Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 09, 15:59)
Negaliu pasakyti apie visas medziagas nes nelabai ismanau, bet joje yra talkas, kuris visu pirma ir neturi buti mineralines sudety  biggrin.gif  taip pat manau kad ir kitos sudetines dalys yra chemines. Manau kad si pudra yra kaip ir daugelis kitu, savo sudetimi nelabai skiriasi  4u.gif

Aciu 4u.gif del talko idomiai g.gif o EM pudrose jo nera? as viena pliusa bent jau uzdedu inglot,nes ji visai nesijaucia ant veido,ko nepasakysiu apie EM mineraline,ji visada jauciasi,nelabai malunus pojutis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 12 09, 16:23)
Aciu 4u.gif del talko idomiai g.gif  o EM pudrose jo nera? as viena pliusa bent jau uzdedu inglot,nes ji visai nesijaucia ant veido,ko nepasakysiu apie EM mineraline,ji visada jauciasi,nelabai malunus pojutis g.gif

Ne, nera. vat EM sudetis, tik 4 ingredientai:
Mica, Titanium Dioxide , Iron Oxide, Ultramarines.
*Original Glo and Semi-Matte formulese dar yra zinc oxide.

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 09 gruodžio 2009 - 16:38
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 09, 16:38)
Ne, nera. vat EM sudetis, tik 4 ingredientai:
Mica, Titanium Dioxide , Iron Oxide, Ultramarines.
*Original Glo and Semi-Matte formulese dar yra zinc oxide.

4u.gif

va kaip smile.gif pas mane guli semi-matte foundation,senai benaudojau,salciams atejus,ji kazkaip miltais "stovi" ant veido..nepatinka ..gal vasara kada dar naudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 12 09, 16:42)
va kaip smile.gif  pas mane guli semi-matte foundation,senai benaudojau,salciams atejus,ji kazkaip miltais "stovi" ant veido..nepatinka ..gal vasara kada dar naudosiu smile.gif

Na man EM kazkaip greit dingsta nuo veido, net nezinau, is pradziu nerealiai patiko, bet vat nesant progai pataisyti makiazo, atrodo nelabai kazkaip... bandysiu manau BM, ziuresiu kaip ta blush2.gif Tik bijau kad neisbertu mane nuo jos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 09, 18:38)
Na man EM kazkaip greit dingsta nuo veido, net nezinau, is pradziu nerealiai patiko, bet vat nesant progai pataisyti makiazo, atrodo nelabai kazkaip... bandysiu manau BM, ziuresiu kaip ta  blush2.gif  Tik bijau kad neisbertu mane nuo jos  biggrin.gif

ir as is pradziu negalejau atsidziaugti EM,o panaudojus ilgesni laika,nuomone pasikeite,ir ji kemsa man poras,blizgesis islenda,jo ir nuplaukia.. O manot,kad BM daug kuo skiriasi nuo EM?
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 12 09, 20:36)
ir as is pradziu negalejau atsidziaugti EM,o panaudojus ilgesni laika,nuomone pasikeite,ir ji kemsa man poras,blizgesis islenda,jo ir nuplaukia.. O manot,kad BM daug kuo skiriasi nuo EM?

Na net nezinau, bet cia daugeliaui su EM buvo tapati problema kad greit nubega. Tai apie BM nebuvo taip kalbama. g.gif net nezinau istikro unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 09, 20:52)
Na net nezinau, bet cia daugeliaui su EM buvo tapati problema kad greit nubega. Tai apie BM nebuvo taip kalbama.  g.gif  net nezinau istikro  unsure.gif

Na pabandysit-suzinosit smile.gif man isvis jau tas zodis "mineraline" mazai ka sako,kazkaip jokio skirtumo nepastebiu tarp ju ir paprastu pudru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 12 09, 20:59)
Na pabandysit-suzinosit smile.gif man isvis jau tas zodis "mineraline" mazai ka sako,kazkaip jokio skirtumo nepastebiu tarp ju ir paprastu pudru smile.gif

As irgi taip manau, bet dar ta gal ateity isbandysiu jei netiks tai tiek to jau ta mineraline doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Hmmm... As cia naujoke, ir pirma karta girdziu kad yra mineralines ir kitokios pudros. Bet labai graziai apie mineraline rasot rolleyes.gif
O pvz egipto zeme irgi mineraline yra ???? unsure.gif
Labai noreciau kad jus man parasytumet 4 siu temu isvada biggrin.gif
Man idomu PILNAS pavadinimas (ai) Bare minerals?
Kur perkat ir ar galima jau pirkti LT?

Kas per BM? EM?

Labai prasau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 10 gruodžio 2009 - 11:56
4u.gif cia visos giriat internete pirktas mineralines pudras o gal kuri galit pasiulyti atrastas geras lietuvoje ax.gif pvz. man patinka matyti kaip atrodo ant veido o ne aklai internetu uzsisakineti tai nesinori rizikuoti nes pinigai nemazi blink.gif o siustis \meginukus nelabai suprantu kaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2009 12 10, 11:51)
Hmmm... As cia naujoke, ir pirma karta girdziu kad yra mineralines ir kitokios pudros. Bet labai graziai apie mineraline rasot rolleyes.gif
O pvz egipto zeme irgi mineraline yra ???? unsure.gif
Labai noreciau kad jus man parasytumet 4 siu temu isvada  biggrin.gif
Man idomu PILNAS pavadinimas (ai) Bare minerals?
Kur perkat ir ar galima jau pirkti LT?

Kas per BM? EM?

Labai prasau  4u.gif


Egipto zeme tikrai ne mineraline ir atlieka visiskai kita funkcija nei mineraline. Lietuvoje galite nusipirkti Artdeco (nera visiskai mineralines, apie 85proc mineralai), essence (eurokose), Loreal (95proc mineralu, bet joje yra Talko kuris kemsa poras). Mineraline yra kaip paprasta pudra tik miltukais, pasidengia taip pat kaip skysta, tik atrodo daug naturaliau. Forume labiausiai giriamos Everyday Minerals (EM), Bare minerals (BM), bet siaip ju yra visokiausiu firmu uzsienyje. 4u.gif Nesu kazkokia mineralainiu spece tai parasiau ka zinau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 10, 15:42)
Mineraline yra kaip paprasta pudra tik miltukais,


Mineraliniu yra tiek presuotu, tiek ir skystu wink.gif
Atsakyti