Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena VILTIS...

QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 15, 21:48)
Ačiū, Gabija - viskas taip išsamiai ir vienoje krūvelėje. Tikiuosi, Jums - didžiąjai mūsų eksperimentatorei tai tikrai į naudą, jei pagerėja savijauta. Bet kaip paskui sugrįžtate prie normalaus maisto - sriubytėmis, sultinukais?  Sveikatos.  wub.gif



Su šia dieta skrandys nelieka tuščias, tai perėjimo Taunytė jokio nemini.Kai penkios dienos, tai po to valgau sultinį, po to vištienos .
Po 12-os dienų manau nereikia pradėti nuo riebių patiekalų.Man jau per sunku buvo su bulvėmis troškinti kalafiorai, nes dėjosi sviestas ir grietinėKepenys supyko schmoll.gif .Turbūt reikia vadovautis bendrais principais.

user posted image

Babania nesupyk, bet tavo avataras vis tiek dvelkia depresija.Reikia iš kiekvieno grūdelio auginti optimizmą.Mūsų ligai net drabužiai rekomenduojami ryškių spalvų, ypač raudona.Visa aplinka turi šaukti , kad mes sveikos, džiaugiamės gyvenimu(na kartais būna praskydimų).Bet tik kartais.
Atsakyti
Ku Ku mergaiciukes 4u.gif

Del Mertino na mano ziniom, jam ne Hodzkino tipo limfoma, nes visu pirma jis gydytas Rituxan, tad tai tikrai nera Hodzkinas, nes tai visikai kitas gydymo metodas.

Adis kai busite Kaune na brukstelkit zinute, as daba su mazeliu labai mobili prileksiu pasilabinti 4u.gif

Ir visoms kuo geriausios sveikatytes ir sekmes, ana cia labai reikalinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 06 16, 20:23)
Adis kai busite Kaune na brukstelkit zinute, as daba su mazeliu labai mobili prileksiu pasilabinti  4u.gif


būtina tongue.gif doh.gif, planuoju ateinatį pirmadienį, jei kraujas nenukris, nes vėl tęsiu Xelodą. tik aš nelabai graži, gal mažojo niešgąsdinsiu, mano veidas su dėmėm gan didelėm ant žandų, lyg būčiua nuplikyta. Šaindien buvau pratęsti nedarbingumo pažymos, tai mūsų apylinkės sesutė sakė, jog atrodau baisokai. O aš maniu GRAŽUOLĖ esu, man vis vyras taip teigia...Kada tau patogu, nes reikia pasiderinti dėl maitinimo...Gydytoja pradeda darbą pirmadieniais nuo 12 val. Tai galiu kokią 11 atvažiuoti, bus valandėlė šnektelėjimui arba vėliau...iki kokių 15 val. būsiu ten.

p.s. noriu labai pamatyti Igną „gyvai“.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 16 birželio 2009 - 20:38
QUOTE(adis @ 2009 06 16, 20:33)
būtina tongue.gif  doh.gif, planuoju ateinatį pirmadienį, jei kraujas nenukris, nes vėl tęsiu Xelodą. tik aš nelabai graži, gal mažojo niešgąsdinsiu, mano veidas su dėmėm gan didelėm ant žandų, lyg būčiua nuplikyta. Šaindien buvau pratęsti nedarbingumo pažymos, tai mūsų apylinkės sesutė sakė, jog atrodau baisokai. O aš maniu GRAŽUOLĖ esu, man vis vyras taip teigia...Kada tau patogu, nes reikia pasiderinti dėl maitinimo...Gydytoja pradeda darbą pirmadieniais nuo 12 val. Tai galiu kokią 11 atvažiuoti, bus valandėlė šnektelėjimui arba vėliau...iki kokių 15 val. būsiu ten.

p.s. noriu labai pamatyti Igną „gyvai“.


ojoj as tikrai neissigasiu, man 11 labai tinka, nes antra turiu but centre dicke i masaza vezioju, o Igno valgis visad kartu, mes vis dar mamos pienuka geriam, tad kelaiujam kada norim ir kur norim ax.gif vienu zodziu laukiu apie 11 laukiu skambucio ir atlekiu iki kliniku pasivaiksciosim po parkeli, kavos is aparato pasiurbciosim, liuks 4u.gif labai lauksiu, labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 06 16, 22:01)
ojoj as tikrai neissigasiu, man 11 labai tinka, nes antra turiu but centre dicke i masaza vezioju, o Igno valgis visad kartu, mes vis dar mamos pienuka geriam, tad kelaiujam kada norim ir kur norim  ax.gif vienu zodziu laukiu apie 11 laukiu skambucio ir atlekiu iki kliniku pasivaiksciosim po parkeli, kavos is aparato pasiurbciosim, liuks  4u.gif  labai lauksiu, labai  wub.gif

puikumėlis. smile.gif jei kas keisis pranešiu..
Atsakyti
Labas vakarėlis, visoms Mergaitėms, 4u.gif wub.gif

QUOTE(adis @ 2009 06 16, 10:38)

MAn ant veido raudoni brūkšneliai pavirto didelėmis skaičiai raudonomis dėmėmis,ir oda išssausėjo, tai tos ašaros dar ir erzinti odą buvo pradėję.

O tas dėmes ant veido kuom tepate ? Bent kad nesausėtų oda, ar negalima?
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 06 16, 22:19)
Labas vakarėlis, visoms Mergaitėms4u.gif  wub.gif
O tas dėmes ant veido kuom tepate ? Bent kad nesausėtų oda, ar negalima?

Tepu kaip ir rankas bei pėdas Essex tepalu: sudėtis skystas parafinas ir vazelinas. Blogiausia, kad nėra apsaugos nuo saulės UV. Bandžiau, Excipial, naudojau tokį po spinduliavimo - nepadeda, per mažai riebumo. Vieną tepalą radau, turintį UV apsaugą, kuris pagal aprašymą tiktų, laikinai netiekiamas. įprastų su UV apsauga, t. y. kosmetinių vengiu, nes oda pažeista.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 16 birželio 2009 - 21:42
Adis, po paskutinio gydymo turėjau / turiu problemų su oda. Vienu metu labai bėrė, net galvos odoj spuogeliai buvo, plius pigmentinių dėmių padaugėjo stipriai, o galų gale spuogai aprimo - atsirado didelis odos sausumas. Didelis. Daktarė davė siuntimą pas dermatologę, buvau, prirašė Cutibaza tepalą. Čia nuo odos sausumo. Tepu, bet oda vistiek labai sausa.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 06 16, 23:35)
Tepu kaip ir rankas bei pėdas essex tepalu: sudėtis skystas parafinas ir vazelinas. blogiausia, kad nėra apsaugos nuo saulės. Bandžiau, Excipial, naudojau tokį po spinduliavimo - nepadeda, permažai riebumo.

Ne taip senai kažkuri mergaitė (gal Shaiba, bet gal klystu g.gif ) rašė apie savos gamybos tepaliuką - ištirpina sviestą su keliais medetkų žiedais ( nepamenu ar dar kas dedasi). Niekaip neberandu,kurioje temelėje. Vyko tokia trumpa diskusija. Bandžiau ieškoti - be rezultatų , bet daug dar neperžiūrėjau. Lygtai tepdavo kojas, lūpas, išsausėjusias vietas. Na, kažkas plaukioja ant minties galo. Gal ir Jums kas panašaus tiktų. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 16 birželio 2009 - 22:00
.Gydytoja pradeda darbą pirmadieniais nuo 12 val. Tai galiu kokią 11 atvažiuoti, bus valandėlė šnektelėjimui arba vėliau...iki kokių 15 val. būsiu ten.

p.s. noriu labai pamatyti Igną „gyvai“.
[/quote]


QUOTE(Deganti @ 2009 06 16, 22:01)
ojoj as tikrai neissigasiu, man 11 labai tinka, nes antra turiu but centre dicke i masaza vezioju, o Igno valgis visad kartu, mes vis dar mamos pienuka geriam, tad kelaiujam kada norim ir kur norim  ax.gif vienu zodziu laukiu apie 11 laukiu skambucio ir atlekiu iki kliniku pasivaiksciosim po parkeli, kavos is aparato pasiurbciosim, liuks  4u.gif  labai lauksiu, labai  wub.gif


tai ka rengiat meeta g.gif
Atsakyti
[quote=babania,2009 06 16, 21:47]
.Gydytoja pradeda darbą pirmadieniais nuo 12 val. Tai galiu kokią 11 atvažiuoti, bus valandėlė šnektelėjimui arba vėliau...iki kokių 15 val. būsiu ten.

p.s. noriu labai pamatyti Igną „gyvai“.
[/quote]
tai ka rengiat meeta g.gif
[/quote]

aha ax.gif tu gi ir Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 06 16, 22:36)
Adis, po paskutinio gydymo turėjau / turiu problemų su oda. Vienu metu labai bėrė, net galvos odoj spuogeliai buvo, plius pigmentinių dėmių padaugėjo stipriai, o galų gale spuogai aprimo - atsirado didelis odos sausumas. Didelis. Daktarė davė siuntimą pas dermatologę, buvau, prirašė Cutibaza tepalą. Čia nuo odos sausumo. Tepu, bet oda vistiek labai sausa.

pabandyk pasižiūrėti šitų priemonių vaistinėje:
Linola Fett olbad skystas vonios aliejus. www. vaistai.lt yra jo aprašymas. Aš ieškau šios firmos kremo. Linola fett N. Jis tinka kaip rašo net kūdikiams ir vaikams, vadinasi neturėtų alergizuoti.
Atsakyti