Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Margareta @ 2009 07 20, 12:51)
kaip gali kugelis nesigauti?  biggrin.gif cia juk ne biskvitas  doh.gif



kai nedarius niekad tai ir atrodo taip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 07 20, 11:51)
kaip gali kugelis nesigauti?  biggrin.gif cia juk ne biskvitas  doh.gif


Gali koks nors sausas gautis ar panašiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Maria- @ 2009 07 20, 13:53)
Gali koks nors sausas gautis ar panašiai biggrin.gif



bet pabandysiu butinai siom dienom thumbup.gif jau toks skanus nuotraukoj kad mmm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 07 19, 23:54)

taigi realiai nuo įdėjimo į keptuvę, iki valgymo - 29 minutės smile.gif


Aš, tą patį pastebėjau, tarp angliškos jautienos. Labai greitai išsitroškina ir tikrai nebūna kieta.
O LT net nemėgau gaminti jautienos, nes arba kieta, arba laaabai ilgai troškinti reikėdavo doh.gif

QUOTE(Elena @ 2009 07 20, 09:15)
Kūgelis.


Pomidorai įdaryti tunais.



Ačiū už dvi šaunias idėjas šiandienos vakarienei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajli @ 2009 06 17, 17:31)
Alia Kijevo kotletai :)
user posted image
Reikės:
2 vištienos krūtinėlių
80g sviesto
100g fermentinio sūrio
krapų
prieskonių
2-3 kiaušinių
džiūvesėlių

Vištienos krūtinėlę perpjaunama išilgai,kad gautus du vienetai kepsnelių. Viso man gavos 8 tokie gabaliukai. Gerai pamušam (kad neapsitaškytų sienos ir mėsa būtų sultingesne tą
darau per plėvelę), paprieskoniaujam ir palaikom porą valandų, kad išsimarinuotų.
Sutarkuojam per burokinę tarką sūrį ir sviestą, sudedam smulkintų krapų ir
visą šią masę išmaišome. Tai bus įdaras.Taigi imame vištienos gabalėlį, dedame įdaro ir susukame.Apvoliojame išplaktame kiaušinyje ir džiūvesėliuose ir apkepame keptuvėje ant neaukštos temperatūros. Labai skanūs kotletai smile.gif
user posted image

zadu daryt, skaniai atrodo thumbup.gif , tik klausimas ar neisyra jei susuki g.gif ir kiek laiko kept g.gif gal kas dare ir pasufleruos, bo is manes nelabai seimininke blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! 4u.gif
Noriu labai padekoti jums uz patarimus, pagalba ir demesi!!! wub.gif wub.gif

Pagaliau pagaminau tas desreles (ar desros pas mane gavosi g.gif ) Tik kazkokios nelemtos zarnos pasitaike. Tik 2 is visu buvo patvarios, storesnes ir neplysdavo, bet ir kaip tycia trumpiausios doh.gif O su kitom turejau vargo, tik pradedu kimst ir plysta arba atrodo jau prikimsau ilga desra ir.....pokst per viduri...plysys (rodos jau taip atsargiai ir svelniai stumiau) ojej ir privargau. Jau maniau, kad mano rankos ne is ten auga lotuliukas.gif

Cia irodymas doh.gif (pakabinau vytinti, tikiuosi bus skanios ir kad MB ivertins mano darba blush2.gif ):

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 07 20, 15:23)
Cia irodymas  doh.gif (pakabinau vytinti, tikiuosi bus skanios ir kad MB ivertins mano darba  blush2.gif ):

Sauniai padirbejai thumbup.gif
tik bijau kad jei vytinsi, tai turesi tik daaaaug pagedusios mesos ax.gif Jas i rukykla, arba saldytuva (ar saldymo kamera) kist reiketu..
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2009 07 20, 15:32)
Sauniai padirbejai  thumbup.gif
tik bijau kad jei vytinsi, tai turesi tik daaaaug pagedusios mesos  ax.gif  Jas i rukykla, arba saldytuva (ar saldymo kamera) kist reiketu..


Kodel gi, mano anyta visad vytina, ir nieko joms nenutinka g.gif tiek ziema, tiek vasara. Ir laiko nesaltai tikrai, ir viskas buna gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2009 07 20, 14:32)
zadu daryt, skaniai atrodo thumbup.gif , tik klausimas ar neisyra jei susuki g.gif  ir kiek laiko kept g.gif  gal kas dare ir pasufleruos, bo is manes nelabai seimininke blush2.gif  doh.gif


Aš irgi visai neseniai pabandžiau, labai bijojau, nes neįsivaizdavau, kaip jie ten sulimpa ir neišyra, bet gavosi gerai. Tos krūtinėlės jeigu nebūna iš kokio skysto dalyko išimtos pačios yra lipnios, o paskui pavolioji į džiuvėsėlius, į kiaušinį ir vėl džiūvėsėlius, gražiausiai sulimpa thumbup.gif Jau antrą kartą dariau drasiai ir nei vienas neišbėgo.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 20, 14:38)
Kodel gi, mano anyta visad vytina, ir nieko joms nenutinka  g.gif tiek ziema, tiek vasara. Ir laiko nesaltai tikrai, ir viskas buna gerai  thumbup.gif


O tu pas ja paklausk ar nededa maistines salietros. Yra toki balti milteliai dedami i namines vytinimui skirtas desras, kad ilgiau laikytusi ir mesyte butu raudona ax.gif
Mes jei darmo desras ilegesniam laikui (vytinimui, rukinimui) tai visada dedam truputeli salietros blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 07 20, 16:12)
O tu pas ja paklausk ar nededa maistines salietros. Yra toki balti milteliai dedami i namines vytinimui skirtas desras, kad ilgiau laikytusi ir mesyte butu raudona ax.gif
Mes jei darmo desras ilegesniam laikui (vytinimui, rukinimui) tai visada dedam truputeli salietros  blush2.gif


Kartais deda ax.gif
Atsakyti
Aciu uz ivertinima 4u.gif
Del vytinimo nezinau, bet mano mama taip pat mesa vytina, netgi paprasta nugarine pamarinuoja kelias paras ir pakabina, sake, kad labai skanu. MB taip pat sake, kad kabinciau. Niu, nzn, kaip ten bus, dariau pirma karta, tai paziuresim. Siandien pietums kelias isvirsiu prie bulviu kosytes.

O per ta skubejima pamirsau parasyti recepta (juk cia "Receptai su nuotraukomis" ax.gif ), sorry! Aisku, viskas vyko su jusu pagalba biggrin.gif

* ~3 kg mesos (emiau 2kg kumpio ir 1kg nugarines)
* ~800g zaliu lasinuku
* iv. prieskoniai (druska, pipirai, cesnakai, prieskoniai maltai mesai, mairunai, bazilikai, provanso zoles)
* plonosios kiaules zarnos
* vandens

Mesa su lasinukais permaliau mesmale storesniu sieteliu. Idejau prieskoniu (cia jau kiekvienam pagal skoni, as dejau visko po truputi ir ragavau), ipyliau vandenuko ir palikau visai dienai pasimarinuot. Zarnas pamirkiau vandeny ~30min, veliau gerai isploviau po tekanciu vandeniu. Ant mesmales uzdejau antgali, skirta desreliu gamybai ir kimsau jas malta mesyte.
Skanaus!

P.S. rodos nieko nepamirsau ir nesupainiojau doh.gif
Atsakyti