Įkraunama...
Įkraunama...

Auditorijos baimė

sveiki,
gal kam pades - http://toastmasters-...e-toastmasters/
pati nebandziau, bet labai noreciau sudalyvauti, kaip suprantu jie moko oratoristes meno, tai visai aktualu butu sprendzia vieso kalbejimo problemas 4u.gif
Atsakyti
Man irgi klausimai lengviausia dalis smile.gif
Man sunkiausia kalbeti tada, kai kyla itarimas, kad auditorijoje niekas nesupranta to, ka as kalbu ir kad jiems net neidomu smile.gif O visokie iskilus protai tai kazkaip mazai jaudina, be to, jau tiek prisiziurejau visokiu pranesimu ir maciau, kad net ir protingiausi zmones jaudinasi ir klysta ir nedaro is to tragediju smile.gif
Atsakyti
O su raminanciais - atsargiai, ypac jei pries kazka svarbau suvartosit juos pirma karta ..

BUvo man situacija, kad pries iskaita isgeriau valeriono...tai visa iskaita ejo ziovulys, ramios mintys, nulis nerimo ir net juokas...bet esme - neatsiminiau absoluciai nieko, ka mokiaus doh.gif ...
Atiduodant tuscia lapa pasakiau destytojai apie si "totalu nusiraminima"... gerai, kad ji tai suprato...
Ne visi, net ir silpni raminamieji skirti itampai nuimti..kiti gi migdo, slopina, mintys "isgaruoja" ir svajoji tik apie lova biggrin.gif

QUOTE(kristi222 @ 2010 02 02, 17:09)
as ir lb bijau kalbeti ir kitais metais reiks gintis bakalura , bet va atradau viena perparat bet siek tiek padeda , buvo egzamina spas viena lb jau bjauria destytoja , tai isgeriau valeriono tablete ir taip ramiai sedejau per egzamina nei sirdis drebejo nei jaudinaus nieko, bet tai laikina nzn ar padetu bakalaurui  smile.gif

Atsakyti
kazkada tekdavo kalbet pries auditorija, tai nenoreciau to pakartoti biggrin.gif taciau ka pastebejau, kad kuo dazniau ta darai, tuo mazesne baime, o su laiku turbut ir visai isnykti gali 4u.gif juk ir mokytojams ir destytojams is pradziu sunku buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spragtuke @ 2010 03 13, 23:53)
kazkada tekdavo kalbet pries auditorija, tai nenoreciau to pakartoti  biggrin.gif taciau ka pastebejau, kad kuo dazniau ta darai, tuo mazesne baime, o su laiku turbut ir visai isnykti gali  4u.gif juk ir mokytojams ir destytojams is pradziu sunku buna  smile.gif


Baime niekur neišnyksta.. Ji tik aprimsta:)
O jei reikia prieš 100 ir daugiau žmonių daryt pristatymą, tada vėl atsiranda. Toast'eriai man irgi labai įdomūs... bet kažkaip nesureikšminu jų naudos, nes ten tokie pat žmonės kaip aš, tik privalumas tas, kad iškarto gauni kritikos ne dėl to apie ką kalbėjai, o dėl to kaip apie tai kalbėjai. Tik šioje vietoje privalumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2010 03 16, 09:39)
Baime niekur neišnyksta.. Ji tik aprimsta:)
O jei reikia prieš 100 ir daugiau žmonių daryt pristatymą, tada vėl atsiranda. Toast'eriai man irgi labai įdomūs... bet kažkaip nesureikšminu jų naudos, nes ten tokie pat žmonės kaip aš, tik privalumas tas, kad iškarto gauni kritikos ne dėl to apie ką kalbėjai, o dėl to kaip apie tai kalbėjai. Tik šioje vietoje privalumas smile.gif


O ten iskart isstato viesai kalbet? blush2.gif Kokia tema?
Atsakyti
Na, šitos baimės, ko gero niekada neatsikratysiu doh.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2010 03 16, 09:57)
O ten iskart isstato viesai kalbet?  blush2.gif Kokia tema?


Neinau.. Nebuvau smile.gif Perbrangiai man ten viskas kainuoja:)
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2010 03 16, 09:39)
Baime niekur neišnyksta.. Ji tik aprimsta:)


Man tai baimė išnyksta smile.gif Kai tenka daug kalbėti, vėliau net negalvoji apie kažkokią scenos baimę. Nuo mokyklos net toks dalykas likęs, kai po kelių savaičių ligos, prieš einant į pirmą pamoką su kokia drauge susiskambindavome, kad prieš pirmą pamoką susitiktume, jog eiti į žmones būtų nebaisu po ilgo nebendravimo biggrin.gif Juokinga dabar, kai pagalvoji, bet dabar viskas tas pats, tik kitam lygmeny.
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2010 04 01, 16:27)
Neinau.. Nebuvau smile.gif Perbrangiai man ten viskas kainuoja:)



Juk svecio teisemis nemokamai galima... ? wink.gif
Atsakyti
Man atrodo nenormalu, jei zmogus, kalbedamas pries audotirija ne laselio nesijaudina biggrin.gif man arteja gynimas.. itartinai kol kas nesijaudinu g.gif trb ne pries gera.. bijau, kad pask minute negauciau infarkto.. ar dar ko biggrin.gif o baisiausia kazkodel, kad neisgirsiu arba nesuprasiu kls doh.gif lotuliukas.gif mazu reiks tikrai slakeli truktelt ko.. g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 04 19, 11:37)
Man atrodo nenormalu, jei zmogus, kalbedamas pries audotirija ne laselio nesijaudina biggrin.gif man arteja gynimas.. itartinai kol kas nesijaudinu  g.gif trb ne pries gera.. bijau, kad pask minute negauciau infarkto.. ar dar ko biggrin.gif o baisiausia kazkodel, kad neisgirsiu arba nesuprasiu kls  doh.gif  lotuliukas.gif mazu reiks tikrai slakeli truktelt ko..  g.gif  lotuliukas.gif


Gal ir nenormalu, bet vieni jaudinasi užslėptai ir giliai viduje, o kitiem tas nerimas prasiveržia ranku drebėjimu ir kvailu mikčiojimu, tad klausimas, kaip tą baimę pažaboti biggrin.gif O šiaip kažkaip kuo labiau jaudinosi PRIEŠ ir permąstau kaip viskas vyks, tuo ramiau viskas vyksta iš tiesų g.gif
Atsakyti