Įkraunama...
Įkraunama...

Sėkmės tau... palinkėjimas

Kodel palinkejimas sekmes man sukelia nepasitenkinima? Gal kas paaiskinsit, kodel Lingulingu nemegsta kai jai linkima sekmes? schmoll.gif
Man tai baisine dilema, o va zmones linki ir nesusimasto, jog tai kitam gali buti nepriimtina...o as va sumasciau - tiek beprasmiu temu, poklabiu, tai pakalbinsiu ir as jus, gal dasus man, kodel as nemegstu kai man linki SEKMES...busiu dekinga uz pamastymus
Tiesa, klausimas tiems, kurie l.inki sekmes - ar visda esat nuosridus savuose palinkejimuose? Na kai keikiates, tai neabejoju, bet va kai linkit - ar tikrai nuo dusios?
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 05 30, 16:29)
Kodel palinkejimas sekmes man sukelia nepasitenkinima? Gal kas paaiskinsit, kodel Lingulingu nemegsta kai jai linkima sekmes?    schmoll.gif
Man tai baisine dilema, o va zmones linki ir nesusimasto, jog tai kitam gali buti nepriimtina...o as va sumasciau - tiek beprasmiu temu, poklabiu, tai pakalbinsiu ir as jus, gal dasus man, kodel as nemegstu kai man linki SEKMES...busiu dekinga uz pamastymus
Tiesa, klausimas tiems, kurie l.inki sekmes - ar visda esat nuosridus savuose palinkejimuose? Na kai keikiates, tai neabejoju, bet va kai linkit - ar tikrai nuo dusios?

na kai linkiu,kai nuo dusios,nes kitu atveju ir nelinkeciau.o gal jus del to ir nemegstat tu palinkejimu,kad netikit nuosirdumu?
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 05 30, 16:29)
Kodel palinkejimas sekmes man sukelia nepasitenkinima? Gal kas paaiskinsit, kodel Lingulingu nemegsta kai jai linkima sekmes?    schmoll.gif

Atvirai galiu? Taip, kaip man kažkada pasirodė? Čia, viešai.
Atsakyti
Daznai zmones nesamoningai jaucia, kai palinkejimas buna ne nuo dusios smile.gif atsako: ir tau to paties mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tikrai LinguLingu linkiu tau sėkmės nuo dūšios 4u.gif 4u.gif Linkėti yra gerai.Žmogui tarsi suteiki daugiau energijos jo tikslams ir siekiams.Nepriimtina tai gali būti tik dėl to,kad gali vienas paprastas dalykas trukdyti ax.gif Atsakyk į klausimą g.gif ar tau malonu duoti kitam??? O gal maloniau imti??? Koks santykis tarp šių malonumų? O gal tik vienas iš jų teikia malonumą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 05 30, 15:49)
Daznai zmones nesamoningai jaucia, kai palinkejimas buna ne nuo dusios  smile.gif atsako: ir tau to paties  mirksiukas.gif


Dekui Galuosni...tikimybe yra jog jauciu, bet nemegstu atsimoketi tuo pciu, nes as linkusi mesti duona, kai i mane metomasi akmenimis...smile.gif Na bent jau to mokausi.
Kita vertus - vaikiskai galvojant - kodel zmogus mano, jog LinguLingu truksta sekmes...? g.gif
Papildyta:
QUOTE(be rėmų @ 2009 05 30, 15:47)
Atvirai galiu? Taip, kaip man kažkada pasirodė? Čia, viešai.

Zinoma, kad gali...viliuosi, jog tai ka parasysi, bus nuosirdu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 30 gegužės 2009 - 15:09
žinok, ji parašys nuoširdžiai, bet tau tas labai nepatiks. tačiau tai bus teisybė.
Atsakyti
beje, lingulingu, labai negražu rodyti į kitus pirštais, kai pati esi nusipelnius skundo. negi nežinai, kad draudžiama pavadinimus rašyti ne lietuviškomis raidėmis?
Atsakyti
Gal būt, kad daugelis linkėdamas "sėkmės" net nesusimąsto ar tai nuoširdu, ar to reikia... Sako kaip mandagų atsisveikinimą. O jeigu dar kalba apie kokius ateities planus buvo, tai tas pasakymas ir prasmę kažkokią įgauna. Dėl mano nuoširdumo, net nežinau kaip čia pasakyti. Dabar pas mane toks amžiaus periodas biggrin.gif , kai emocijas stengiuosi valdyti, tai gal ir tas palinkėjimas formaliu gali pasirodyti. Galiu sakyti sėkmės man mielam žmogui. Galiu sakyti sėkmės ir mintyse norėti kuo greičiau baigti pokalbį, kuris mane vargina tuo metu, bet nesiverčia liežuvis pasakyti "sėkmės" tam, kas mane užkniso juodai ir ilgam.

Prieš daugiau kaip 20 metų mano puseserė liepdavo "atsiimti" palinkėjimą "laimingai", nes jai tada nesisekdavo.
Atsakyti
Dar pamislinau, kodel linketojas manosi, jog sekmes palinkejimas yra kazkas tokio, kas butina linketi? Ir kaip jis apsisprendzia, jog geriausia linketi sekmes...bandau suvokti, o gal tikrai vertetu linketi kazko, ko zmogui truksta - pvz - pinigu, sveikatos, Meiles, kantrybes ir kitokiu dalyku

Va kaip linksma, su Adatuke raseme vienu metu ir paraseme apie veina ir ta pati -
vienas ka dabar zinau tikrai, tai tai, kad praktiskai tik nuo manes priklauso kaip as tai priimu ir ka su tuo arau, bet - va vistiek nesuvokiu, kodel man tai "uzkliuva"... lotuliukas.gif
O gal as pati nenuosirdi? blink.gif

Papildyta:
QUOTE(rozmarinas @ 2009 05 30, 16:43)
beje, lingulingu, labai negražu rodyti į kitus pirštais, kai pati esi nusipelnius skundo. negi nežinai, kad draudžiama pavadinimus rašyti ne lietuviškomis raidėmis?


Dekui uz pastebejima, tu teisi, atsiprasau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 30 gegužės 2009 - 15:47
atsiprašymas priimtas.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 05 30, 17:11)
Zinoma, kad gali...viliuosi, jog tai ka parasysi, bus nuosirdu smile.gif

Nuoširdu 4u.gif
Kažkada mačiau jus nuotraukoj. Nustebino akys, tikrai. Nemoku apibūdinti: net ne pavargusios, bet kažkas į tą pusę. Nepasakyčiau, kad pilnos kančios, bet kažkur į tą pusę g.gif nepasakyčiau, kad pasirodėt nelaiminga, bet kad užsivertusi ant kupros didelę naštą, gal taip? naštą, kurią nešat, nors kaži ar tas nešimas duoda kam nors kokios naudos. Ir net ne tai, nežinau, kaip pasakyti. Tiesiog jūs kažkodėl nepriimat to, kas vadinama "sėkmės banga". Jūs jos atsisakot viduje. O žodis "sėkmė" man reiškia būtent palankų vėją, tą "sėkmės bangą". Jei jums kas pasiūlytų sėstis į lėktuvą ir taip persikelti per vandenyną, jūs atsisakytumėt, geriau jau kapanotumėtės pati. Perkeltine prasme.
Man taip tada pasirodė.
Atsakyti