supu ja pastoviai... negana to, kad supu pries uzmiegant, visa diena ji pas mane nuo ranku nenulipa... kodel? toli grazu ne del to, kad pripratinau, o del to, kad jautri ji labai (gimdymas komplikuotas buvo ir tai dave savo) doh.gif ir nori visalaik salia buti, kad ziureciau kaip ji zaidzia, kad kartu valgyt darytume, kad net i wc kartu ja nesciaus....  doh.gif ir tikrai prie ranku jos nepratinau, tikrai sito nenorejau ir nesiojau minimaliai, kol maziuke buvo..
kas liecia vezima... maniske irgi vezime nebuvo... dabar kartais pasedi ir tai tik pilnai sedimoj padety.. et taip ir suku ratus aplink nama, nes zinau kad maziukei betkuiuo metu atsibosti gali.. ir ka? cia ne del to, kad ji prie ranku pripratus, o del to,  kad vaiko temperamentas toks, kad neuztenka jai judeti vezime sedint nejudant... ir nieko... laukiu kol vaiksciot prades.. tada ir eisim viena kitai is paskos  4u.gif

na zinok as irgi nemanau, kad prie ranku galima kazkaip pripratinti. manoji man net i tualeta nelesdavo nueiti, vis ant ranku ir ant ranku, o kai tik ismoko sedet, tai jau maziau jai tu mano ranku reikejo, o kai dabar ropoja, tai net kai paimu verziasi atgal ant grindu smile.gif jau nebereikia mamos ranku daugiau blush2.gif taip kad ir tavoji prades gerai ropoti, pati visur nusigaus ir nebereikes mamos. dabar galiu laisvai palikti viena zaisti, o pati tvarkytis ar suktis virtuveje. jokiu isteriju, jokio verkimo.
na manoji nors ir nuo pirmu dienu vezime, bet niekad jame nemego miegoti, o kai paaugu truputi tai tik pusiau sedimoje padety sedejo, dabar tik pilnai sedimoje, kitaip vaju kelia doh.gif
Atsakyti
Sveiko smamos, na mums be 2 sav 5 men. Nuo gimimo iki 3mem mes keldavomes 6 ryto uzmigdavom pavalge iki 8 ryto tada iki 12 miegodavom, o 8 - 9 val vakaro eidavome miegoti o 3 val ryto, valgyt ir taip pastoviai, o dabar.. atsikeliam 11 val. nes kartu vienoj lovoj su maze miegam o tetis kt. kambary ;D ji pazaidzia o poto akytes trina trina nori miego, nemiega, uzmigdau supdama, o kai guldau i lovyte atsikelia ir vl nemiega, nzn, gal isiderino jos grafikas, pvz vakar uzmio 3 val ryto.. ;]
Atsakyti
QUOTE(Vitoria @ 2009 11 15, 17:34)
4u.gif
Sutinku  drinks_cheers.gif
Apie supimą kaip negerą įprotį ne iš šiaip sau pradėjau. Kolegė turi mergaitę tokio pat amžiaus kaip ir manoji. Ji nuo gimimo ją nuolat supo, skauda neskauda-vistiek supa. Šiandien jai beveik 8 mėn, iki šiol supa. Jei lauke važinėja ir jos dukrytė užmiega, vistiek stumdama vežimėlį dar ir supa, nes jei nebesups- nubus.

Aš norėjau visai draugiškai apie pripratimą papliurpti, nesigavo  verysad.gif  4u.gif

Mano mergytė iki šiol sunkiai nakčiai užmiega. Vakar užmigo lygiai vidurnaktį. Kelis kartus pabandžiau ant rankų migdyti- užmiega, bet guldoma atsibunda. Daugiau taip nedarysim, nes manom, kad tai yra blogybė. Anksčiau paprastai-gaudavo MP, paguldydavom į lovytę, pablevyzgojusi užmigdavo, o dabar viskas, jai stovėti lovoje reikia, ne miegoti. Paguldom- ašaros. Sakėm, bandysim tą metodą, apie kurį ankstesniuose puslapiuose skaičiau 5-10-15. Bet tiksliai nebeprisimenu kaip reikia elgtis.

mano mergyte kategoriskai atsisako supimo-supama net klykia.odel ranku-skaiciau,kad vaiko buvimas ant rnku labai teigiamai veikia jo psichomotorini vystymasi.manau,kad vaikeli kuo dazniau reiktu imti ant ranku-kai ateis laikas pats atpras.prades sedeti,sliauzioti-prasiples interesu ratas,nores but savarankiskesnis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 16, 02:06)
na zinok as irgi nemanau, kad prie ranku galima kazkaip pripratinti. manoji man net i tualeta nelesdavo nueiti, vis ant ranku ir ant ranku, o kai tik ismoko sedet, tai jau maziau jai tu mano ranku reikejo, o kai dabar ropoja, tai net kai paimu verziasi atgal ant grindu smile.gif jau nebereikia mamos ranku daugiau blush2.gif taip kad ir tavoji prades gerai ropoti, pati visur nusigaus ir nebereikes mamos. dabar galiu laisvai palikti viena zaisti, o pati tvarkytis ar suktis virtuveje. jokiu isteriju, jokio verkimo.



QUOTE(mari73 @ 2009 11 16, 11:54)
mano mergyte kategoriskai atsisako supimo-supama net klykia.odel ranku-skaiciau,kad vaiko buvimas ant rnku labai teigiamai veikia jo psichomotorini vystymasi.manau,kad vaikeli kuo dazniau reiktu imti ant ranku-kai ateis laikas pats atpras.prades sedeti,sliauzioti-prasiples interesu ratas,nores but savarankiskesnis. 4u.gif

drinks_cheers.gif sutinu su jumis abiem blush2.gif
nors va mano drauges dukrytei tuoj 10 menesiu, o ji visdar ant ranku.. bet tikrai ne del to, kad riprato prie ju, tiesiog jai lbai mamos reiia... buna zaidzia sau su zaisliukais atsisedus, pamatos mamos sijono kampeli ir kad prades staugt kol mama neprieis, nepaims, nepamyluos... wub.gif iesiog toks budas, reikia mazylei mamos...maniske lygiai tokiapat ir nekiek del to nepergyvenu.. kaip sake Fatimaaalaaaa ateis laikas, kai as noresiu akd ji pas mane ant rankyciu pabutu, o ji versis paleidziama... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mari73 @ 2009 11 16, 08:54)
mano mergyte kategoriskai atsisako supimo-supama net klykia.odel ranku-skaiciau,kad vaiko buvimas ant rnku labai teigiamai veikia jo psichomotorini vystymasi.manau,kad vaikeli kuo dazniau reiktu imti ant ranku-kai ateis laikas pats atpras.prades sedeti,sliauzioti-prasiples interesu ratas,nores but savarankiskesnis. 4u.gif

drinks_cheers.gif net nera ka pridurti viskas pasakyta drinks_cheers.gif

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 16, 09:32)
drinks_cheers.gif sutinu su jumis abiem  blush2.gif
nors va mano drauges dukrytei tuoj 10 menesiu, o ji visdar ant ranku.. bet tikrai ne del to, kad riprato prie ju, tiesiog jai lbai mamos reiia... buna zaidzia sau su zaisliukais atsisedus, pamatos mamos sijono kampeli ir kad prades staugt kol mama neprieis, nepaims, nepamyluos...  wub.gif iesiog toks budas, reikia mazylei mamos...maniske lygiai tokiapat ir nekiek del to nepergyvenu.. kaip sake Fatimaaalaaaa ateis laikas, kai as noresiu akd ji pas mane ant rankyciu pabutu, o ji versis paleidziama...  blush2.gif

manoji jau verziasi nuo ranku, o taip miela priglausti ja prie saves wub.gif o jei jau viskas norisi sedet, ropot ax.gif
Atsakyti
Merginos, atsiliepkit tos, kurios prase tu sildanciu mesku, nebeatsimenu kurios blush2.gif Lincia pincia, Verutekl berods, dar kazkuri g.gif Rytoj jas gausiu...
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 15, 17:12)

gal ji velai keliasi ryte, velai eina pietu miegoti, o mes norim kad ji 8-9 vakare uzmigtu. mano vaikas keliasi anksciausiai, dar uz lango tamsu. kazkur apie 6, bet ir eina miegoti anksti 8 kartais, jei prasciau pietu miegojo tai ir pries 7 nuluzta. nezinau ar tai gerai, nes man toks ankstyvas kelimasis irgi nera gerai.

o kas liecia supimo, manau visi vaikai buvo, yra ir bus supami ir jie is to isauga. as asmeniskai niekada nemaciau pvz 1.5 metu vaika kuri reikia supti. net ir metuku sulauke dauguma uzmiega patys

Dukrytė keliasi 9-10 val., papusryčiauja ir už poros val vėl miega apie 2-3 val. iki 14 ar 15val. Po to visi miegai baigiasi iki maždaug 23. Tikrai nemanau, kad ji per daug miega.
Mačiau supamą vaiką ir metukų, ir pusantrų. Ir niekaip manęs neįtikinsite, kad vaikas negali priprasti prie supimo ar prie rankų. Turiu šiek tiek patirties iš šono, nes beveik dvejus metus dirbau kūdikių namuose.
Aš pati savo mažylę ir pasupuoju, ir nešioju, ir pernešioju lotuliukas.gif bet tik tada, kai ji yra geros nuotaikos arba kai ką nors skauda arba kai pati ją noriu paglamžyti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti