Įkraunama...
Įkraunama...

KTU, mokslo šaknys karčios,bet vaisiai saldūs

QUOTE(eglute1990 @ 2009 06 13, 16:53)
Sveikos, kaip manot ar įmanoma įstoti į KTU su 2 valstybiniasi ir vienu mokykliniu? smile.gif



žiūrint į kokį fakultetą stosit. bet man atrodo įmanoma, o ypač jei neakivaizdinį skyrių stosite. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2009 06 13, 15:53)
Sveikos, kaip manot ar įmanoma įstoti į KTU su 2 valstybiniasi ir vienu mokykliniu? smile.gif

Tikrai imanoma thumbup.gif Nesakysiu su kokiais pazymiais, bet pati istojau i vakariniu skyriu vadyba smile.gif Pazymiai tikrai prasti buvo doh.gif Be valstybiniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Teira @ 2009 06 13, 21:49)
Tikrai imanoma thumbup.gif Nesakysiu su kokiais pazymiais, bet pati istojau i vakariniu skyriu vadyba smile.gif Pazymiai tikrai prasti buvo doh.gif Be valstybiniu blush2.gif

O kaip mane nuraminot jau galvoju niekur neistosiu blush2.gif
Atsakyti
sveikos! gal zinot ar leis per apskaitos egzamina naudotis saskaitu planu? aciu!
Atsakyti
QUOTE(edta @ 2009 06 14, 18:10)
sveikos! gal zinot ar leis per apskaitos egzamina naudotis saskaitu planu? aciu!

per kolį tai neleidžia, o egzaminas- tai teorija tik
Atsakyti
Sveikutės, na tikrai sveikinu mergytes, taip šauniai susitvarkiusias su statistika, 10- na nerealios, tai ko dar dėl ekonomikos nervinaties, na ten juk daug lengviau, nei čia, tai tikrai geri balai bus. Beje, tai taip ir nesuprantu kaip bartosevičienė skaičiuoja, ar pliusuoja, ar butinai turi būt ne mažiau 5už kiekvieną atsiskaitymą?
Atsakyti
Turi buti ne maziau kaip 4 is kiekvieno.
Kolis 15%
uzdaviniai 25%
kursinis 30%
Egzas 30%
Atsakyti
Prisidedu prie visuotinių sveikinimų sesijos baigimo proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai ačiū visoms mergaitėms, kurios padėjo sunkią valandą savo darbais ir patarimais drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Gerų atostogų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga_m @ 2009 06 16, 10:48)
Prisidedu prie visuotinių sveikinimų sesijos baigimo proga  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Labai ačiū visoms mergaitėms, kurios padėjo sunkią valandą savo darbais ir patarimais  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Gerų atostogų  4u.gif

drinks_cheers.gif gerų visoms atostogų ir iki rudens 4u.gif
Atsakyti
Baltai pavydziu kurios pasibaige jau viska... blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
labutis, gal kas zinote kur butu galima rasti Vaitkeviciu? kokiam kabinete jis buna? man reikia susirasti sia savaite...
Atsakyti
labutis, gal kas zinote kur butu galima rasti Vaitkeviciu? kokiam kabinete jis buna? man reikia susirasti sia savaite...


siaip reiktu paklaust vadybos katedroj, bet dazniausiai jis buna 411 kab.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bubl: 17 birželio 2009 - 19:47