Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

turiu raudonųjų lęšių, noriu padaryt tokią kaip košelę. nu čia spec. patiekalui.
bet klausimas, ar reikia dėt svogūnų, ar aš kažką maišau. ir kaži ar ilgiau irus jie pasidarytų tokie,ar reikia visgi blenderiuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(miglicienta @ 2009 07 15, 15:45)
MAKARONAI SU SAULĖJE DŽIOVINTAIS POMIDORAIS



makaronaj thumbup.gif
Atsakyti
kiek laiko kepat jautiena? labai kieta gavosi,kaip guma verysad.gif dariau ta befstrogena pagal recepta ideta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julya: 18 liepos 2009 - 19:45
QUOTE(grange @ 2009 07 18, 15:04)
turiu raudonųjų lęšių, noriu padaryt tokią kaip košelę. nu čia spec. patiekalui.
bet klausimas, ar reikia dėt svogūnų, ar aš kažką maišau. ir kaži ar ilgiau irus jie pasidarytų tokie,ar reikia visgi blenderiuot  g.gif

Kiek mano zinios leidzia lesiams labai tinka netik svogunas ,bet ir cesnakas.
Ziurint kokia kosele tu ruosi,bet sios darzoves suteikia labai skanu skoni.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 07 18, 12:35)
Oi, didziulis, diiiidziulis Jums ACIU  4u.gif
O dar sakykite, kai jau kimsiu farsa i zarna, tai i mesmale dedamas tas valas, kur sukasi ir antgalis, daugiau nieko, jokiu peiliu?
Ir vat, kad vandenuko pilt, sito nezinojau  bigsmile.gif
Dar karta, sirdingai jums dekoju!!!
Buckis!  wub.gif

Taip, be peiliuku kemsasi desreles mirksiukas.gif Bet jau turbut pasidarei tas desreles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 07 18, 19:18)
kiek laiko kepat jautiena? labai kieta gavosi,kaip guma  verysad.gif  dariau ta befstrogena pagal recepta ideta

kaip keista,o darei taip, kaip parašyta, pirma įkaitinai keptuvę, tada sudėjai mėsą be riebalų, ir tik tada kai išgaravo visas skystis įpylei aliejaus? g.gif

aš vakar taip dariau,tik paprastai jautieną, kitam patiekalui, gavos minkštutė. laiką sunku pasakyt, apie 5-6 minutes turbūt kol išgaruoja banduo, ir dar apie 10 kol sudėjau svogūnus ir daržoves, kai dariau pagal kitą receptą.

QUOTE(regna @ 2009 07 18, 23:02)
Kiek mano zinios leidzia lesiams labai tinka netik svogunas ,bet ir cesnakas.
Ziurint kokia kosele tu ruosi,bet sios darzoves suteikia labai skanu skoni.

aha dėjau svogūno,gavos skaniai.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 07 19, 16:01)
kaip keista,o darei taip, kaip parašyta, pirma įkaitinai keptuvę, tada sudėjai mėsą be riebalų, ir tik tada kai išgaravo visas skystis įpylei aliejaus? g.gif

aš vakar taip dariau,tik paprastai jautieną, kitam patiekalui, gavos minkštutė. laiką sunku pasakyt, apie 5-6 minutes turbūt kol išgaruoja banduo, ir dar apie 10 kol sudėjau svogūnus ir daržoves, kai dariau pagal kitą receptą.
aha dėjau svogūno,gavos skaniai.



jo viskas pagal recepta buvo atlikta, aj gal mesa nevykusi buvo as kiek perku maximoj ( BIGe) tai vis kazkokia netokia,pirkom ir kiauliena saslam tai siaubas koks skonis buvo doh.gif
Atsakyti
As Maximoj daugiau gyvenime nepirksiu mesos... nusipirkom marinuotos sonines... tai atsiprasant prasmirdo visi namai, kai pradejom kepti. Kuiliu atsidave. Nesijuokit, toks kvapas buna, kai ten iskastruotas ar rujos metu, ar koks kuilys buna, ir tada prasmirsta mesa tokiu kvapu. Taip paciai ir sernai. Perkam tik vietiniam mesos skyriuj, kur visad viskas sviezia buna.
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 07 19, 17:35)
jo viskas pagal recepta buvo atlikta, aj gal mesa nevykusi buvo as kiek perku maximoj ( BIGe) tai vis kazkokia netokia,pirkom ir kiauliena saslam tai siaubas koks skonis buvo  doh.gif

Man jautiena per 10-30 min irgi niekad neišsitroškina, guminė dar būna. Aš befstrogeną kai gaminu, tai po to, kai nugaruoja sultys ir įpylus aliejaus mėsa apskrunda, dar ją užpilu verdančiu vandeniu ir troškinu gerą valandą tai tikrai. Į pabaigą atidengus galima troškint, kad vanduo išgaruotų ir tik kai mėsa būna minkšta, dedu likusius priedus.
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 07 19, 19:19)
Man jautiena per 10-30 min irgi niekad neišsitroškina, guminė dar būna. Aš befstrogeną kai gaminu, tai po to, kai nugaruoja sultys ir įpylus aliejaus mėsa apskrunda, dar ją užpilu verdančiu vandeniu ir troškinu gerą valandą tai tikrai. Į pabaigą atidengus galima troškint, kad vanduo išgaruotų ir tik kai mėsa būna minkšta, dedu likusius priedus.



tai va as irgi taip dariau,tikrai ilgai troskinau ir kaip sakant ,,pagal taisykles",beeet.. na cia reiskias mesa nekokia buvo
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 19, 18:57)
As Maximoj daugiau gyvenime nepirksiu mesos... nusipirkom marinuotos sonines... tai atsiprasant prasmirdo visi namai, kai pradejom kepti. Kuiliu atsidave. Nesijuokit, toks kvapas buna, kai ten iskastruotas ar rujos metu, ar koks kuilys buna, ir tada prasmirsta mesa tokiu kvapu. Taip paciai ir sernai. Perkam tik vietiniam mesos skyriuj, kur visad viskas sviezia buna.



va jus cia labai tiksliai parasete!! mes kepem saslus is mesos pirktos maximoj tai galvojom visi kad susivemsim,jau kvapelis tikrai toks ir buvo doh.gif niekada ir as nebepirksiu mesos Maximoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 07 19, 17:19)
Man jautiena per 10-30 min irgi niekad neišsitroškina, guminė dar būna. Aš befstrogeną kai gaminu, tai po to, kai nugaruoja sultys ir įpylus aliejaus mėsa apskrunda, dar ją užpilu verdančiu vandeniu ir troškinu gerą valandą tai tikrai. Į pabaigą atidengus galima troškint, kad vanduo išgaruotų ir tik kai mėsa būna minkšta, dedu likusius priedus.

valandą???? nu tiek tikrai nedariau, mes per valandą ir padariau valgyt ir pavalgėm.... gal labai dideliais gabalais supjaustai, bet tai vistiek tiek ilgai...
aš va ir dabar einu kept, pažiūrėsiu per kiek laiko, nes kai darau tadic, maniškio patiekalui, mėsą reik ruošt iš kart šviežią, tai susipjausčiau gabaliukais mažais kepsiu lygiai taip pat kaip befstrogenui tik nepilsiu padažo. pasakysiu kiek laiko truko.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 19, 17:57)
As Maximoj daugiau gyvenime nepirksiu mesos... nusipirkom marinuotos sonines... tai atsiprasant prasmirdo visi namai, kai pradejom kepti. Kuiliu atsidave. Nesijuokit, toks kvapas buna, kai ten iskastruotas ar rujos metu, ar koks kuilys buna, ir tada prasmirsta mesa tokiu kvapu. Taip paciai ir sernai. Perkam tik vietiniam mesos skyriuj, kur visad viskas sviezia buna.

kojinem neplautom smirda schmoll.gif

QUOTE(grange @ 2009 07 19, 21:39)
valandą???? nu tiek tikrai nedariau, mes per valandą ir padariau valgyt ir pavalgėm.... gal labai dideliais gabalais supjaustai, bet tai vistiek tiek ilgai...
aš va ir dabar einu kept, pažiūrėsiu per kiek laiko, nes kai darau tadic, maniškio patiekalui, mėsą reik ruošt iš kart šviežią, tai susipjausčiau gabaliukais mažais kepsiu lygiai taip pat kaip befstrogenui tik nepilsiu padažo. pasakysiu kiek laiko truko.

darau jautiena wok-e. Matyt, gabalai skirtingi buna-viena karta super, o kita, kaip kempyne doh.gif
Atsakyti