Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos NAUJOVĖS - III tema

QUOTE(illuminated @ 2014 12 07, 15:55)
Čia jau turbūt man reikia "dėkoti"..  lotuliukas.gif Laukiu labai aš jo. Galvojau dar Eye Kohl "Teddy" pagriebt, bet susilaikiau.. Na gal po naujų metų ar gal Douglas'o int. parduotuvėj atsiras greit  biggrin.gif

Nu tai aišku cool.gif biggrin.gif Bet sakiau atoidedu pirkinius po naujų, nes reikės ir tušui bazės, ir šėšėlio papilduko kokio kad paletė pustuštė neliūdėtų, nes dabar tik 6 spalvytės priklijuotos rolleyes.gif O ir iki to laiko tikrai dar ko nors užsinorėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 12 08, 10:50)
Nu tai aišku  cool.gif  biggrin.gif  Bet sakiau atoidedu pirkinius po naujų, nes reikės ir tušui bazės, ir šėšėlio papilduko kokio kad paletė pustuštė neliūdėtų, nes dabar tik 6 spalvytės priklijuotos  rolleyes.gif O ir iki to laiko tikrai dar ko nors užsinorėsiu  lotuliukas.gif


Sakykit, gal kartais žinosit... Mačiau Mac'o puslapyje, kad galima 6 spalvų pro paletę susidėlioti, tik kad spalvos man ten nelabai kokios. O kaži, įmanoma atskirai šešių spalvų paletę nusipirkt, ir atskirai šešias spalvytes išsirinkti iš kitų siūlomų spalvų? Nes 4 spalvų paletės man per maža, o 15 - jau per daug unsure.gif
Atsakyti
Yra MAC'e paletės indėklas 6 spalvom http://www.maccosmet...-x-6/index.tmpl tik nelabai suprantu ar jis dedamas į tą didelę paletę į kurią galima ir 15spalvų sukišt??? g.gif Reik pasiskaityt ir pastudijuot, arba tiesiog MAC temoj pasiklausinėt mergaičių 4u.gif
Aš turiu Large Single paletę be jokio indėklo ir joje prilipdytos 6 spalvos belekaip išmėtytai, bet manau dar kokių 3-4 norėsiu, tai 10 per akis man ir nebūtinai reik ją sausakimšai užpildyt ax.gif
Atsakyti
Blembački, parašyta, kad
"This palette is designed to fit Pro Longwear Eye Shadow inserts only, does not fit other Pro Palette Refill pans"
Atsakyti