Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Akvilexxx @ 2009 12 05, 11:13)
Nu aš ir norėčiau pabandyt, bet taip bijau siųstis kai nežinai spalvos  doh.gif sakai tu šviesiaodė, o labai porcelianinė, nežinau kaip tiksliai paklaust  blush2.gif  g.gif nes žiūriu ir BE išsirinkt tik pagal paveiksliukus tai sunku  doh.gif
nes aš tai turiu nemažai strazdanėlių, esu šviesi, tai jei labai jau pudrytė bus šviesi, tai kvailai atrodys, nes pabals veidukas o strazdanos tai rudos  doh.gif


Nu nesu visiskai porcelianine, bet balta. biggrin.gif Is BE naudojau 'fairly light' spalvyte (berods antra pagal sviesuma), kitu renkuosi 'light' (danziausiai pries tai buna viena, maximum 2 sviesesne spalvos - bet nesirenku porceliano atspalviu niekad). Siaip galit gamintojo puslapyje paziuret - ten aprasoma kokiam atspalviui kokia spalvyte tiktu.
Atsakyti
aš šian buvau Douglas, tai buvo tik max factor mineraline ir Cliniqe.. na galvoju MF entuziastė buvau 9klasėj, tai gal negrįšiu prie to. o Cliniqe išvis man ne firma, kažkaip baidausi aš tų neįtin garsių vardų. na bet pabandyt galima. ėjau tam tikslui grynai be make up, kad matytųs kaip maskuoja. ir rezultatas toks, kad ne tik neužmaskavo, bet išvis neatrodė,kad esu kažkuo pasitepus.. sakiau kad tikėjaus bent truputį maskavimo, tai atsakė, kad tokio rezulatato kaip krem pudra, galiu nesitikėt.. na ta proga užėjau į TBS, ten vėl tepiau, maliavojau - nieko. nei maskavo nei ką.. konsultantė dar pasakė, kad mineralinė pagrinde naudojama ne kaip pudra, o kaip priemonė suteikt veidui subtilaus įdegio, švytėjimo įspūdį.. tai va likau nepatenkinta schmoll.gif norėčiau pirkt tą BM bet dabar taip stipriai sudvejojau..
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 12 05, 20:45)
o Cliniqe išvis man ne firma, kažkaip baidausi aš tų neįtin garsių vardų. na bet pabandyt galima. ėjau tam tikslui grynai be make up, kad matytųs kaip maskuoja. ir rezultatas toks, kad ne tik neužmaskavo, bet išvis neatrodė,kad esu kažkuo pasitepus.. sakiau kad tikėjaus bent truputį maskavimo, tai atsakė, kad tokio rezulatato kaip krem pudra, galiu nesitikėt.. na ta proga užėjau į TBS, ten vėl tepiau, maliavojau - nieko. nei maskavo nei ką.. konsultantė dar pasakė, kad mineralinė pagrinde naudojama ne kaip pudra, o kaip priemonė suteikt veidui subtilaus įdegio, švytėjimo įspūdį.. tai va likau nepatenkinta schmoll.gif  norėčiau  pirkt tą BM bet dabar taip stipriai sudvejojau..


Del Clinique nesutiksiu, kad negarsi firma - gal LT maziau ja zino, bet firma tai labai garsi. Gal jus kainu branguma turit omeny, nes tada si firma nera laabai brangi, bet ir nepigi....

Clinique mineralines nesu bandzius, bet TBS bandziau ir nepatiko - ji lengva, tai aisku nemaskuoja daug, bet man nepatiko pakuote, kvapas ir jautesi ant veido, nebuvo maloniai uztepama. Gal jus per mazai tepet, kad nieko nematet? Na tinkamas atspalvis turi susiliet su oda, nesimatyt, kad tepta kazkas, bet oda iskart matosi, kad kitaip atrodo. Jus bandykit ant vienos puses veiduko patept, o ant kitos ne ir matysis ar kazkoks ksirtumas yra ar ne.

Su konsultante nesutiksiu del subtilaus idegio - juk mineraline pudra reikia rinktis pagal odos atspalvi ir ji atlieka pudros funkcija, o ne bronzato. Aisku yra mineraliniu bronzatu, tai tuomet gali idegi isgaut. O del svytejimo is vidaus buvo teisi.

Bare Escentuals tikrai pamaskuoja - man ji viena is sunkesniu mineraliniu. Dar L'oreal esu bandzius, tai va ji turbut pati sunkiausia ir tuo paciu labiausiai maskuojanti is bandytu. Bet jei jums reikia labai didelio maskavimo (spuogeliai, randeliai, pajuode paakiai, kapiliarai ir pan), tai mineraline tokiu atveju nepades. Reiketu pries tai maskuokli panaudot ir tada mineraline arba kitos pudros ieskot. O mineraline daznu atveju kaip ir presuota, tai pamaskuot tikrai gali.

Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 12 05, 19:45)
aš šian buvau Douglas, tai buvo tik max factor mineraline ir Cliniqe.. na galvoju MF entuziastė buvau 9klasėj, tai gal negrįšiu prie to. o Cliniqe išvis man ne firma, kažkaip baidausi aš tų neįtin garsių vardų. na bet pabandyt galima. ėjau tam tikslui grynai be make up, kad matytųs kaip maskuoja. ir rezultatas toks, kad ne tik neužmaskavo, bet išvis neatrodė,kad esu kažkuo pasitepus.. sakiau kad tikėjaus bent truputį maskavimo, tai atsakė, kad tokio rezulatato kaip krem pudra, galiu nesitikėt.. na ta proga užėjau į TBS, ten vėl tepiau, maliavojau - nieko. nei maskavo nei ką.. konsultantė dar pasakė, kad mineralinė pagrinde naudojama ne kaip pudra, o kaip priemonė suteikt veidui subtilaus įdegio, švytėjimo įspūdį.. tai va likau nepatenkinta schmoll.gif  norėčiau  pirkt tą BM bet dabar taip stipriai sudvejojau..

Kiek bandziau mineraliniu, visos maskuoja, vienos maziau, kitos daugiau smile.gif
Clinique garsi firma biggrin.gif Nereik bijot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 12 05, 20:45)
aš šian buvau Douglas, tai buvo tik max factor mineraline ir Cliniqe.. na galvoju MF entuziastė buvau 9klasėj, tai gal negrįšiu prie to. o Cliniqe išvis man ne firma, kažkaip baidausi aš tų neįtin garsių vardų. na bet pabandyt galima. ėjau tam tikslui grynai be make up, kad matytųs kaip maskuoja. ir rezultatas toks, kad ne tik neužmaskavo, bet išvis neatrodė,kad esu kažkuo pasitepus.. sakiau kad tikėjaus bent truputį maskavimo, tai atsakė, kad tokio rezulatato kaip krem pudra, galiu nesitikėt.. na ta proga užėjau į TBS, ten vėl tepiau, maliavojau - nieko. nei maskavo nei ką.. konsultantė dar pasakė, kad mineralinė pagrinde naudojama ne kaip pudra, o kaip priemonė suteikt veidui subtilaus įdegio, švytėjimo įspūdį.. tai va likau nepatenkinta schmoll.gif  norėčiau  pirkt tą BM bet dabar taip stipriai sudvejojau..


na nezinau as dabar naudoju nelabai zinomos firmos bare x minerals mineralini maskuotoja ir makiazo pagrinda ir man tikrai maskuoja bei graziai padengia veida.
be to clinique gan garsi firma, nebutinai vien garsiausios firmos gamina geriausia kosmetika bet kad brangesne tai 100 proc.


Atsakyti
merginos gal galit paaiškinti, visai nenusimanau apie mineraline kosmetika, kuo skiriasi :
every day minerals nuo bare minerals ar i.d. bare minerals blush2.gif , kurios čia geresnes savo sudėtim ir poveikiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2009 12 08, 16:07)
merginos gal galit paaiškinti, visai nenusimanau apie mineraline kosmetika, kuo  skiriasi :
every day minerals nuo bare minerals ar i.d. bare minerals  blush2.gif , kurios čia geresnes savo sudėtim ir poveikiu g.gif

Cia nepasakysi, kuri geresne ar blogesne. Vienai taip, kitai kitaip biggrin.gif Kaikurios alergiskos BM pudroms del bismuth oxychloride. bare minerals ir i.d. bare minerals yra tas pats produktas. Man EM greit nuo veido "dingsta" biggrin.gif Bandysiu ateity BM 4u.gif Pabandymui sakyciau bandykit EM, visgi pigesne ir galbut jums ji labai tiks, kad net nenoresit kitos bandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu labai už atsakyma,
ir dar noreciau klausimeli uzduoti, o kurios pudros sudetyje mažiau "chemijos" nelabai suprantu, o cia merginos ziuriu neblogai ismano sudetis



labai sorry, dar viena klausimeli turiu, gal kas bandet every day minerals pudryte "pink tan" kaip spalva, ar nera rozine? nes veidas linkes rausti doh.gif ar ji maskuoja?

iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
vakar nusipirkau Inglot kompaktine pudra,konsultante pasake ,kad ji mineraline,bet ant pudros neparsyta ,kad mineral powder,o tiesiog compact powder..viduj radau informacini lapeli,ingridientuose radau is mineralu tik zinc,o kas dar is mineralu turi buti irasyta mineralineje pudroje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2009 12 09, 10:59)
aciu labai už atsakyma,
ir dar noreciau klausimeli uzduoti, o kurios pudros sudetyje mažiau "chemijos" nelabai suprantu, o cia merginos ziuriu neblogai ismano sudetis



QUOTE(Mertise @ 2009 12 09, 11:17)
vakar nusipirkau Inglot kompaktine pudra,konsultante pasake ,kad ji mineraline,bet ant pudros neparsyta ,kad mineral powder,o tiesiog compact powder..viduj radau informacini lapeli,ingridientuose radau is mineralu tik zinc,o kas dar is mineralu turi buti irasyta mineralineje pudroje? blush2.gif


tai tiek ji ir mineraline,

siaip mineraliniu makiazo pagrindu pagrindiniai ingridientai yra
mineralai : cinko oksidas, gelezies oksidai, titano dioksidas, zerutis (mica),
sie pagrindinai uzpildai t.y. vienas is ju ryziu milteliai arba bismuto oksichloridas nera geras dalykas jautriai odai taciau kaip sako jis butent ir daro pacia konsistencija geresne arba corn starch (kukuruzu krakmolas) jis kemsa poras.
na gal buna ir kitokiu bet pagrindiniai sie
bei spalvai isgauti dedami kazkokie melyni mineralai pamirsau pavadinima juos manau EM deda, kad saltumo pojuti isgautu.

be uzpildu tarkim EM ju nera tai ir pati pudra nesilaiko visa diena, greitai dingsta nuo veido ir atrodai kaip be makiazo.

jei jau yra kitokiu priemaisu tai ji ne mineraline, o tik vadinama mineraline nes turi viena ar kelis is mineraliniu ingridientu ir vadinama mineraline kad ja pirktu ...

tad verta pirma paskaityti sudeti o tada jau nuspresti pirkti ar ne
be to yra kompaniju kartais paraso pagrindinius mineralus o likusiu sudetiniu daliu neraso cia irgi kaip ir apgaule bet nieko nepadarysi, tarkim prideta buna kokiu green tree oil ir panasiai....vitaminu prideda ar dar kokio bieso

Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2009 12 09, 14:25)

Gyvate, aciu labai uz issamu atsakyma! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as ne iki galo perskaiciau sudet,apacioje dar radau titano dioksida ir mica yra,as tiesiog nezinojau kas tai.. blush2.gif
as surasysiu sudeti,jus man pasakykit ar gera ji 4u.gif

ingredients:MICA,TALC,DIMETHICONE,ZINC STERATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,LAUROYL LYSINE,CAPRYLYL GLYCOL,LUFFA CYLINDRICA SEED OIL,FRAGRANCE/PARFUM,HEXYL CINNAMALDEHIDE,(+-(MAY CONTAIN):BORON NITRIDE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, METHICONE,PALMITIC ACID,POLIPERFLUOROMETHYLISOPROPYL ETHER, RED 6 LAKE(CI15850),RED 40 (ci 16035),CARMINE (CI 75470), ULTRAMARINES (CI 77007),CHRONIUM OXIDE GREENS (CI 77288), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), MANGANESE VIOLET (CI 77742), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).

Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 12 09, 15:19)
Gyvate, aciu labai uz issamu atsakyma! 4u.gif  4u.gif  4u.gif
as ne iki galo perskaiciau sudet,apacioje dar radau titano dioksida ir mica yra,as tiesiog nezinojau kas tai.. blush2.gif
as surasysiu sudeti,jus man pasakykit ar gera ji 4u.gif

ingredients:MICA,TALC,DIMETHICONE,ZINC STERATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,LAUROYL LYSINE,CAPRYLYL GLYCOL,LUFFA CYLINDRICA SEED OIL,FRAGRANCE/PARFUM,HEXYL CINNAMALDEHIDE,(+-(MAY CONTAIN):BORON NITRIDE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, METHICONE,PALMITIC ACID,POLIPERFLUOROMETHYLISOPROPYL ETHER, RED 6 LAKE(CI15850),RED 40 (ci 16035),CARMINE (CI 75470), ULTRAMARINES (CI 77007),CHRONIUM OXIDE GREENS (CI 77288), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), MANGANESE VIOLET (CI 77742), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).


Negaliu pasakyti apie visas medziagas nes nelabai ismanau, bet joje yra talkas, kuris visu pirma ir neturi buti mineralines sudety biggrin.gif taip pat manau kad ir kitos sudetines dalys yra chemines. Manau kad si pudra yra kaip ir daugelis kitu, savo sudetimi nelabai skiriasi 4u.gif
Atsakyti