Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

QUOTE(Jazzas @ 2010 11 17, 21:19)
O šiaip tai nenustebsiu, jei žmogus ateis po metų kitų ir taip pat taps ta "blogietė", kuri atseit puola vargšą naujoką, drįsusį pasakyti "be dokų"...

drinks_cheers.gif

Turiu šuniuką be dokumentų. Kolkas mūsų sąskaitoj (mums 1 metai):
- ausų erkutės,
- ausų uždegimas,
- viena sėklidė,
- poodinės erkutės.

O baisiausia, tai sąžinės graužatis ... ypač, kai negali padėt savo šuniukui.
Atsakyti
pasiskaičiau šią temą, ir kilo klausimas - jūs išskiriate daugintojus ir rimtus veisėjus. O kaip atskirti, kad veisėjas yra rimtas? Aš suprantu, kad kiekvienas veisėjas girs savo šunis, o kaip apsispręsti pirkėjui?
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 17, 21:26)
pasiskaičiau šią temą, ir kilo klausimas - jūs išskiriate daugintojus ir rimtus veisėjus. O kaip atskirti, kad veisėjas yra rimtas? Aš suprantu, kad kiekvienas veisėjas girs savo šunis, o kaip apsispręsti pirkėjui?

tik per netrumpą domėjimosi laiką tam tikra veisle ax.gif bent poros metelių reikia, kad galvoje košės atsirastų ir pradėtum įžiūrėti kurie veislynai dirba, o kurie tik spjaudo ir gaudo mirksiukas.gif
Atsakyti
oj..pora metelių atrodo dabar tokia amžinybė smile.gif bet iš esmės, ne visi LKD įregistruoti oficialūs veislynai yra geri? Ar bent porą protingų minčių pamėtėtumėte, kas leistų kiek kritiškiau rinktis...dėkui iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 11 17, 21:36)
oj..pora metelių atrodo dabar tokia amžinybė smile.gif bet iš esmės, ne visi LKD įregistruoti oficialūs veislynai yra geri? Ar bent porą protingų minčių pamėtėtumėte, kas leistų kiek kritiškiau rinktis...dėkui iš anksto.

čia SM, yra tema "kaip išsirinkti patikimą veislyną"
Atsakyti
oj, dėkui, sugebėjau "pražiūrėti".
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2010 11 16, 15:03)
Nu ką ir sakiau - Masilionio receptūra.

Meniu patiekalas pavadinimu "Stalo atliekos" tiesiog, kaip čia pasakius, apvožė. Visko neskaičiau, todėl paklausiu, ar autorius nesiūlo ilgaisiais šventiniais savaitgaliais su šuniu važiuoti į ekskursijas po sąvartyną.
Čia toks lyrinis nuokrypis, nekreipkit dėmesio.

Allatėja, aš auginu šunį - kilmingą, su dokumentais, ne parodoms ir ne veisimui. Apskritai nesu nieko veisusi. Ir nesiruošiu. Taip pat neremiu ir neremsiu "malūnininkų". Šuns dokumentai (popierius) kainuoja kapeikėles, o sąžinės, atsakomybės ir sveikatos nenusipirksi.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2010 11 18, 00:37)
Allatėja, aš auginu šunį - kilmingą, su dokumentais, ne parodoms ir ne veisimui. Apskritai nesu nieko veisusi. Ir nesiruošiu. Taip pat neremiu ir neremsiu "malūnininkų". Šuns dokumentai (popierius) kainuoja kapeikėles, o sąžinės, atsakomybės ir sveikatos nenusipirksi.


Iš kokios fantastikos srities tos šnekos apie kapeikėles (arba 50lt) perkant šunį su dokumentais?


Matematika man niekada nebuvo tamsus miškas, todėl aš moku paskaičiuoti skirtumą tarp šuns su dokumentais (1600lt) ir be jų (600lt). Kažkaip neramu man dėl čia pasireiškiančiųjų finansų, jei visi ir savo šeimos biudžetą taip nevykusiai skaičiuoja. biggrin.gif
Atsakyti
Bazine vieno suns kilmes liudijimo kaina 50 Lt, ji gali buti mazesne, jei tevai turi iv. titulu, gali buti didesne, jei veisiant padaryti tam tikri nusizengimai.
http://www.kinologij...1-privalomi.doc
Gi saket, kad internetu naudotis mokate, www.kinologija.lt yra visa reikiama info.
Atsakyti
QUOTE(Allatėja @ 2010 11 18, 13:53)
Iš kokios fantastikos srities tos šnekos apie kapeikėles (arba 50lt) perkant šunį su dokumentais?
Matematika man niekada nebuvo tamsus miškas, todėl aš moku paskaičiuoti skirtumą tarp šuns su dokumentais (1600lt)  ir be jų (600lt). Kažkaip neramu man dėl čia pasireiškiančiųjų finansų, jei visi ir savo šeimos biudžetą taip nevykusiai skaičiuoja.  biggrin.gif

kai perki suni uz 2000-3000 lt, tai tie 50 tikrai nera didele suma, todel ir sako, kad kapeikos - cia tik palyginimas ir jo nereikia suprast pazodziui. perkant suni su dokumentais, jie visada jau iskaiciuoti kaip ir skiepai, nukirminimas. Tokiu budu zmogus isigyja veislini suni su dokumentais, bet moket uz beveisliuka 500-600 Lt, nesinori, tuo labiau, kad galima issirinkti prieglaudoje koki nori ir balta, ir juoda, ir dideli ir maza....tik uz simbolini mokesti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangabanga: 18 lapkričio 2010 - 13:09
QUOTE(Allatėja @ 2010 11 18, 12:53)
Iš kokios fantastikos srities tos šnekos apie kapeikėles (arba 50lt) perkant šunį su dokumentais?
Matematika man niekada nebuvo tamsus miškas, todėl aš moku paskaičiuoti skirtumą tarp šuns su dokumentais (1600lt)  ir be jų (600lt). Kažkaip neramu man dėl čia pasireiškiančiųjų finansų, jei visi ir savo šeimos biudžetą taip nevykusiai skaičiuoja.  biggrin.gif

Siaubas kokia tu nesupratinga blink.gif Juk už šuniuko kokybę moki, ne už popieriaus kokybę doh.gif blink.gif Ar tur skiri suskiepytą, pagal linijas suveistą, socializuotą, nukirmėlintą šuniuką, su kurio veisėju bendrausi visą likusį gyvenimą, jei sugebėsi aišku gerą žmogų atsirinkti iš eilės savo veisėjais pristatančių nuo paprasto daugintojo lupiko siūlomo tau šuniuko? Skiri? Tai kaip nesupranti už ką kaina didėja? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 11 18, 13:06)
Tai kaip nesupranti už ką kaina didėja? doh.gif


Ji provokuoja ir tiek.
Atsakyti