Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(mergelė-širdelė @ 2009 07 04, 16:56)
ziurint kiek bandeliu tu spec , nupirksi  mirksiukas.gif

juk is puse kg farso normaliai ir gausis kotletuku  thumbup.gif

matyt,ne ta pacitavau,as cia apie ceburekus
Papildyta:
QUOTE(Šiandien @ 2009 07 03, 15:17)
Šiandien kepėm Čeburėkus pagal Giedriaus receptą.
Viskas išėjo laabai skaniai ir traškiai.  thumbup.gif  (Tik dariau mažesnius. )
Ir spėjau 4 sugadint, nes kai ploviau stalą privariau į keptuvę indų ploviklio.  doh.gif
Receptas: Burėkai hihihi.gif

user posted image

Valgome užsigerdami sultiniu arba alumi.  mirksiukas.gif

ta vo,kiek farso reiktu pasiruosti?kiek vnt.gavos?ziauriai skaniai atrodo
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2009 07 04, 21:52)
ta vo,kiek farso reiktu pasiruosti?kiek vnt.gavos?ziauriai skaniai atrodo



Aš turėjau 1 kg maximinio, tai pagal tuos nurodymus tešlai ėmiausi sau pusę jo.
Bet pritrūko biškį. (tai su dešrelėm padariau.)
tai siūlau kokius 700 g darytis. mirksiukas.gif
Gavosi tiksliai nepasakysiu kiek, bet maždaug apie 15 smile.gif
ir man smagiau daryt mažiau, nes jeigu daug darai paskui nesusivalgo ir išmest tenka..
o va, kur 15 kepiau, šiandien jau nebebuvo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiandien: 04 liepos 2009 - 21:41
QUOTE(Šiandien @ 2009 07 04, 23:40)
Aš turėjau 1 kg maximinio, tai pagal tuos nurodymus tešlai ėmiausi sau pusę jo.
Bet pritrūko biškį. (tai su dešrelėm padariau.)
tai siūlau kokius 700  g darytis.  mirksiukas.gif
Gavosi tiksliai nepasakysiu kiek, bet maždaug apie 15 smile.gif
ir man smagiau daryt mažiau, nes jeigu daug darai paskui nesusivalgo ir išmest tenka..
o va, kur 15 kepiau, šiandien jau nebebuvo.  smile.gif

aciuks
Atsakyti
petrovna pabandyk ceburekus su smulkai kapota mesyte padaryt,pvz sprandine.Paskutini karta dariau su farsu,man nepatiko,su mesyte zyyymiai skaniau thumbup.gif Man ir gaunas mazdaug 14-15,kitus uzsaldau kameroj
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 07 05, 12:04)
gaunas mazdaug 14-15,kitus uzsaldau kameroj

reik patarimo, kaip tesingai užšaldyt tuos čeburėkus, kad neliptų ir pan.??? 000189.gif
nes kartą buvau sumanius Giedriaus čeburėkus (jau padarytus) šaldytuvan įkišt.. doh.gif kaip aš po to juos gramdžiau nuo lėkštės... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 05, 14:53)
reik patarimo, kaip tesingai užšaldyt tuos čeburėkus, kad neliptų ir pan.???  000189.gif
nes kartą buvau sumanius Giedriaus čeburėkus (jau padarytus) šaldytuvan įkišt.. doh.gif  kaip aš po to juos gramdžiau nuo lėkštės... doh.gif


Pabarstyti ant lėkštės miltų ir sudėti čeburėkus saugiais atstumais vieną nuo kito, kad tarpusavyje nesuliptų.
Atsakyti
QUOTE(-Maria- @ 2009 07 05, 14:55)
Pabarstyti ant lėkštės miltų ir sudėti čeburėkus saugiais atstumais vieną nuo kito, kad tarpusavyje nesuliptų.

ir tieisai šaldiklin? o po to į maišelius jau kartu turbūt sudėt eina? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 05, 14:56)
ir tieisai šaldiklin? o po to į maišelius jau kartu turbūt sudėt eina? g.gif  4u.gif


Taip, iškart į šaldiklį, o paskui užšąlę manau jau tarpusavyje tikrai neliptų jei sudėtum į maišelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Maria- @ 2009 07 05, 14:55)
Pabarstyti ant lėkštės miltų ir sudėti čeburėkus saugiais atstumais vieną nuo kito, kad tarpusavyje nesuliptų.



QUOTE(-Maria- @ 2009 07 05, 15:00)
Taip, iškart į šaldiklį, o paskui užšąlę manau jau tarpusavyje tikrai neliptų jei sudėtum į maišelius 4u.gif


As ir taip darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-Maria- @ 2009 07 05, 15:00)
Taip, iškart į šaldiklį, o paskui užšąlę manau jau tarpusavyje tikrai neliptų jei sudėtum į maišelius 4u.gif

as taip ir dariau, bet paskui kai kepiau kazkokie ne tokie gavosi - kieti ir pan. tai daugiau nebesaldau...
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2009 07 01, 00:17)
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Koks farsas? gaunas panasiai kaip makdonalde? tongue.gif tongue.gif  essen.gif
o cia mano tongue.gif smile.gif
Farsas -kalakutienos apie 1 kg
suris fermentinis ,sviesto,kiausiniu 3( man reikejo) prieskoniai,dziuveseliu..aliejaus.
farsas padaraomas pagardinamas,kaip kotletams (i ji 1kiausini imust.)
tada imamas farsas i ranka kaip blina darome,ten idedame suri pagaliukais nedideliais papjaustytais (as dejau po 2 pagaliukus ) ,sviesto maza gabaliuka.suvinuojam kad neliktu tarpu..isvoliojame kiausinyje,tada dziuveseliuose..
ikaitinamas aliejus ,idedam kotletus padarytus.. (aliejaus per puse kotleto buvo ipilta.) kepiau 15 min.pusiau dideles ugnies.
iskepe super ! pepjoviau ..o suris taip ir isbeginejo...mmm smile.gif skonis pfantastinis smile.gif foto per velai nufotkinta.. biggrin.gif atsiminiau,kada jau MB i rankas lekste gavo biggrin.gif nenorejo atiduot smile.gif tai taip nufotkinau...
Papildyta:
gal nelb isvaizdziai atrodo...bet uztat lb skanu,ir sotu buvo smile.gif  blush2.gif

siandien isbandziau nu ziauriai skanu aciu uz ideja aciuks.gif essen.gif
Atsakyti
Man Giedriaus BURĖKAI ir patys pačiausi bigsmile.gif bet paskutinį kart kepiau iš dvigubos normos blush2.gif mes mėgstam ir šaltus juos valgyt bigsmile.gif o mėsą aš dedu maltą kalakutieną, man skaniausia su ja nes labai sultinga, ne taip riebu ir ne tokia sausa mėsa ax.gif
Atsakyti