Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

o gal kas girdejot ar naudojot ,yra kazkokios kapsules su placenta ,kainuoja apie 2lt.nezinau nei kokios firmos nei kaip vadinas...eurokos parduotuveje
Atsakyti
man kazkada po cheminio, dar seniai, plaukai kuokstais vare, tai isgelbejo tik cemeryciu vanduo
Atsakyti
QUOTE(Vudis @ 2005 03 14, 13:10)
man kazkada po cheminio, dar seniai, plaukai kuokstais vare, tai isgelbejo tik cemeryciu vanduo

Kas tai per daiktas?Kokia kaina,kur pirkti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 03 14, 14:17)
Kas tai per daiktas?Kokia kaina,kur pirkti? ax.gif


O čia gi tokia liaudiška priemonė tradiciškai naudota nuo utėlių smile.gif , bet sako, labai skatinanti plaukų augimą mirksiukas.gif . Parduoda vaistinėse, buteliukas ne daugiau poros litų turėtų kainuot. Labai saugot, kad į akis nepatektų, gerai plaut rankas po naudojimo reikia. Sako, šiaip čemeryčios kažkiek nuodingos, todėl geriau nereikia nestuke.gif ir planuojančiom, ir aišku, maitinančiom, na ir mažiem vaikiukam geriau nereikia.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2005 03 14, 14:20)
O čia gi tokia liaudiška priemonė tradiciškai naudota nuo utėlių  smile.gif , bet sako, labai skatinanti plaukų augimą  mirksiukas.gif . Parduoda vaistinėse, buteliukas ne daugiau poros litų turėtų kainuot. Labai saugot, kad į akis nepatektų, gerai plaut rankas po naudojimo reikia. Sako, šiaip čemeryčios kažkiek nuodingos, todėl geriau nereikia  nestuke.gif ir planuojančiom, ir aišku, maitinančiom, na ir mažiem vaikiukam geriau nereikia.


Aisku,zinosiu.Aciu 4u.gif
Atsakyti
prieš porą dienų pirkau tą čemeryčių vandenį - buteliukas virš 5 lt, mano trumpiem plaukeliam kokius 8 kartus užteks biggrin.gif o ką, jis nuo utėlių naudotas anksčiau? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėjav: 14 kovo 2005 - 14:31
QUOTE(vėjav @ 2005 03 14, 14:29)
prieš porą dienų pirkau tą čemeryčių vandenį  - buteliukas virš 5 lt, mano trumpiem plaukeliam kokius 8 kartus užteks biggrin.gif  o ką, jis nuo utėlių naudotas anksčiau? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


O tai velnias kaip pabrango blink.gif . Dar prieš porą metų porą litų kainavo..., kai savuosius plaukučius stiprinau. Beje, to vandenėlio į visus plaukus nereikia trint, tik į galvos odą. Taip kad jokio skirtumo, ar ilgus plaukus turi ar ne smile.gif .

Tai jei dabar kur utėliukų pasigautum, tai turbūt ir dabar tą pačią priemonę siūlytų biggrin.gif .

Atsakyti
Ir as naudojau ir naudoju cemeryciu vandeni. Ir ne tik, kad plaukai greiciau augtu, bet kad ir neslinktu. Plaukai greiciau auga, tikra teisybe, ne tik man, bet ir mano mamai, ji taip pat pabande. O kai po paskutinio gimdymo ir maitinimo labai slinkti pradejo, drauge, kuri yra kirpeja, atveze "Kadus" ampules, kad neslinktu, bet stebuklo jokio nebuvo. Tada ir prisiminiau vel tas cemerycias. Tikrai nustojo, slenka tik tiek, manau, kiek turetu, pvz., pavasari. Bet, kaip ir visas priemones ar vitaminus, naudoti reikia ilgai, keliu karteliu neuzteks smile.gif

Nezinau, kaip is tikruju reiketu naudoti, bet as tai is vakaro itrinu i galvos oda, o ryte plaunu. Taip mazdaug kas antra diena.

Taigi visai puikus nebrangus vaistas - plaukuciai greiciau auga ir ne taip slenka thumbup.gif
Manyciau, kad galima pabandyti, tikiuosi efektas bus.
mirksiukas.gif

Salia sito dar naudoju ta jau isgirta aliejuka Semi di lino plauku galiukams good.gif
Plaukai nesisakoja ir nereikia taip daznai kirpti galiuku. O taip ir auga greiciau clap.gif
Atsakyti
na, įdomu per kiek laiko taip intensyviai tas plaukų augimo skatinimo priemones naudojant mano ežiukas virs kasomis biggrin.gif biggrin.gif gal per kokius metus, a? ax.gif ax.gif kažin, ar ištversiu jau dabar negaliu į save žiūrėti doh.gif bet kai paklausiau vyro, ar norėtų, kad atsiauginčiau plaukus, jis taip nedrąsiai, na, gal gražu būtų... kokių nors pasikeitimų norėtųsi doh.gif doh.gif doh.gif juk buvau ilgaplaukė blondinė kai susipažinom tongue.gif tongue.gif tongue.gif o dabar rudas ežiukas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėjav: 14 kovo 2005 - 16:11
QUOTE(zebrina @ 2005 03 14, 11:24)
o gal kas girdejot ar naudojot ,yra kazkokios kapsules su placenta ,kainuoja apie 2lt.nezinau nei kokios firmos nei kaip vadinas...eurokos parduotuveje



Nezinau ar tos, bet kazkokias tai naudojau po gimdymo, nes plaukai kuokstais slinko. Kainuoja 1,99 atrodo, tokia stikline ampule, nulauzt ja dar sunkokai pavykdavo doh.gif Tai sunaudojau as ju gal 6 pan. Nu plaukai tikrai nustojo slinkt, gal ir sutapimas, nes ir po gimdymo jau pusmetis buvo praejes. Bet tiksliai nzn., ar apie ta pati kalbam g.gif
Atsakyti
Pasakysiu paslapti del plauku augimo biggrin.gif , gal kam bobuciu pasakos pasirodys blush2.gif , bet savo kailiu daug kartu isbandziau. Kerpantis per jaunati (galiukus), labai greitai pradeda augti plaukai!!! O per delcia tai visai nebeauga, buvau ilga kasa nusikirpus per delcia, tai visai neatsiauginau, o per jaunati kai pradejau tvarkytis, auga labai labai gerai. Per pilnati gerai visokias maitinimo proceduras daryti. Per delcia depiliacijas. Nezvenkit, bet zinokit, cia rimtai!!!Matyt, zmogu veikia menulis panasiai kaip ir augalus ir kita gamta, as ateity tai noresiu daugiau su tuo susipazint, nes tikrai veikia. (sode skirtingose lysvese svogunai sodinti buvo, tie kurie per delcia, buvo tris kart mazesni, tai kaip paaiskint, klimatas, oras, saule ta pati) blink.gif
Atsakyti
Ir as kerpuosi tik per jaunati. Bet idomiausia, kai naudoji keleta priemoniu, tai ir nebezinai, kuri cia taip skatina plauku augima - vitaminai, jaunatis ar, pvz., cemerycios g.gif
O gal visos kartu paemus? biggrin.gif
Atsakyti