Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

As beveik visada maitinu pabudusi, tiesa, jei prabudineja labai daznai, tikrai geriau tiesiog panesioti ir paguldyti. Kartais vaikutis nori atsirukti, kartais pilvuka pucia.

Net vakarais, kai demonstruoja, kad valgyti nenori (nusisuka, muistosi, zirzia) kartis adedu i lovyte, ijungiu zvaigzdute, duodu zaisliuka ir... o kiek laiko randu vaika mieganti smile.gif Dienomis tai daznai toki metoda praktikuoju, tik vaikas buna dazniausiai ne lovytej, o ant ciuzinio (jei ir nusivers nieko nenutiks). Palieku viena, jeigu niekas negerai jam, bet neverkia o zyzia ir labai daznai uzmiega.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 11 lapkričio 2009 - 16:22
QUOTE(Vitoria @ 2009 11 11, 16:46)
Nežinau ar pavyks, reiks pabandyti. Kai bandau prisiglausti ar supti,tai pradeda dar labiau verkti ir stumti nuo savęs  g.gif  Dukrytė niekad neatsisako, tik du kart nenorėjo MP- kai dantukai dygo.

tai zinok visaip buna, priglausk ir neleis stumti save, truputi pasistums, o po to nurims biggrin.gif ir kruti paims. pas mus taip buna, kad spardosi ir visaip rodom, kokios mes piktos, o kai stipriai priglaudziu, tai ir meile grizta bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal galrciau gauti jusu nuomone del miegelio. Mums 13d, lelius nakti keliasi 1 arba 2h ir po to apie 5h, o jau 7:30 pabunda. Taciau atsikeles apie 5h ir uzmiges labai jau neramiai miega, o tustinasi lyg ir normaliai. Neseniai pradejau misinelio duoti, nes savo pieno pritrukau. Gal zinot, kas galetu but? Beje, jei verkia, tai visad kaip taisykle valgyt praso g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasita21 @ 2009 11 11, 18:30)
Sveikos merginos,

gal galrciau gauti jusu nuomone del miegelio. Mums 13d, lelius nakti keliasi 1 arba 2h ir po to apie 5h, o jau 7:30 pabunda. Taciau atsikeles apie 5h ir uzmiges labai jau neramiai miega, o tustinasi lyg ir normaliai. Neseniai pradejau misinelio duoti, nes savo pieno pritrukau. Gal zinot, kas galetu but? Beje, jei verkia, tai visad kaip taisykle valgyt praso  g.gif

o jam uztenka misinio kiekio? gal tiesiog daugiau noretu ax.gif
o be to pilvuka suka kaip taisykle paryciais verysad.gif ir panasiu laiku atsibudusiam maziui pabandyk prideti ka nors silto prie pilvuko (buna zaislai, arba pusle su siltu vandeniu).
Atsakyti
QUOTE(verutekl @ 2009 11 11, 14:24)
Fatimaallaa,
kaip reikalai?
kelios dienos nebuvau prisijungusi, tai ziuriu, kad jau ir Tau niekaip tapai zombiu verysad.gif
kaip pasveiksi bus proga naujus indus nusipirkti bigsmile.gif , nes puse senu bus isdauzyta mirksiukas.gif
o dabar rimtai
kaip maziuke? ka sako daktarai, kodel vel viduriojat? o tai jie nustate, kad angina ar paciai taip atrodo? unsure.gif Kaip miegat?

mes po truputeli. siandien mano mazoji iskrete poksta, nu negalejau patiketi savo laime. kai jau visai nusikaliau ir jau galvojau, viskas man galas, ji paeme sia nakti ir ismiegojo nuo 20.30 iki 8.45 tik su vienu prabudimu 1.30 blink.gif blink.gif ryte buvau apsalus, bet ir pasakiskai gerai pailsejus biggrin.gif o per pietus dar labiau nustebino, nes nuejo miegoti 11 val ir pabudo 15 blink.gif blink.gif kazkokia pasakiskai stebuklinga diena.
o mes dar nepasveikom. siek tiek viduriuoja, sikniukas visas isestas ir raudonas ir vietom zaizdotas. o dar plius ir angina turim doh.gif vaistu nenori gerti, kartais vos isgerus juos is kart isvemia. va taip ir kankinames. vel eisim pas gydytoja uz poros dienu

QUOTE(Vitoria @ 2009 11 11, 14:46)
Nežinau ar pavyks, reiks pabandyti. Kai bandau prisiglausti ar supti,tai pradeda dar labiau verkti ir stumti nuo savęs  g.gif  Dukrytė niekad neatsisako, tik du kart nenorėjo MP- kai dantukai dygo.

o tu pabandyk. as net kartais mazosios ant ranku neimu, o paguldau ant kito soniuko, padainuoju lopsine, paglostau ir buna ji toliau parpia. jei ne, tada jau imu supti, o jeigu ir tas nepadeda tuomet papuli. ji pas mane daznai nakti neima papo.

QUOTE(rasita21 @ 2009 11 11, 16:30)
Sveikos merginos,

gal galrciau gauti jusu nuomone del miegelio. Mums 13d, lelius nakti keliasi 1 arba 2h ir po to apie 5h, o jau 7:30 pabunda. Taciau atsikeles apie 5h ir uzmiges labai jau neramiai miega, o tustinasi lyg ir normaliai. Neseniai pradejau misinelio duoti, nes savo pieno pritrukau. Gal zinot, kas galetu but? Beje, jei verkia, tai visad kaip taisykle valgyt praso  g.gif

ne ne visa laika vaikas verkia del to kad nori valgyt. pilvuka gali pusti ar diegti. kadangi jus kaip supratau valgot misinelius, tai jus jau daug maz rezima turetumet tureti, nes gi matai kiek vaikutis isgeria. tai kai reguliariom valandom maitinsi, tai tuomet ir zinosi tiksliau kas negerai
Atsakyti
[quote=Fatimaallaa,2009 11 11, 19:56]
mes po truputeli. siandien mano mazoji iskrete poksta, nu negalejau patiketi savo laime. kai jau visai nusikaliau ir jau galvojau, viskas man galas, ji paeme sia nakti ir ismiegojo nuo 20.30 iki 8.45 tik su vienu prabudimu 1.30 blink.gif blink.gif ryte buvau apsalus, bet ir pasakiskai gerai pailsejus biggrin.gif o per pietus dar labiau nustebino, nes nuejo miegoti 11 val ir pabudo 15 blink.gif blink.gif kazkokia pasakiskai stebuklinga diena.
tai kaip suprantu - naujo servizo nepirksi? bigsmile.gif
smagu, kad maziuke miega. pailses ir pasveiks greiciau mirksiukas.gif iki savo 9 menesiuku gimtadienio
Atsakyti
QUOTE(verutekl @ 2009 11 11, 18:06)
tai kaip suprantu - naujo servizo nepirksi? bigsmile.gif
smagu, kad maziuke miega. pailses ir pasveiks greiciau mirksiukas.gif  iki savo 9 menesiuku gimtadienio

oi jau reikes, ne dar sukuliau lekste ir cukrine doh.gif uz tat siandiena kitos bedos prasidejo. sikniukas visas raudonas ir isestas viduriavimo doh.gif tai vargas vel, kol uzmigdziau ne tas zodis.
Atsakyti
Pavalgom apie 9-10, keliamės apie 2-4 naktį ir ryte apie7-8. Einant miegučio visad vystomės į užtiesaliuką, kad su rankytėm muistydamasis neišsibudintų, ir dar draugą - merliuką būtinai ant veido turiu uždėt - vaiko kaip nebūta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 12, 00:13)
oi jau reikes, ne dar sukuliau lekste ir cukrine doh.gif uz tat siandiena kitos bedos prasidejo. sikniukas visas raudonas ir isestas viduriavimo doh.gif tai vargas vel, kol uzmigdziau ne tas zodis.


sudo cremu tepates? Kai mano vaikas viduriavo gerokai patepdavau - apsaugodavo. O zaizdotas vietas pries tai bapanthenu.
Atsakyti
QUOTE(buruliuke @ 2009 11 11, 12:15)
Maniske irgi nuo pat gimimo dienom prastai miegodavo,tai po 15min.ar 30min.nebuvo jokio rezimo.Nakti nesiskundziau,neblogai miegojo.Nuo 4men.kai jau pradejau duoti tyreles ismiegodavo visa nakti.Dabar mums 10men.miega diena du kartus,bet irgi neilgai,buna issimciu kad pucia pora valandu,tada man jau keista biggrin.gif Bet visada turiu supti,nes kitaip neuzmiega...


Parasei lyg apie mano panelyte biggrin.gif Viskas tas pats, iskyrus tai, kad iki 3,5 men ismiegodavo visa nakti beveik be prabudimo, o dabar apie 3-4 h pradeda blaskytis ir butinai turiu duot arbateles ar misinuko g.gif Kartais be problemu ismiega iki rytinio valgymo 7.30, o kartais jau 6 val reikalauja valgyti blink.gif Nieko nebesuprantu.. Gi kuo vaikas didesnis, tuo miego laikas nakti be atsibudimu tik turetu ilgeti, o maitinimasis nakti vis nykti.. o pas mus atvirksciai g.gif
Tiesa, galvoju jog reiks pradeti taikyti ta metodika, kai vaikas pats turi ismokti uzmigti.. Nes jau matau, kad mano jausmais mazoji ima manipuliuoti cool.gif Diena uzsnusta tik ant ranku, kai guldau i lovyte tai butinai atsimerks su klausimu akyse "ka cia mama issigalvojai mane guldyt i lova?" doh.gif
Tik idomu nuo kokio amziaus ta metoda (kai palieki paciam uzmigti tik vis ateini pasirodyti vaikui) jau galima taikyti? nuo kada vaikiukas ta suvokti pajegus?
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2009 11 12, 11:01)
sudo cremu tepates? Kai mano vaikas viduriavo gerokai patepdavau - apsaugodavo. O zaizdotas vietas pries tai bapanthenu.

tepam ir gana storu sluoksniu. bet vis tiek buna vat iseda doh.gif vos speju keisti ir tepti
Atsakyti
Šiąnakt mums buvo doh.gif doh.gif Į lovytę miegančią dukrytę paguldžiau 22:30. Atsipalaidavau, galvojau, susitvarkysiu ir eisiu miegoti. Per 10min. mano mergina išsimiegojo. Supavau, ko tik nedariau, kol galiausiai neištvėriau ir daviau papą. Nepadėjo doh.gif Akys stačios, linksmybės per kraštus bėga, bet su miegu kovoja bigsmile.gif Nenorėdama pasiėmiau pas save į lovą, tai užmigo 00:30. Labai tas jos miegas neramus buvo. Naktį tik kartą kėlėsi, bet rytas buvo pilnas ašarų. Toks jausmas, kad kažką skaudėjo. Abi atsikėlėme 11:30 doh.gif
Atsakyti