Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI, XVII dalis

QUOTE(La Perla @ 2009 06 08, 13:53)
va koks gavosi mano tortas:
parasysiu kaip tvirtinau, nors dar dovaneles nesudetos ir teks isardyt  lotuliukas.gif bet labai reikejo pabandyt ar gausis. tai va paemiau puoda ir apsibreziau ratuka kad man butu pagrindas kur remiasi smaigaliai. sudeliojau dezutes tada iskirpau popieriaus juosta ir suklijavau cilindra, ji istaciau i vidu ir taip kiekvienam rate tik antram rate cilindro aukstis jau per abu sluoksnius, ir siauresnis ir t.t. dar prasysiu kad tevas is kazko padarytu torto aukscio strypa kuri perkisiu per viso torto viduri smile.gif

jauciuosi isradeja  lotuliukas.gif

tikra isradeja thumbup.gif drinks_cheers.gif gal gali dabar man papasakoti, ka tu desi i tas dezutes, kam ta torta teixi, ir kaip darei dezutes tortui blush2.gif 4u.gif kazkaip niekad nesigilinau i ta torta, bet pagalvojau, kad l.grazu, ir gal man reiketu toki pagaminti blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 06 08, 15:53)
va koks gavosi mano tortas:
parasysiu kaip tvirtinau, nors dar dovaneles nesudetos ir teks isardyt  lotuliukas.gif bet labai reikejo pabandyt ar gausis. tai va paemiau puoda ir apsibreziau ratuka kad man butu pagrindas kur remiasi smaigaliai. sudeliojau dezutes tada iskirpau popieriaus juosta ir suklijavau cilindra, ji istaciau i vidu ir taip kiekvienam rate tik antram rate cilindro aukstis jau per abu sluoksnius, ir siauresnis ir t.t. dar prasysiu kad tevas is kazko padarytu torto aukscio strypa kuri perkisiu per viso torto viduri smile.gif

jauciuosi isradeja  lotuliukas.gif


Super grazu! thumbup.gif Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu, ziuriu i tuos jusu tortus ir pradedu galvoti kad ir as jo noriu biggrin.gif. Tik jauciu baisiai jis daug laiko uzima... g.gif. Na, bet as jo dar turiu. Tuose krastuose kur pirsliausim, nelabai kas zino apie karvoju (net nenumanau kodel). Jaunajai kai paminejau sita zodi, tai vos zodyno nepradejo ieskot doh.gif. Nemate jie tokio dalyko kaip svocios pyragas su buteliais ir zvakutem (arba be ju). Na, tai svarstau sita torta gal panaudoti vietoj karvojaus... Na, cia tik pamastymai ax.gif. Beje, ar teko kada svociauti be karvojaus?
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 06 08, 14:01)
tikra isradeja thumbup.gif  drinks_cheers.gif gal gali dabar man papasakoti, ka tu desi i tas dezutes, kam ta torta teixi, ir kaip darei dezutes tortui blush2.gif  4u.gif kazkaip niekad nesigilinau i ta torta, bet pagalvojau, kad l.grazu, ir gal man reiketu toki pagaminti blush2.gif  g.gif

as torta padesiu antra diena ant saldaus stalo gal ar nezinau kur, tai bus kiekvienam sveciui atminimo dovanele: pazymejimas susuktas i ritineli (vakar buvau ikelus) ir mazuciukas indelis medaus su etikete kurioj gal bus jaunuju nuotrauka ir data arba tiesiog uzrasas jaunuju medus ir data. dezuciu iskarpos cia:


QUOTE(Ardeine @ 2009 06 08, 14:10)
Super grazu!  thumbup.gif  Saunuole  thumbup.gif

aciu smile.gif

QUOTE(laimakp @ 2009 06 08, 14:11)
Beje, ar teko kada svociauti be karvojaus?

as svociausiu be karvojaus, uzsakiau siaip grazu torta nes pas mus siek tiek netradicines vestuves smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ir vėl nauja tėmelė thumbup.gif

la perla tavo tortas thumbup.gif ir aš vis žiūriu gal verta daryt tą tortą g.gif tik įdomu kaip jūs jį pristatysit g.gif išdalinsit jį ir atsisėsit į savo vietą ir tada svečiai jau prisistatys ir sakys pasižadėjimus g.gif nepykit,gal kurioms atrodo durnas klausimas,nu bet man nedaeina blush2.gif blush2.gif blush2.gif

beje dar kilo idėja,kol rašiau,kad tada kai svečiai prisistatys ir pasižadėjimus perskaitys,tai galima įteikt ir jauniesiems pasižadėjimus juokingus g.gif ar prie stalo jie tiktų ar geriau tokius gamtoj g.gif jau visai susipainiojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 06 08, 14:15)
as torta padesiu antra diena ant saldaus stalo gal ar nezinau kur, tai bus kiekvienam sveciui atminimo dovanele: pazymejimas susuktas i ritineli (vakar buvau ikelus) ir mazuciukas indelis medaus su etikete kurioj gal bus jaunuju nuotrauka ir data arba tiesiog uzrasas jaunuju medus ir data. dezuciu iskarpos cia:
aciu smile.gif
as svociausiu be karvojaus, uzsakiau siaip grazu torta nes pas mus siek tiek netradicines vestuves smile.gif

aciu tau uz paaiskinimus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(manilla @ 2009 06 08, 14:21)
sveikos  4u.gif ir vėl nauja tėmelė thumbup.gif

la perla tavo tortas thumbup.gif ir aš vis žiūriu gal verta daryt tą tortą g.gif  tik įdomu kaip jūs jį pristatysit g.gif išdalinsit jį ir atsisėsit į savo vietą ir tada svečiai jau  prisistatys ir sakys pasižadėjimus g.gif  nepykit,gal kurioms atrodo durnas klausimas,nu bet man nedaeina blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

beje dar kilo idėja,kol rašiau,kad tada kai svečiai prisistatys ir pasižadėjimus perskaitys,tai galima įteikt ir jauniesiems pasižadėjimus juokingus g.gif ar prie stalo jie tiktų ar geriau tokius gamtoj  g.gif jau visai susipainiojau doh.gif

as kadangi desiu ne pasizadejimus o atminimo dovaneles tai tikrai nedalinsiu (pas mane 69 dezutes torte) o paprasysiu gal kad pabroliai inestu mano si torta ar ant stalo padesiu (pagal situacija) ir pasiulysiu visiems sveciams "pasivaisinti"

del pasizadejimu as atsimenu per savo vestuves mums pirslys abiems kartu su vyru liepe kartoti paskui ji , visu zodziu neatsimenu bet tik situos: nebusiu piktas ir suruges lotuliukas.gif

darule nera uz ka, dalinames kuo turim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 08 birželio 2009 - 14:25
QUOTE(manilla @ 2009 06 08, 14:21)
sveikos  4u.gif ir vėl nauja tėmelė thumbup.gif

la perla tavo tortas thumbup.gif ir aš vis žiūriu gal verta daryt tą tortą g.gif  tik įdomu kaip jūs jį pristatysit g.gif išdalinsit jį ir atsisėsit į savo vietą ir tada svečiai jau  prisistatys ir sakys pasižadėjimus g.gif  nepykit,gal kurioms atrodo durnas klausimas,nu bet man nedaeina blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

beje dar kilo idėja,kol rašiau,kad tada kai svečiai prisistatys ir pasižadėjimus perskaitys,tai galima įteikt ir jauniesiems pasižadėjimus juokingus g.gif ar prie stalo jie tiktų ar geriau tokius gamtoj  g.gif jau visai susipainiojau doh.gif

as manau, gal ji kazkaip isdalint reikia, pvz. po to, kai jaunieji prapjaus savo torta g.gif na cia tik tox mano pamastymas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2009 06 08, 13:34)
atsipalaiduok  mirksiukas.gif aš irgi prisiklausius kas kuo rengsis  iš kur pirks irgi nervinausi, kad per pigiai nusipirkau, kad prastai atrodysiu kaip svočia, o čia kada apsirengiau ir nusiraminau  rolleyes.gif aš gerai jaučiuos su šita suknute ir atrodau sau gerai  ax.gif



ačiū už padrasinimą 4u.gif

--------------------------------

user posted image

Papildyta:
QUOTE(darule @ 2009 06 08, 15:25)
as manau, gal ji kazkaip isdalint reikia, pvz. po to, kai jaunieji prapjaus savo torta g.gif na cia tik tox mano pamastymas blush2.gif



nu dar reiks su piršleliu pasitart g.gif

AČIŪ merginos 4u.gif
Atsakyti
Vel susipainiojau doh.gif Ar vainikelio nuemimas (ir padejimas i dezute) ir jaunuju perrengimas seimininkais vyksta kartu? Kazkodel man atrodo kad vainikelio nuemimas/deginimas vyksta pirma, o perrengimas - antra diena g.gif


Ir dar klausimelis La Perlai. Tie pazymejimai, kuriuos desi i torta, be sveciu vardu. O kaip kuris svecias zinos kuris gabalelis jo? Ar patys paskui vardus uzsirasys, ar tu kaip nors dalinsi? Nesuprantu... doh.gif Šiaip labai grazus mirksiukas.gif Su kokia programa darei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 08 birželio 2009 - 14:43
QUOTE(laimakp @ 2009 06 08, 14:33)

Ir dar klausimelis La Perlai. Tie pazymejimai, kuriuos desi i torta, be sveciu vardu. O kaip kuris svecias zinos kuris gabalelis jo? Ar patys paskui vardus uzsirasys, ar tu kaip nors dalinsi? Nesuprantu... doh.gif Šiaip labai grazus mirksiukas.gif Su kokia programa darei?

vardus manau isirasys nes butu sudetinga isdalint, ir uzimtu be galo daug laiko tai manau jau butu nebeidomu o tiesiog laiko gaisimas smile.gif niekaip neismasciau kitaip g.gif dariau su ta programa kur kazkuri mergaite nurode internete: www.imikimi.com smile.gif
Atsakyti
na va, prisistatau ir aš smile.gif atpiršliavau savaitgalį, tai šiandien nieko neveikiu, tik ilsiuosi. Viskas buvo super, labai smagu, tokiose vestuvese nepamenu kada buvau. O jau muzikantai thumbup.gif , scenarijaus viso nepanaudojau, nes prie tokių muzikantų kažkaip rodėsi, kad ir piršliai priblėsta. Bet nieko, svarbiausia pagrindiniai dalykai buvo mūsų rankose: tai jaunųjų išleidimas iš namų, pristatymai, židinys, tėvelių pasveikinimas, keletas žaidimų, piršlio korimas ir kiti.Tai kas priklauso piršliams, tą padarėme. Muzikantai nemirtingi buvo, tai davėsi nuo dūšios iki pat ryto... Kas nepatiko, tai oras buvo š..., su lietaus intarpais. Tiesa, piršlys mažai laikėsi scenarijaus, daugiau jam kalba liejosi iš savęs, todėl muzikantai antrą dieną jį už šmaikštumą, bajerių mėtymą labai išgyrė. O šiaip palydos buvome 10 porų su (jaunaisiais), tai labai linksmai leidome laiką, mat visi savi, todėl ne vieno nebuvo susikausčiusio. Į scenarijų buvau įtraukusi žaidimus lauke, tačiau nė vieno nepanaudojau, nes nebuvo kada. Fotografai labai visus užėmė - prifotkino net 1700 kadrų.
Linkiu visoms sėkmes ir gerų orų smile.gif

Atsakyti