Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai akims

bendrdarabis buvo iš Danijos atvežė kažkokių lašiukų į kis tiem,sa kurie dirba su kompu.
man buvo labai efektyvūs, labai padėjo, bet neberandu dėžutės nusižiūrėti pavadinimo
Atsakyti
QUOTE(kristalė @ 2008 07 30, 22:23)
Sveikos,
pagrindinė mano akių problema - išsausėjimas ir paraudimas. vaistininkė man pasiūlė Ocuval. Sakė, kad neseniai tik pasirodęs vaistinėse. Geriu dvi savaites - poveikis tikrai yra thumbup.gif  Cituoju vaistininkės žodžius, Ocuval sudėtis unikali: liuteinas, beta karotenas ir Klamato ežero dumbliai (labai stiprūs antioksidantsai).
Rekomenduoju thumbup.gif


Maciau ju reklama zurnale smile.gif o kokia ju kaina, jeigu neseniai pasirode, tai jauciu kol kas ir kainuoja blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusita @ 2008 08 04, 17:34)
Maciau ju reklama zurnale smile.gif o kokia ju kaina, jeigu neseniai pasirode, tai jauciu kol kas ir kainuoja blink.gif  smile.gif

Kaina nėra labai didelė - 30lt su centais. mirksiukas.gif
Atsakyti
na as dirbu visa diena su kompiuteriu tai pabandziau vartoti "RE-STARt" vadinasi visai nieko pakuote suvartojai nors vaistininke sake kad geriausias efektas tris men as aisku uzsileidau jau ax.gif o ir nebrangus cia daugiau skirta tiems kas su kompiuteriu dirba smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as Ocuval vitaminu, geriu dar tik viena savaite, ziuresim, ar pades kazkiek. Beje, si menesi siems vitaminams Farmos vaistinese (berods) nuolaida, tad kaina ju dabar 25 lt bigsmile.gif
Atsakyti
na stai, galiu drasiai pasakyti, kad Ocuval tikrai padeda akytem bigsmile.gif geriu gal tik 3 sav, o jau matosi rezultatas, ir draugas sako, kad akytes grazesnes pasidare, ne tokios paraudusios bigsmile.gif
Atsakyti
As geriau Opticare,nepigus,30kaps.40lt(cia menesiui),o reikia gerti 2-3 menesius,galiu pasakyti kad pagelbejo,ne taip darbe akys vargsta,tiksliau nebejauciu visai ju nuovargio (tik as ne prie kompo dirbu,siek tiek blogesnis variantas)Ten ieina visas vitaminu kompleksas,liuteinas,melyniu extraktas ir dar biloba,vnz.,visokio velnio pilna.Vnz.,pagelbejo tiek,kad nebevaikstau po darbo triusio akim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 03 rugsėjo 2008 - 09:57
QUOTE(denaxa @ 2008 09 03, 09:57)
As geriau Opticare,nepigus,30kaps.40lt(cia menesiui),o reikia gerti 2-3 menesius,galiu pasakyti kad pagelbejo,ne taip darbe akys vargsta,tiksliau nebejauciu visai ju nuovargio (tik as ne prie kompo dirbu,siek tiek blogesnis variantas)Ten ieina visas vitaminu kompleksas,liuteinas,melyniu extraktas ir dar biloba,vnz.,visokio velnio pilna.Vnz.,pagelbejo tiek,kad nebevaikstau po darbo triusio akim smile.gif


As jau kuri laika vartoju vegos OPTICARE ir man istikruju jie patinka, po darbo su kompiuteriu vakarais akys tikrai jauciasi siek tiek geriau, nei anksciau smile.gif thumbup.gif Rekomenduociau pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
O nera kokiu lasinamu i akis vitaminu? Man ziauriai nepatinka tas kapsules ryt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(diada @ 2008 12 06, 12:07)
O nera kokiu lasinamu i akis vitaminu? Man ziauriai nepatinka tas kapsules ryt sad.gif



man patiko lasai su jodu
gydytoja buvo israsius, sake cia kaip vitaminai akims, profilaktiskai veikia pries visokjias ligas

siaip svarbiausia darbo ir poilsio rezimas, pakankamai miego ir gera mityba
ir myleti savo akis
nesinervuot
Atsakyti
QUOTE(Pjaf @ 2008 12 06, 14:24)
man patiko lasai su jodu
gydytoja buvo israsius, sake cia kaip vitaminai akims, profilaktiskai veikia pries visokjias ligas

siaip svarbiausia darbo ir poilsio rezimas, pakankamai miego ir gera mityba
ir myleti savo akis
nesinervuot


O gal gali parasyti, kaip tiksliai jie vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(diada @ 2008 12 06, 15:11)
O gal gali parasyti, kaip tiksliai jie vadinasi?



pamenu buvo zodis iodide, kaina iki 10 Lt
na ne tiek jie man patiko, kiek patiko gydytojos komentaras
beje siuos lasus buvo israsiusios 2 skirtingos gydytojos smile.gif viena privaciai, kita poliklinikoj
Atsakyti