Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai akims

QUOTE(klaida @ 2008 04 04, 17:57)
Sveikutes,
noriu paklausti, gal kuri bandete maisto papilda akims Vega OptiCare?



Man tinka ir patinka ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Paskutiniu metu baisiai skauda akis - persti, asaroja,net tusu negaliu dazyti.Matomumas 100%, jauciu tiesiog truksta vitaminu.Kuriuos rekomenduotumete, nes pasirinkimas gan didelis? Gal ne visada brangus geresni?
Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodidele @ 2008 04 07, 14:41)
Sveikos merginos smile.gif

Paskutiniu metu baisiai skauda akis - persti, asaroja,net tusu negaliu dazyti.Matomumas 100%, jauciu tiesiog truksta vitaminu.Kuriuos rekomenduotumete, nes pasirinkimas gan didelis? Gal ne visada brangus geresni?
Aciu uz pagalba 4u.gif


Jau yra tokia tema čia.
Atsakyti
moterys na nekurkit venodu temų blink.gif pavartykit pajieškokit gal jau yra tokia temą , tereikejo viena puslapi apverst nejau sunku blink.gif doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 11 19, 17:30)
Mano krikstamote vaistininke, ji rekomendavo nesvaistyti pinigeliu ir tikrai zymaus rezultato galima pasiekti lasinant vitamininius lasiukus akims vitayodurel. Vyras naudojo, buvo patenkintas. As irgi galvoju isbandyti, nors dideliu nusiskundimu neturiu, bet satlciuj guli, gaila gero daikto  ax.gif

Gal gali paziuret, ar jie tinka esant didesniam akyspudziui? g.gif Dekui
Atsakyti
kiek ziurejau visokiu vitaminu sudeti- neblogi Liuberin forte, ir kaina siek tiek virs 30 Lt.
Vaikui 14 metu, vartoja, sako kad jauciasi geriau, akys ne tokios sudirgusios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 11 19, 17:30)
Mano krikstamote vaistininke, ji rekomendavo nesvaistyti pinigeliu ir tikrai zymaus rezultato galima pasiekti lasinant vitamininius lasiukus akims vitayodurel. Vyras naudojo, buvo patenkintas. As irgi galvoju isbandyti, nors dideliu nusiskundimu neturiu, bet satlciuj guli, gaila gero daikto  ax.gif

Jeigu turi galvoj Vita-Iodurol - jis skirtas kataraktai gydyti...
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2008 03 14, 22:10)
pradėjo pykinti nuo visionace  blink.gif  - gal kam yra taip buvę? 4u.gif

Gal gėrei ant tuščio skrandžio? Pykino ir mane, be to nuo jų žiauriai sukilo rūgštys sad.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2008 05 07, 08:09)
Gal gėrei ant tuščio skrandžio? Pykino ir mane, be to nuo jų žiauriai sukilo rūgštys sad.gif



Na zinokit ir man negerai nuo visionace doh.gif Nors seniau esu ju gerusi ir nieko, bet dabar net pakuotes neisgeriau visos, nes iskart pykinti ima ir skrandi skaudeti doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, aš tai visad, kai pajaučiu, kad nusilpo akys (esu didele krapštuke, rankdarbių mylėtoja, knygų skaitytoja + kompas doh.gif ) geriu Oguvit'ą.
Visad padeda bigsmile.gif
Atsakyti
reikia gerti melyniu ekstrakta, juk tai ganetinai naturalu smile.gif o vasara geriausiai valgyti daug melyniu, ziema morku smile.gif tik per diena tiek nesuvalgome. Tai geriausiai gerti beta carotena arba melyniu ekstrakta. O be to beta carotenas yra gerai odai ir dar greiciau idegi nuo jo smile.gif Ash kol kas geriu Bilberry (Jamieson), akys maziau pavargsta, nezinau ar nuo to ar ne, bet vaisininke rekomendavo, nes juose nera konservantu, dazikliu ir t.t.
Atsakyti
Sveikos,
pagrindinė mano akių problema - išsausėjimas ir paraudimas. vaistininkė man pasiūlė Ocuval. Sakė, kad neseniai tik pasirodęs vaistinėse. Geriu dvi savaites - poveikis tikrai yra thumbup.gif Cituoju vaistininkės žodžius, Ocuval sudėtis unikali: liuteinas, beta karotenas ir Klamato ežero dumbliai (labai stiprūs antioksidantsai).
Rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti