Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

QUOTE(Redos @ 2010 11 18, 13:18)
Ji provokuoja ir tiek.

nebesuprasi, durnių aplink irgi netrūksta smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Allatėja @ 2010 11 18, 13:53)
Iš kokios fantastikos srities tos šnekos apie kapeikėles (arba 50lt) perkant šunį su dokumentais?

Na, cia tiems nesuprateliams (buvo tokiu ne vienas), kurie tiki, kad gali to paties suniuko kaina zenkliai skirtis del paciu dokumentu. Siaip normalus bedokumentis kainuoja 40-50 % dokumentinio kainos. Kur maziau, tai su retom isimtim isvis liudnas vaizdas, netgi eksterjero prasme, "nekapstant" giliau...
Tiek jau cia visko prisneketa, nieko naujo nebepasakysiu, bet paprasciausiai bijociau rizikuoti pirkdama bedoki, ypac tu buvusiu "ant bangos" veisliu - gi su jais problemos bemaz garantuotos. Neturint pinigu visgi pasirinkciau paugejusi patinkancio vaizdo ir temperamento misruna (ypac neblogas variantas, kai misruniukas gimsta nuo ismestos kales, bet ne prieglaudoj, o pas savanorius namie - sveiki, nukirminti, vyresni ir paskiepyti buna).
Atsakyti
QUOTE(Allatėja @ 2010 11 18, 12:53)
Iš kokios fantastikos srities tos šnekos apie kapeikėles (arba 50lt) perkant šunį su dokumentais?
Matematika man niekada nebuvo tamsus miškas, todėl aš moku paskaičiuoti skirtumą tarp šuns su dokumentais (1600lt)  ir be jų (600lt). Kažkaip neramu man dėl čia pasireiškiančiųjų finansų, jei visi ir savo šeimos biudžetą taip nevykusiai skaičiuoja.  biggrin.gif

nežinau kaip su matematika, bet skaityti tai nemokat, faktas....... lotuliukas.gif nes rašoma viena, o perskaitot tai kas pačiai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Allatėja @ 2010 11 18, 12:53)
Iš kokios fantastikos srities tos šnekos apie kapeikėles (arba 50lt) perkant šunį su dokumentais?
Matematika man niekada nebuvo tamsus miškas, todėl aš moku paskaičiuoti skirtumą tarp šuns su dokumentais (1600lt)  ir be jų (600lt). Kažkaip neramu man dėl čia pasireiškiančiųjų finansų, jei visi ir savo šeimos biudžetą taip nevykusiai skaičiuoja.  biggrin.gif

Ne tą skaičiuojat.
Žinomos kilmės grynaveislis šuo vs nežinomos kilmės šuo. Ar dar nesupratot kuo jie skiriasi?
Atsakyti
Diskusija prasmę turi, tačiau ši mergina(moteris) jau net nenori girdėti, kas jai yra sakoma irnesakyk.gif
Pati asmeniškai apie šuns įsigijimą galvoju dvejus metus. Domiuosi veisle, kurią noriu įsigyti bei veislynais, kurie atitinka visus reikalavimus.
Tačiau prieš porą metų, vos pradėjus dairytis šuns, net nerūpėjo dokumentinis tai šuo ar ne. Ir ačiū D. kad nepaskubėjau ir nepadariau klaidos! Po truputį pradėjau domėtis ką suteikia dokumentai, kokia jų reikšmė šunų veislei.
Taigi, miela mergina(moterie) jūs nesikarščiuokite ir nepykite, tačiau pasiskaitykite daugiau apie dokumentinius ir nedokumentinius(mišrūnai) šunis. Informacijos internete pakankamai. Ar jūs norite, kad toks reiškinys, kaip šuns veislė išnyktų? Nes veisiant bedokumentinius(mišrūnai) šunis, tai yra realus dalykas. Na, neturite(nenorite) šuniui skirti daugiau pinigų, tad dar palaukite, pataupykite. Įsigysite TIKRĄ labradorą.
P.S. už mišrūną labradorą(dvarnis) 600 lt. mokėt g.gif Tai yra brangoka.
Atsakyti
QUOTE(`Agnieska` @ 2010 11 18, 14:51)
P.S. už mišrūną labradorą(dvarnis) 600 lt. mokėt g.gif  Tai yra brangoka.

taigi, kad... net gi žiauriai brangu sakyčiau smile.gif mano viršininkas už 800 lt nusipirko auksiuką dokumentuotą, kuris dar ir parodose laimi ne vienas klasėje būdamas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lacosta: 18 lapkričio 2010 - 15:12
QUOTE(Allatėja @ 2010 11 18, 13:53)
Iš kokios fantastikos srities tos šnekos apie kapeikėles (arba 50lt) perkant šunį su dokumentais?
Matematika man niekada nebuvo tamsus miškas, todėl aš moku paskaičiuoti skirtumą tarp šuns su dokumentais (1600lt)  ir be jų (600lt). Kažkaip neramu man dėl čia pasireiškiančiųjų finansų, jei visi ir savo šeimos biudžetą taip nevykusiai skaičiuoja.  biggrin.gif


Sakiau nesikisiu, bet... Pati auginau du ale VA doh.gif Sveiki, grazus, mylimi buvo.
Bet jei jus norit butent labradoro paskui nenusivilsit ir nekaltinsit saves jei uzaugs stirniukas staciomis ausimis? Juk vistiek noresit TO tikro suns, issvajoto, taip laukto, o turesit neaisku ka dar visus 10 metu. Atidziau paziurinekit suniuku su dokumentais nuotraukas, ir be. Jau ten jie skiriasi savo sudejimu doh.gif

Taupot vestuvems, tai gal geriau tyliai ramiai susituokit ir ta proga nusipirkit grazu, tikra suni smile.gif Manau dziaugsmo daugiau atnes nei baliukas. O atsvest bet kada galesit...po metu, dvieju, ar penkiu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2010 11 18, 16:12)
taigi, kad... net gi žiauriai brangu sakyčiau smile.gif mano viršininkas už 800 lt nusipirko auksiuką dokumentuotą, kuris dar ir parodose laimi ne vienas klasėje būdamas  biggrin.gif

Tai jau taip - su drauge dairemes cvergpinciaus - tai uz bedokius drista prasyt 600, kai su dokais ir visais skiepais (suneliai 4-5men) 1000 ir dar imanomos derybos thumbup.gif Arba maciau VA paugeje uz 800 su visais skiepais ir is "balu amziaus" istraukti - veisejams tai cia grynas nuostolis, o perkanciajam puiki proga isigyti norima gyvuna.
Atsakyti
Man tai smagu tokių visažinių pilypų iš kanapių sapaliojimus pasiskaityt.
Dar pagalvojau, koks veislynas parduotų šunį taip mąstančioms personoms. Taigi gali būti, kad tas lia bradoras vienintelė išeitis, nes tikro nieks neduoda. Gal netgi fiktyviai kainas pakelia, kad būtų von von, dėl to ir neranda niekaip už 600-800 lt

Oi persona, persona, jūs galit save laikyt didžiausia visažine, vienintelia teisia ir vienintele protinga, galite sau teigti dėl tų dokumentų ką tik norite, by tik jums nuo to saulė skaistesnė, bet prieš eidama parodyti savo karūną kinologinei miniai, prisiminkit, kad jūs, pati puikiausioji ir žaviausioji karalienė, esate... nuoga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2010 11 18, 16:32)
Tai jau taip - su drauge dairemes cvergpinciaus - tai uz bedokius drista  prasyt 600, kai su dokais ir visais skiepais (suneliai 4-5men) 1000 ir dar imanomos derybos  thumbup.gif Arba maciau VA paugeje uz 800 su visais skiepais ir is "balu amziaus" istraukti - veisejams tai cia grynas nuostolis, o perkanciajam puiki proga isigyti norima gyvuna.

Priminėte vieną istoriją, kai žmogus, laikęs dokumentinį rusu terjerą, nutarė, kad ai į parodas nebeisim, imam cvergpinčerį pigiau. Paėmė, be dokų. Jau po kokio mėnesio rodo ir klausia, ar gali būti, kad dviejų mėnesių šuniukas dar nevaikšto. Supratau, kad paėmė klecką vos prasimerkusį kaip poros mėn cvergą, o bet tačiau išaugo kažkas panašaus į stafuką... Plius žmogus sakė pradžioj - ai man patinka, kad naglas, bla bla... O kai įkando dukrai ir mamai, dresūra nieko nepadėjo, kažkaip meilė baigėsi. Nebeklausiau, kur tas alia cvergas dingo, tik žinau, kad dabar laiko dokumentinį VA...
Atsakyti
QUOTE(`Agnieska` @ 2010 11 18, 14:51)
Na, neturite(nenorite) šuniui skirti daugiau pinigų, tad dar palaukite, pataupykite. Įsigysite TIKRĄ labradorą.





ei ei, dafai nesiulom sitos veisles rolleyes.gif ... juk zmogus del veisles neapsisprendes dirol.gif .. juk tiek daug yra visokiausiu kitu veisliu rolleyes.gif blush2.gif .. ir pukuotu, ir pliku, ir mazu, ir dideliu.. net ir zydrom akim rolleyes.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwa: 18 lapkričio 2010 - 17:26
aiwa, taigi apsisprendė - tikras labris be dokų bus, ekologinis mirksiukas.gif
Atsakyti