Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai akims

QUOTE(Pjaf @ 2008 12 06, 15:56)
pamenu buvo zodis iodide, kaina iki 10 Lt


Potassium iodide bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjaf @ 2008 12 06, 16:56)
pamenu buvo zodis iodide, kaina iki 10 Lt
na ne tiek jie man patiko, kiek patiko gydytojos komentaras
beje siuos lasus buvo israsiusios 2 skirtingos gydytojos smile.gif viena privaciai, kita poliklinikoj

sitie turetu buti :] Potassium iodide 2% Unimed Pharma akių laš. 10ml
Atsakyti
QUOTE(vabalelis248 @ 2008 12 16, 13:04)
sitie turetu buti :] Potassium iodide 2% Unimed Pharma akių laš. 10ml


O galima juos naudoti profilaktiskai? Ar tik kai jau kazkokios bedos su akimis?
Atsakyti
Daug dirbu kompiuteriu, isbandziau Liuberin, plius naudoju kazkokiu vitaminu kompleksa is Amway (ten ir akims ieina), tai poveiki jau jauciu (naudoju mazdaug 1 menesi) - akys beveik neparaude, nebijo ryskios sviesos, kol kas man patinka bigsmile.gif
Atsakyti
o as buvau nusipirkusi vitaminus akims OPTIVISION, eurovaistinej kaip tik akcija buvo kada tai blush2.gif tai isgeriau tris kapsules ir va metosi lapelis vitaminu pilnas dar beveik. nu nzn dar tokio slykstaus skonio vitaminu nesu gerus. isidedi i burna tai tik spek greiciau uzsigert kuo nors, nes kartumas ir slykstumas neispasakytas. siaip nesu labai jautri kaip sakant vaistu skoniui, bet prie situ vitaminu niekaip nepripratau doh.gif gaila ismestu pinigeliu verysad.gif
Atsakyti
nu ir as tikiuos atrsati vitaminu kurie bus stebuklingi ir pades man blush2.gif bet kazi ar yra tokiu g.gif
nu esu bandzius nemazai, bet kaip nematau i toli taip nematau..o viskas per darba, nes su mikroskopais reik dirbti..jau atrodo geriu ir pacios spaustas morku sultis, ir melyniu valgau zaldytu ir zaliu ir melyniu uogienes, bettas pats...
pries isidarbinant man tikrino akis, maciau idealiai, ir se kai nori tik po 1.5 metu mano akys pavargo.. ir daugumai mano kolegu tas pats, nemato i toli, o arti mato idealiai... kai buvau pas gydytoja sako issiderines lesiukas akies... ir darbeda as airijoj, ne lietuvoj..
jei zinociau vitaminus,kurie tikrai pades, kad ir sugerus kelias pakuotes, tikrai nepagaileciau savaites algos... smile.gif bet kur rast tokius doh.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Galnegal @ 2008 12 16, 14:31)
O galima juos naudoti profilaktiskai? Ar tik kai jau  kazkokios bedos su akimis?

Profilaktikai man oftalmologas nerekomendavo.Išrašė kai jau atsirado problema-stilakūnio drumzlės.Tas Kalio jodidas ir yra skiriamas kaip ir,kad mažintu drumzlių kiekį,darytų jas mažesnes.Man jis nepadeda,bet gydytojas sakė,lašintis ir gal po kokio pusmečio lašinimosi gal kas pasikeis,nes esu naudojusi juos prieš metus.Lašinausi apie 3-4 mėn. bet skirtumo nebuvo doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As siuo metu geriu BENEVIT OPTIC vitaminus. Nes girdejau per sveikatos laida gyd. rekomendavo vitaminus, kuriuose yra Liuteino. Anksciau geriau melyniu ekstarto kapsules 1na men, gal per mazai, nes kita jau Benevit optic pradejau.
Siaip akys nera raudonos, ziurint i akis nepasakytum, kad nuvargintos. O kai dirbu su kompiuteriu, tai lb skaida, kai uzsimerkiu verysad.gif ir siaip progresuot nesustoja mano trumparegyste doh.gif
Atsakyti
Gydytojai rekomenduoja vitaminus su liuteinu. Tai geriausia ir pirkti tuos, kur jo daugiausiai yra, nes kitaip tik pinigus veltui išmeti, o rezultato nesulauki
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 03, 10:57)
As geriau Opticare,nepigus,30kaps.40lt(cia menesiui),o reikia gerti 2-3 menesius,galiu pasakyti kad pagelbejo,ne taip darbe akys vargsta,tiksliau nebejauciu visai ju nuovargio (tik as ne prie kompo dirbu,siek tiek blogesnis variantas)Ten ieina visas vitaminu kompleksas,liuteinas,melyniu extraktas ir dar biloba,vnz.,visokio velnio pilna.Vnz.,pagelbejo tiek,kad nebevaikstau po darbo triusio akim smile.gif


Kiek laiko gerei,siuos vitaminus,kol pajutai pagerejima?
Reiktu gal nusipirkti mastau.gif
Atsakyti
mano močiūtei irgi rekomendavo akių gydytoja vartoti OPTICARE.
Atsakyti
QUOTE(escape_simute @ 2009 04 10, 01:53)
nu ir as tikiuos atrsati vitaminu kurie bus stebuklingi ir pades man blush2.gif  bet kazi ar yra tokiu g.gif
nu esu bandzius nemazai, bet kaip nematau i toli taip nematau..o viskas per darba, nes su mikroskopais reik dirbti..jau atrodo geriu ir pacios spaustas morku sultis, ir melyniu valgau zaldytu ir zaliu ir melyniu uogienes, bettas pats...
pries isidarbinant man tikrino akis, maciau idealiai, ir se kai nori tik po 1.5 metu mano akys pavargo.. ir daugumai mano kolegu tas pats, nemato i toli, o arti mato idealiai... kai buvau pas gydytoja sako issiderines lesiukas akies... ir darbeda as airijoj, ne lietuvoj..
jei zinociau vitaminus,kurie tikrai pades, kad ir sugerus kelias pakuotes, tikrai nepagaileciau savaites algos... smile.gif bet kur rast tokius doh.gif ?

Deje, apie tokias stebuklingas piliules, kad tik išgėrei ir jau matai kuo puikiausiai, kol kas galim tik pasvajoti. Dirbant akims įtemtą darbą, pvz., prie kompiuterio, būtinas reguliarus bent 2-5min. poilsis kas 45min-1val. Kas be ko, nuolat varginamoms akims reikalingas ir joms skirtų maistingųjų medžiagų didesnis kiekis, kurio su įprastu maistu nevisada gauname. Vaistinėse akims skirtų vitaminų pasirinkimas didelis - iš jų didesnės dalies galėtu visai nepardavinėti (bent jau tų, kurių įpakavimas daugiau kainuoja nei turinys) - tad rinktis tikrai yra iš ko. Nusilpusioms akims rekomenduojamas būtinas liuteino dienos kiekis yra 10mg, kartu su liuteinu patarčiau vartoti ir antioksidantus, pavyzdziui, vitaminus C arba E, ar kokį kitą antioksidantą. Nereiktų pamiršti ir mėlynių.
Pagal tai kas rekomenduojama pagal publikuotus tyrimus ir iš savo patirties siūlyčiau tokį "kokteilį" liuteinas 10mg (galima su vitaminais, mineralais, bet jeigu geriama papildomai multivitaminai, tai tikrai nereikia) + mėlynės (dėl jose esančių rūgščių) + antioksidantas.
Atsakyti