Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(EVY @ 2009 06 20, 07:24)
Kokia nematyta. Kur pirkote ir uz kiek ?
Kaip sudetis?


Pirkta is Sephoros ( pudra ), mokejau 30$ uz 15g (BE kainuoja 25$ uz 9g). Dabar dar laukiu Aubrey Organics pudrytes, tai ten 21g kainuoja 24$, o sudetis labai gera.

Sitos Cargo sudetis atrodo gera:
Mica, Zea Mays (Corn) Starch*, Magnesium Stearate, Calcium Carbonate, Kaolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Potassium Sorbate, Oryza Sativa (Rice) Hull Powder, Dehydroacetic Acid, Olea Europaea (Olive) Fruit 0112', Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil. May Contain: Titanium Dioxide, Iron Oxides, Ultramarines, Manganese Violet, Ferric Ferrocyanide, Ferric Ammonium Ferrocyanide.


QUOTE(ernesin @ 2009 06 20, 10:53)
Merginos, o kuo galima plauti mineralinės pudros šepetėlius? Kuo jūs plaunate ir kaip džiovinate? rolleyes.gif


Taip, kaip ir kitus sepetelius - spec. skysciu arba sampunu (dar galima skystu ranku muilu). Dziovint gulsciai.

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 20, 18:10)
Sita spalva pudros grynai mano spalva  thumbup.gif  o everyday minerals nerandu kad tokia butu  verysad.gif


As is EM radau idealia spalva, bet man pati pudra nelabai patinka. Idomu kiek pilnose pakuotese jos yra, nes kaina gana pigi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 20, 21:30)

As is EM radau idealia spalva, bet man pati pudra nelabai patinka. Idomu kiek pilnose pakuotese jos yra, nes kaina gana pigi...  g.gif


Ne 8g? As nelabai zinau bet lyg ir skaiciau kad 8g g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 21, 11:38)
Ne 8g? As nelabai zinau bet lyg ir skaiciau kad 8g  g.gif



katik paziurejau, tikrai 8g ant visu didziuju pakuociu parasyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 20, 21:30)
As is EM radau idealia spalva, bet man pati pudra nelabai patinka. Idomu kiek pilnose pakuotese jos yra, nes kaina gana pigi...  g.gif


Svyruoja nuo 6 iki 9 gramų, kadangi atskirų formulių ar spalvų pudrų komponentai sirtingai sveria, bet dažniausiai būna 8g smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 21 birželio 2009 - 13:41
QUOTE(shopingas @ 2009 06 20, 21:30)

As is EM radau idealia spalva, bet man pati pudra nelabai patinka. Idomu kiek pilnose pakuotese jos yra, nes kaina gana pigi...  g.gif

O kokia spalvyte jums labai gerai tiko? 4u.gif
Atsakyti
shopingas , o ji matine ar turi svytejimo kaip BE ?
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 21, 16:11)
O kokia spalvyte jums labai gerai tiko?  4u.gif


gerai nepamenu - rodos light neutral g.gif Turiu kazkur dar indeli, bet siaip pats dengimas man nepatiko jos....

QUOTE(EVY @ 2009 06 21, 16:45)
shopingas , o ji matine ar turi svytejimo kaip BE ?


Cargo Plantlove matine. Nors as ir BE nematau svytejimo....
Atsakyti
jūs man paaiškinkite tokiai nemokšai ką daro ar suteikia biri mineraline pudra ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aeterna @ 2009 06 21, 21:34)
jūs man paaiškinkite tokiai nemokšai ką daro ar suteikia biri mineraline pudra ? 4u.gif

As is interneto nukopijavau blush2.gif
Mineralinė pudra pagaminta iš skaidrių mineralų, kurie atrodo kaip milteliai. Nors ji yra miltelių pavidalo, veikia kaip skysta pudra. Lengvai pasiskirsto ant veido, susilieja su jo spalva, puikiai maskuoja ir gaivina veido odą. Dėka mineralų oda tampa švytinti. Juntamas lengvumo pojūtis. Jeigu pudra kokybiška ir gerai parinktas atspalvis, net nesimato , kad oda pudruota. Ji tiesiog atrodo lygi ir švytinti. Jos sudėtis gerokai skiriasi nuo įprastų kreminių pudrų. Populiariausių kreminių pudrų sudėtyje beveik visada rasim talko ir aliejaus, kurie užkemša poras ir skatina spuogų atsiradimą, kvapiųjų medžiagų ir konservantų, kurie gali alergizuoti jautresnę odą. Ji taip pat veikia ir kaip kompaktinė pudra – užfiksuoja makiažą . Todėl nieko daugiau tepti ant jos nebereikia. Mineralinė pudra ne tik lygiai padengia odą, bet ir drėkina ją, bei pamaitina naudingomis medžiagomis, kurių yra mineraluose. Sakoma, kad reguliariai ją vartojant, oda akivaizdžiai pagražėja.
Atsakyti
QUOTE(Aeterna @ 2009 06 21, 21:34)
jūs man paaiškinkite tokiai nemokšai ką daro ar suteikia biri mineraline pudra ? 4u.gif


Trumpai tariant ta pati, ka ir bet kuri kita pudra wink.gif
Atsakyti
Naudoju ir labai patenkita Sonia Kashuk mineraline pudra. Rinkinyje kartu skaistalai ir maskuoklis. Kiek teko skaityti atsiliepimu, tai daugumai, kurie naudojo BE, ji tiek pat gera ar net geresne, ir aisku gerokai pigesne smile.gif As nebandzius kitu mineraliniu negaliu lyginti, pirkau pasitikedama gerais atsiliepimais. Nenusivyliau, ir bandyti kitu noro kol kas nera.
yra triju atspalviu: sviesus, vidutinis ir tamsus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 06 22, 04:37)
Naudoju ir labai patenkita Sonia Kashuk mineraline pudra. Rinkinyje kartu skaistalai ir maskuoklis. Kiek teko skaityti atsiliepimu, tai daugumai, kurie naudojo BE, ji tiek pat gera ar net geresne, ir aisku gerokai pigesne smile.gif As nebandzius kitu mineraliniu negaliu lyginti, pirkau pasitikedama gerais atsiliepimais. Nenusivyliau, ir bandyti kitu noro kol kas nera.
yra triju atspalviu: sviesus, vidutinis ir tamsus
user posted image


o kur galima ja nusipirkti?? ax.gif
Atsakyti