Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos NAUJOVĖS - III tema

QUOTE(Juxt @ 2014 10 20, 19:59)
kaip naujiena doge
va radau ir aa  tongue.gif

Va, dabar tvarka lotuliukas.gif

QUOTE(Mopsyte @ 2014 10 20, 20:00)
Per Douglas smile.gif . Zurnale rase, kad bus Lapkricio menesi, bet kiti saltiniai sako, kad prekyboje bus Gruodzio menesi, kaip tik Kaledoms smile.gif

Pagaliau! Vilniuj kažkokia firmelė, girdėjau, prekiavo, bet kažkaip greit baigė tai daryti... Dar buvau nuvažiavus, turėjo likučių. Užmečiau akį, bet kad tie likučiai - tai šešėliai flomasterio spalvų, žali geltoni raudoni biggrin.gif
Sulauksim wub.gif
Atsakyti
A kas tam MAC'e gero biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2014 10 21, 12:47)
A kas tam MAC'e gero biggrin.gif

kas blogo lengviau atsakyt turbūt būtų biggrin.gif visas pasaulis gi dėl MAC iš proto eina biggrin.gif
Atsakyti
mac'o marketingas yra labai geras smile.gif pati turiu du produktus ir tikrai niekuo nenustebino manęs, nei analogiški produktai už dvigubai trigubai mažesnę kainą.
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 10 30, 14:47)
mac'o marketingas yra labai geras smile.gif pati turiu du produktus ir tikrai niekuo nenustebino manęs, nei analogiški produktai už dvigubai trigubai mažesnę kainą.


As kazkaip pagalvojau, kad nelabai aplamai kur MAC marketinga matau, tiksliau apart wom forumuose ir youtube nelabai daugiau kur apie sia firma isgirstu. Bet kuo patraukia, tai savo parduotuvem, stendais kiose parduotuvese, pakuotem - tikrai atrodo kaip prabangesne ir brangesne firma nei realiai yra. Na ir aisku konsultantai tikrai ismano ka kalba.

Nors man paciai MAC nera wow - skystu produktu nenaudoju, seseliai alergizavo, lupdaziai/blizgiai smagus, bet daugiau spalvu pasirinkimas savo duoda, o ne kazkoks pacio lupdazio isskirtinumas. Ka is sausu produktu bandzius (pudros, skaistalai ir tt), tai nebuvo labiau uz kitu firmu. Turbut zinomiausi produktai ir sepeteliai - tikrai visur isgirti, bet mano nuoone zymiai geresniu yra dabar prikurta (kazkada gal ir buvo MAC sepeteliai wow kai pasirinkimas mazas buvo). Turiu viena sepeteli akins, o kiti bandyti nepatiko arba nekokybiski papuole (pvz pudros, skaistalu man per siurkstus ir ziauriai pametinejo serius).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 30 spalio 2014 - 14:06
QUOTE(Juxt @ 2014 10 30, 13:47)
mac'o marketingas yra labai geras smile.gif pati turiu du produktus ir tikrai niekuo nenustebino manęs, nei analogiški produktai už dvigubai trigubai mažesnę kainą.

Kokie produktai, kokie analogai?

Pati turiu tik vieną MAC produktą (Paint Pot'ą, LABAI patenkinta), laukiu dar vieno (lūpų dažai, "Velvet Teddy"), Lietuvoj sulaukus tikrai labai patogu bus - bus galima bent jau apsižiūrėti, o jei kainos nebus iki kosmoso užkeltos - bus galima ir vietoj pirkti.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 10 30, 15:06)
Kokie produktai, kokie analogai?


Manau tureta omeny, kad labai panasiu produktu galima atrast. Pilna online ir youtube seseliu ar lupdaziu dupes, Sigma sepeteliai MAC kopija (rodos dabar Sigma kitaip zymi, bet seniau nr su MAC sutapdavo). Kazkada teko bandyt blizgia pudryte (limituota buvo, nepamenu tikslaus pavadinimo), tai ir meteoritai, ir Everyday Minerals 'pearl finishing dust' efektu panasus i ja. Zodziu, paieskojus tikrai galima artimu produktu atrast.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 10 30, 15:06)
Kokie produktai, kokie analogai?

Pati turiu tik vieną MAC produktą (Paint Pot'ą, LABAI patenkinta), laukiu dar vieno (lūpų dažai, "Velvet Teddy"), Lietuvoj sulaukus tikrai labai patogu bus - bus galima bent jau apsižiūrėti, o jei kainos nebus iki kosmoso užkeltos - bus galima ir vietoj pirkti.


fix+, na jis nieko negeresnis už avon makeup setting spray, ar netgi mano pačios pasigamintą makiažo fiksavimo purškiklį, su rožių vandeniu ar kokiu kitu hidrolatu (pilnas youtubas receptų) smile.gif

ir krempudra studio fixfluid, vienintelis pliusą radau, kad didelis atspalvių pasirinkimas ir iš pirmo karto pasirinkau sau tinkantį atspalvį. O visus kitus privalumus dėl kurių pirkau šį pagrindą randu ir prekybcentiniuose brenduose tokiuose kaip revlon, maxfactor, loreal ir pan. brangesnių nevardinsiu

abu produktus pirkau po daug peržiūrų toje pačioje youtube, bloguose ir t.t. šaunu, kad beveik apie kiekvieną produktą labai daug info, kartais ne visai nuoširdžios nes dauguma blogeriu, vlogerių būna papromaušintos pačio mac'o smile.gif

žinoma negaliu dėl dviejų produktų teigti, kad visa kita jų produkcija niekalas laugh.gif jokiu būdu, manau nerealu atsidurti mac pardėje, tada visko nori ir nori daug biggrin.gif o ir po kokio vaizdelio youtubej, reklama suveikia ir žiūrėk jau kokia eshope save pagaunu skaičiuojančią kiek čia man atsieis litais su siuntimu vienas ar kitas produktas laugh.gif

tiesa, dar esu turėjusi šepetėlį 187 (vienas pirmųjų mano turėtų due fibre šepetukų) , bet čia jau mano asmeninė stippling šepetėlių nemeilė, tad negaliu nieko komentuoti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 10 30, 14:47)
mac'o marketingas yra labai geras smile.gif pati turiu du produktus ir tikrai niekuo nenustebino manęs, nei analogiški produktai už dvigubai trigubai mažesnę kainą.

O kur tu randi tų analogiškų už trigubai mažesnę kainą?

Mielai surasčiau analogiškus, pvz. šešėlius ar skaistalus matinius. Bet niekur nerandu, radau tik Urban Decay ir MAC.

Visokių ten satin silk shimmer chūjimer - pilna, marios, lentynos lūžta, o matinius rask! Pavyzdžiui, kokiam kontūravimui ar kam. Buvau liūdnai pirkus ArtDeco. Na taip, irgi matiniai, na taip, yra spalvų kažkiek. Bet jų analogais vadinti negalima - kur jau ten! Trini trini tą Art Deco, eina jie šikt, vargo vakarienė, gerai, kai nėr geriau. Su MAC nepalyginsi...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 10 30, 20:28)
O kur tu randi tų analogiškų už trigubai mažesnę kainą?

Mielai surasčiau analogiškus, pvz. šešėlius ar skaistalus matinius. Bet niekur nerandu, radau tik Urban Decay ir MAC.

Visokių ten satin silk shimmer chūjimer - pilna, marios, lentynos lūžta, o matinius rask! Pavyzdžiui, kokiam kontūravimui ar kam. Buvau liūdnai pirkus ArtDeco. Na taip, irgi matiniai, na taip, yra spalvų kažkiek. Bet jų analogais vadinti negalima - kur jau ten! Trini trini tą Art Deco, eina jie šikt, vargo vakarienė, gerai, kai nėr geriau. Su MAC nepalyginsi...

Inglot šešėlių gerų labai, tiek matinių, tiek kitokių tekstūrų. Dar neper seniausiai išgirdau apie Makeup Geek šešėlius, po $6 kainuoja vienas, tai kiek atsiliepimų internete skaičiau, tai labai puikūs. Visai domina pačią jau pasigriebt keletą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 10 30, 14:06)
o jei kainos nebus iki kosmoso užkeltos - bus galima ir vietoj pirkti.


Nemanau, kad bus. Bobbi Brown kainų, kiek žiūrėjau, labai „neužlenkė“, per tarpininkes perkant be nuolaidų gautųsi ne pigiau. Tik klausimas, kokius MAC produktus atveš.smile.gif Nes BB (tradiciškai) šviesiausio kreminių pudrų atspalvio nėra, o ir šiaip asortimentas ribotas.

Sutinku, kad pakankamai dažnai masiškai visur giriami produktai yra tik tuščias galvos pametimas (net ir SM tendencijos labai panašios). Bet tam žmogui galva ant pečių ir duota - kad atsirinktum ir įvertintum, ar verta už kažką mokėti daugiau.
Tarkime aš nematau jokio skirtumo tarp blakstienų tušų, nagų lakų, kūno priežiūros priemonių (t.y. jų tarpe geri gali būti tiek brangūs, tiek žymiai pigesni, todėl, jei galiu, renkuosi mokėti mažiau). Yra ir tokių produktų, kurių, man tinkančių, nerandu nei tarp tų, nei tarp tų.biggrin.gif
Bet va kai renkuosi kremines pudras ir ypač birius produktus (kompaktines ir birias pudras, skaistalus, šešėlius ir pan.) žymiai didesnė tikimybė gerą ir tinkantį gaminį rasti tarp daugiau kainuojančių produktų firmų (nebūtinai MAC), nei bandant surasti pigesnį atitikmenį. Pvz. pigesnės kreminės pudros man niekada nepasiteisino.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 10 31, 10:41)
Inglot šešėlių gerų labai, tiek matinių, tiek kitokių tekstūrų.

O vat Inglot ir nemėginau, Kaune jų nėra mastau.gif Įdomu, kaip tie jų matiniai šešėliai. Turiu kelis blizgančius pigmentus, tai jie geri, nuo MAC nežinau kuo skiriasi, bent aš skirtumo nematau.

Bet man šešėlių kokybė visada labiausiai pasimato būtent matiniuose reikaluose mastau.gif

QUOTE(zomša @ 2014 10 31, 11:02)
Nemanau, kad bus. Bobbi Brown kainų, kiek žiūrėjau, labai „neužlenkė“, per tarpininkes perkant be nuolaidų gautųsi ne pigiau. Tik klausimas, kokius MAC produktus atveš.smile.gif Nes BB (tradiciškai) šviesiausio kreminių pudrų atspalvio nėra, o ir šiaip asortimentas ribotas.

Sutinku, kad pakankamai dažnai masiškai visur giriami produktai yra tik tuščias galvos pametimas (net ir SM tendencijos labai panašios). Bet tam žmogui galva ant pečių ir duota - kad atsirinktum ir įvertintum, ar verta už kažką mokėti daugiau.
Tarkime aš nematau jokio skirtumo tarp blakstienų tušų, nagų lakų, kūno priežiūros priemonių (t.y. jų tarpe geri gali būti tiek brangūs, tiek žymiai pigesni, todėl, jei galiu, renkuosi mokėti mažiau). Yra ir tokių produktų, kurių, man tinkančių, nerandu nei tarp tų, nei tarp tų.biggrin.gif
Bet va kai renkuosi kremines pudras ir ypač birius produktus (kompaktines ir birias pudras, skaistalus, šešėlius ir pan.) žymiai didesnė tikimybė gerą ir tinkantį gaminį rasti tarp daugiau kainuojančių produktų firmų (nebūtinai MAC), nei bandant surasti pigesnį atitikmenį. Pvz. pigesnės kreminės pudros man niekada nepasiteisino.

Tfū... O jau kai pasako, kad bus MAC, tai atrodo, kad bus viskas biggrin.gif O iš tikro, gali būti 4 šešėliai, trys pigmentai ir lūpdažis biggrin.gif

Man kartais atrodo, kad brangesni ir pigesni produktai, kurių skirtumas plika ake nelabai matosi - pvz. nagų lakai, šampūnai - gali skirtis savo poveikiu. Pvz. nagams labiau kenkti. Lakai biggrin.gif Girdėjau nuomonę, kad svarbiausia nagus lakuojant - gera bazė, o jau kas ten ant viršaus - tai dzin, gali būt už litą. Bet nesu tikra, kiek tai teisinga, kaip pvz. visi tie nago stiprintojai, kurie tepami ant lako, nailtek 2 ir panašūs? g.gif

Ir, aišku, tai nereiškia, kad brangus produktas negali būti paskutinis š biggrin.gif Pvz. europinio pavyzdžio chanel šešėliai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 31 spalio 2014 - 10:39