Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 15, 20:22)
O kokia naudojate?  blush2.gif

Bare escentuals, idomu kada lietuvoj pasirodys, ir ar kokybe nenukentes, kaip dauguma kosmetikos. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 16 birželio 2009 - 20:44
QUOTE(Vai2lka @ 2009 06 14, 20:10)
man idomu per kiek laiko gavot meginukus is everydayminerals? nes man jau beveik menuo praejo nuo uzsakymo, o ziniu jokiu  g.gif

Lygiai 3 savaitės ir gavau , šiandien kaip tik pasiėmiau biggrin.gif ryt jau bandysiu, tik jau taip mažai man jos atrodo ax.gif
Atsakyti
Merginos,gal kuri jau esat bandziusios nauja BE matini varijanta?
Idomu kaip jis smile.gif
va toki. http://www.sephora.c...;categoryId=RVP
Atsakyti
Man ir be galo idomu ,paprasta BE naudoju jau apie 1,5 metu,bet be veilo nelabai issiverciu o su veilu man jau biski visko per daug. Turiu gan riebia T zona tai tas svytejimas kartais erzina. Tiesa,padariau toki eksperimenta ir likau labai net patenkinta biggrin.gif Sumaisiau 2 atspalviu BE pudras ir dar veilo imaisiau,nu gavosi tikrai gan neblogas dalykelis. bet va sita matine labai noreciau pabandyti...tik,kad BE paprastos atsargu dar nemazai turiu biggrin.gif
Atsakyti
Isbandziau Cargo Plantlove serijos mineraline pudryte - vakar tepiau vakare ant makiazo tik pabandymui, tai lyg ir trauke oda truputi, o siandien tepiau tiesiai ant veido, net kremo pries tai buvau netepus (nes ryte tepiau savaiminio idegio krema), tai nieko nejauciau. Pati pudryte labai malonios teksturos, tokia kaip silkine odyte lieka, dengiasi ir pasiskirsto labai lengvai, o ir spalva superine atsitaikiau (abejojau del spalvu, galvojau tamsesne imt, bet konsultante sita rekomendavo ir pasirodo tinka puikiai, ant veido net tamsiau atrodo nei ant rankos) thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Kokia nematyta. Kur pirkote ir uz kiek ?
Kaip sudetis?
Atsakyti
Merginos, o kuo galima plauti mineralinės pudros šepetėlius? Kuo jūs plaunate ir kaip džiovinate? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 20, 10:53)
Merginos, o kuo galima plauti mineralinės pudros šepetėlius? Kuo jūs plaunate ir kaip džiovinate? rolleyes.gif


as turiu spec. MAC slysti sepeteliams (beje, viena dabar parduotu, kam reikia rasykit), o dar galima ir sampunu, kai kas net kondicionerium lepina serelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 06 20, 11:20)
as turiu spec. MAC slysti sepeteliams (beje, viena dabar parduotu, kam reikia rasykit), o dar galima ir sampunu, kai kas net kondicionerium lepina serelius ax.gif

Dėkui, teks išbandyti su natūraliu šampūnu biggrin.gif
Papildyta:
charisma212 o kaip džiovini išplovusi šepetėlį? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 20, 11:39)
charisma212 o kaip džiovini išplovusi šepetėlį? mirksiukas.gif



labai pparastai, gerai isskalausk sepeteli, kad neliktu sampuno, pakratyk pati sepeteli ir padek ant pvz. popierines serveteles, kad ramiai isdziutu, tik nestatyk jo, kad nebutu status, nes vanduo nuvarva i sepetelio vidu, o tai kenkia jam (gali pradeti sertis, tirpina klijukus, pati kota (jeigu jis medinis).
nu va, tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 20, 10:53)
Merginos, o kuo galima plauti mineralinės pudros šepetėlius? Kuo jūs plaunate ir kaip džiovinate? rolleyes.gif

as plaunu sampunu, o po to dar balzamo uzdedu biggrin.gif
Atsakyti
neseniai nusipirkau TBS mineralinę, tai kolkas kiek bandžiau , tai patiko, spalva atitaikyta biggrin.gif kadangi norėjau kažko lb lengvo, tai ši mineralinė tiko.

Gal žinot kur rast pirkt koki pigesnį šepetėlį? su mano dabartiniu nlb patogu, nors rezultatas geras gaunas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 20 birželio 2009 - 20:29