Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI, XVII dalis

Labutis,
vos radu naujaja temele
PANTERA 83 aciu uz naujus namucius. 4u.gif

QUOTE(La Perla @ 2009 06 08, 09:46)
labas rytas o as siandien gaminu torta tik va mastau kaip ji padaryti triju aukstu bet kad apatinis butu didziausias o virsutiniai mazesni va kaip sito:
user posted image
manau reikia i apacia i viduri koki ratuka ideti?  g.gif


ne nu tortas tai OHOHOOOOOOOOO wub.gif .
O as jau turiu scenariju.ir beveik viska susipirkau thumbup.gif .Truksta tik spyns ir nesiu gravisruoti.Manau kita savaite galesiu pasigorti ir pasirodyti (jei bus grazu TFU_TFU_TFU) doh.gif .

Na mano nuomone liepos 4 diena susirenka didziausios pajegos drinks_cheers.gif .
Oi as jau pradedu jaudintis ir pergyventi. fear.gif juk labai atsakingas darbas susirinks puse gimines o ir draugai doh.gif .Kad tik neprisidarius gedos.
Kazkodel atrodo kad viskas taip gerai sugalvota suplanuota bet ir kazkoks kirminas sirdi grauzia kad bus kazkas.... doh.gif .

NORIU VESTUVEMS GERO ORO. bigsmile.gif
Atsakyti
Ir aš dar liepos 4 diena drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuks30 @ 2009 06 08, 11:06)
Ir aš dar liepos 4 diena  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif tuoj pasimesiu skaiciuje kiek yra liepos 4 diena doh.gif .Smagu.as tai pirsliausiu Vilnius - Kaunas.Toliaus kaip D duos . bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,jetau jau nauji namuciai kaip smagu biggrin.gif na as pasigirsiu,per sawaitgali jau atsispauzdinau saldainiu popierelius,susikarpiau,torto jau puse padariau:)tik vis mastau kaip tuos gabalelius pritvirtinti ?ar prie viens kito?ar ant apacios koki kartona padet ir taip gabaleliu apacias sutivrtint su klijais ar su kuo kitu,va del sito dalykelio esu pasimetus:( g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bombočka @ 2009 06 08, 09:43)
varėnė ir aš norėčiau tave pamatyti  4u.gif

ir as ir as ir as 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(salibaba @ 2009 06 08, 11:30)
Sveikutes,jetau jau nauji namuciai kaip smagu biggrin.gif  na as pasigirsiu,per sawaitgali jau atsispauzdinau saldainiu popierelius,susikarpiau,torto jau puse padariau:)tik vis mastau kaip tuos gabalelius pritvirtinti ?ar prie viens kito?ar ant apacios koki kartona padet ir taip gabaleliu apacias sutivrtint su klijais ar su kuo kitu,va del sito dalykelio esu pasimetus:( g.gif

surisk kaspinu ir fsio...paskuj atrisi ir padalinsi...
Atsakyti
as irgi masciau taip,liuks taip ir darysiu blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2009 06 07, 10:17)
O kur tu taip pigiai spalvotai kopijuosi? g.gif

doh.gif nesusikalbėjimas, aš taip apsidžiaugiau, o čia "pyš" - nieko, net nžn iš kur tokią kainą ištraukė doh.gif


QUOTE(manilla @ 2009 06 07, 15:26)

aš vis paspoksau į jūsų sukneles,ir kuo toliau tuo manoji man jau nebepatinka verysad.gif


atsipalaiduok mirksiukas.gif aš irgi prisiklausius kas kuo rengsis iš kur pirks irgi nervinausi, kad per pigiai nusipirkau, kad prastai atrodysiu kaip svočia, o čia kada apsirengiau ir nusiraminau rolleyes.gif aš gerai jaučiuos su šita suknute ir atrodau sau gerai ax.gif


man jau tiek nedaug liko, o nete nieko gero su orais nerodo doh.gif
Atsakyti
laba visom naujuose namuciuose wub.gif savaitgali sedejau prie scenarijaus, bet kad daug buciau ka nuveikus, pasigirt negaliu doh.gif na bet daug ka atsirinkau, kai ka istryniau, kai ka pasirasiau, nes jau pati pasimetus tarp visko buvau doh.gif radau dar toki nieko zaidima, bet cia jis skirtas gamtoj zaisti, pasidalinsiu su jumis, gal kam tix ax.gif
Pažymina starto linija. Prieš ją už kokių 10m. įsmeigiama lazda. Žaidėjai sustoja prie starto linijos, pasižiūri į lazdą, po to užrišamos akys. Užrištomis akimis žaidėjas turi prieiti prie lazdos ir jos nepaliezdamas kuo arčiau padėti kokį nors daiktą. Lazdą palietęs žaidėjas pralaimi, laimi tas, kuris savo daiktą padėjo arčiausiai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(tigrė28 @ 2009 06 04, 18:38)
Sveikos mielosios einu į vestuves ir būsiu svočia ruošiuosi scenarijų ir sužinojau kad jaunikio tėvai nedalyvaus pas jaunąją namuose jaunųjų išleidime. Ar čia piklauso nuo zmonių principų ar nuo to kokiame krašte vyksta vestuvės. Parašykit kaip tai vyksta Kaune nes pati esu ne Kaunietė. g.gif

esu kauniete, ir mano jaunieji is kauno, ir tiek per mano vestuves, tiek dabar, kai eisim pirsliaut, jaunojo tevai atvaziuos pas jaunaja, cia manau nuo zmogaus priklauso ax.gif
Atsakyti
normaliom kainom spausdina arx baltica ax.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 06 08, 08:46)
labas rytas o as siandien gaminu torta tik va mastau kaip ji padaryti triju aukstu bet kad apatinis butu didziausias o virsutiniai mazesni va kaip sito:
user posted image
manau reikia i apacia i viduri koki ratuka ideti?  g.gif

jau tortas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tik ir man idomu pasidare, kaip ji sutvirtint toki g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrė28 @ 2009 06 04, 18:38)
Sveikos mielosios einu į vestuves ir būsiu svočia ruošiuosi scenarijų ir sužinojau kad jaunikio tėvai nedalyvaus pas jaunąją namuose jaunųjų išleidime. Ar čia piklauso nuo zmonių principų ar nuo to kokiame krašte vyksta vestuvės. Parašykit kaip tai vyksta Kaune nes pati esu ne Kaunietė. g.gif


as kauniete, pas mus jaunikio tevai isleidzia jaunaji, jaunosios tevai jaunaja (jos atvaziuoja pasiimti jaunikis). Jaunikio tevai jei nori vaziuoja i baznycia ar CMB, pagal senas tradicijas tevai tik islydi ir paskui jau baliaus vietoj pasitinka su duona ir druska. Ir visai cia principai ne prie ko schmoll.gif

Varene - parodyk ir man ta ispudinga sirdi 4u.gif

mes savaitgali buvom susitike su jaunaisiais, aptarem vestuves. Nustebino mane pirslelis iniciatyva parodes ir ideju pateikes, o juk sake neis i pirslius ir viskas biggrin.gif Komendantu as maniau isvis nedarysiu, bet jaunieji sako reik, pasake net kuriuos zmones skirt komendantais rolleyes.gif pradesiu darbus nuo laikrascio ir po truputi jau deliosiuos scenariju.
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 06 08, 12:52)
jau tortas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tik ir man idomu pasidare, kaip ji sutvirtint toki g.gif

va koks gavosi mano tortas:
parasysiu kaip tvirtinau, nors dar dovaneles nesudetos ir teks isardyt lotuliukas.gif bet labai reikejo pabandyt ar gausis. tai va paemiau puoda ir apsibreziau ratuka kad man butu pagrindas kur remiasi smaigaliai. sudeliojau dezutes tada iskirpau popieriaus juosta ir suklijavau cilindra, ji istaciau i vidu ir taip kiekvienam rate tik antram rate cilindro aukstis jau per abu sluoksnius, ir siauresnis ir t.t. dar prasysiu kad tevas is kazko padarytu torto aukscio strypa kuri perkisiu per viso torto viduri smile.gif

jauciuosi isradeja lotuliukas.gif
Atsakyti