Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai akims

man asmeniskai Černika (forte) thumbup.gif Jau daug esu isbadzius visokiu brangiausiu. Man susidare nuomone kad gydytojai visi papirkti nes israso brangiausius vitaminus bet kai palygunu ju sudeti su kitais vaistineje tai nematau jokio skirtumo. Cernika karts nuo karto jau kokius 4 metus naudoju, baigus pakuote man jaucias skirtumas, net regejimas trupututuka atistaiso.
Atsakyti
Mano akys labai dirglios ,greitai vargsta ir dar astigmatizmą turiu, ir vasaros pradžioj visiškai atsitiktinai išgirdau apie Kauno Rotušės aikštėje esančią homeopatinę vaistinę kurioje prekiaujama ir "cukriniais žirniukais" nuo visokių negalavimų, taigi visai juokais (nes tikrai netikėjau, kad gali bent kiek padėt) nusipirkau akim su akišveite, nes ir kaina juokinga, ir likau labai nustebus kai po trijų savaičių pagavau save" taisantis" akinius kurių pasirodo nebenešioju ir lig šiol geriu žirniukus ir nereikia akinių . bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 09 10, 13:43)
Pagal tai kas rekomenduojama pagal publikuotus tyrimus ir iš savo patirties siūlyčiau tokį "kokteilį" liuteinas 10mg (galima su vitaminais, mineralais, bet jeigu geriama papildomai multivitaminai, tai tikrai nereikia) + mėlynės (dėl jose esančių rūgščių) + antioksidantas.


As beieskodamas ir berinkdamas informacija apie visokiausius papildus akims, atradau lietuviskus kazkokius "Matyk su liuteinu". Kaina tiesiog vaikiska- 18LT uz 40 tableciu, bet pagal sudeti tai lenkia nemazai tu brangiuju..
Jau buvau susiruoses pirkt New nordic blue berry, ten liuteino paros dozeje(2 tabletes) 6mg, melyniu 400mg, kiekiai ispudingi, bet kaina 60-70LT menesiui.
O situose lietuviskuose liuteino paros dozeje(2tabletes) irgi 6mg, o melyniu 430mg. yra ten vitaminu C,E. Nusipirkau, zesiu kas gausis.
Matau zinot apie vaistus, tai gal ka zinot apie situos lietuviskus? O gal slamstas tik koks?
http://www.vaistai.l...earchword=akims
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasnis: 09 gruodžio 2009 - 18:41
QUOTE(kasnis @ 2009 12 09, 19:34)
As beieskodamas ir berinkdamas informacija apie visokiausius papildus akims, atradau lietuviskus kazkokius "Matyk su liuteinu". Kaina tiesiog vaikiska- 18LT uz 40 tableciu, bet pagal sudeti tai lenkia nemazai tu brangiuju..
Jau buvau susiruoses pirkt New nordic blue berry, ten liuteino paros dozeje(2 tabletes) 6mg, melyniu 400mg, kiekiai ispudingi, bet kaina 60-70LT menesiui.
O situose lietuviskuose liuteino paros dozeje(2tabletes) irgi 6mg, o melyniu 430mg. yra ten  vitaminu C,E. Nusipirkau, zesiu kas gausis.
Matau zinot apie vaistus, tai gal ka zinot apie situos lietuviskus? O gal slamstas tik koks?
http://www.vaistai.l...earchword=akims

Neparašyta koks antocianozidų kiekis mėlynėse. Dienai reiktų apie 40mg. Gal ant pačios pakuotės yra užrašyta? Nors pagal nurodytą mėlynių kiekį turėtų jų pakakti. Iš kitos pusės mėlynės mėlynėms nelygu smile.gif Antioksidantų kiekiai tikrai juokingi, bet paprastai organizmas jų gauna ir kitais būdais, ne tik su vitaminais akims. Nenaudojant jokių multivitaminų tai juos atskirai įsigyti tikrai daug nekainuoja.
Kaina 18Lt dvidešimčiai dienų padoresnė nei 60Lt mėnesiui smile.gif Kažkur buvau matęs liuteino 6mg 100 tablečių už 50Lt (?). Tik dabar nepamenu kur. Reiktų paieškoti.
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 12 09, 19:34)
As beieskodamas ir berinkdamas informacija apie visokiausius papildus akims, atradau lietuviskus kazkokius "Matyk su liuteinu". Kaina tiesiog vaikiska- 18LT uz 40 tableciu, bet pagal sudeti tai lenkia nemazai tu brangiuju..
Jau buvau susiruoses pirkt New nordic blue berry, ten liuteino paros dozeje(2 tabletes) 6mg, melyniu 400mg, kiekiai ispudingi, bet kaina 60-70LT menesiui.
O situose lietuviskuose liuteino paros dozeje(2tabletes) irgi 6mg, o melyniu 430mg. yra ten  vitaminu C,E. Nusipirkau, zesiu kas gausis.
Matau zinot apie vaistus, tai gal ka zinot apie situos lietuviskus? O gal slamstas tik koks?
http://www.vaistai.l...earchword=akims

Mes per akcijas eurovaistinėj pabandėm Ocuval, žiūrėsim, ar geri bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2009 12 11, 12:31)
Neparašyta koks antocianozidų kiekis mėlynėse. Dienai reiktų apie 40mg. Gal ant pačios pakuotės yra užrašyta? Nors pagal nurodytą mėlynių kiekį turėtų jų pakakti. Iš kitos pusės mėlynės mėlynėms nelygu smile.gif Antioksidantų kiekiai tikrai juokingi, bet paprastai organizmas jų gauna ir kitais būdais, ne tik su vitaminais akims. Nenaudojant jokių multivitaminų tai juos atskirai įsigyti tikrai daug nekainuoja.
Kaina 18Lt dvidešimčiai dienų padoresnė nei 60Lt mėnesiui smile.gif Kažkur buvau matęs liuteino 6mg 100 tablečių už 50Lt (?). Tik dabar nepamenu kur. Reiktų paieškoti.


Del vitaminu A C E, tai geriu zuvu taukus ir dar atskirai vitamina C lietuviska, ta pigu, kur tablete reik istirpinti vandenyje.
Seip tos "matyk" tabletes dideles, po viena grama, matosi, kad is kazkokiu zoliu milteliu misinio padarytos. Skonis net melyniu jauciasi. As jas pirkau tik del melyniu ir liuteino. Bet kiek nagrinejau tuos visokius populiarius vitaminus akims, tai labai retai pas kuriuos butu liuteino 6mg ir melyniu daug, pas dauguma apie liuteino 3mg, melyniu arba nera isvis arba mazai, o kaina 30-40LT uz 30tableciu.

Anksciau esu geres visionace ir ocuval, sunku pasakyt poveiki, nes nei vienu nei kitu negeriau 3 menesiu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasnis: 14 gruodžio 2009 - 11:49
geriausia ką teko naudoti akims tai Čiakril-čenmo piliulės. Mano regėjimas nėra prastas, bet profilaktiškai išgeriu vieną kitą piliulę. Ją išgėrus man asmeniškai vaizdas labai paryškėja.
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 12 14, 12:46)
Del vitaminu A C E, tai geriu zuvu taukus ir dar atskirai vitamina C lietuviska, ta pigu, kur tablete reik istirpinti vandenyje.
Seip tos "matyk" tabletes dideles, po viena grama, matosi, kad is kazkokiu zoliu milteliu misinio padarytos. Skonis net melyniu jauciasi. As jas pirkau tik del melyniu ir liuteino. Bet kiek nagrinejau tuos visokius populiarius vitaminus akims, tai labai retai pas kuriuos butu liuteino 6mg ir melyniu daug, pas dauguma apie liuteino 3mg, melyniu arba nera isvis arba mazai, o kaina 30-40LT uz 30tableciu.

Anksciau esu geres visionace ir ocuval, sunku pasakyt poveiki, nes nei vienu nei kitu negeriau 3 menesiu....

Vienas gramas tai jau šis tas - galima jau ir iš lėkštės su peiliu ir šakute užkasti... biggrin.gif juokauju žinoma. Ta RPN 6mg - tai medžiagos kiekis vienai dienai, kurio užtenka sveiko žmogaus organizmui. Kai yra trūkumas, tą kiekį reikia didinti kelis kartus, aišku sveiko proto ribose ir neviršijant saugios ribos.
Atsakyti
Na, sveikos mergaitės. Perskaičiau visą temą ir vistiek neišsirenku tų vitaminų, o reikia tai labai. Regėjimas prastas + moksleivė aš, egzaminai, tai vien prie knygų ir kompiuterio... Gal dar kas kokių pasiūlymų turit? Gal ką naujo aptikot?
Atsakyti
QUOTE(kasnis @ 2009 12 14, 11:46)
As jas pirkau tik del melyniu ir liuteino...

Kur pirkai? Nei eurovaistinese, nei Camelijoj nieko apie jas nezino/neturi g.gif
Atsakyti
na esu isbandzius tikrai daug vitaminu..akys vistiek silpo..geriau ir oguvit ir visionace.nzn net.o kiek kartu i metus mazdaug reikia gerti, kad pajausti galbut poveiki?
Atsakyti
kiek esu visokiu bandziusi, tai tik angliski labai tiko, tik deja gana jau jie brangus...
Atsakyti