Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

pakirpus galiukus kas menesi jie ne taip luzineja(jei i tai linke kaip mano0 tada ir augimas pastebimas labiau...o kas is to kad uzauga bet nuluzta blink.gif
as irgi noreciau naudoti ka nors kad plaukai butu ilgi ir sveiki ir stori ir grazus, bet vis niekas netinka...nenoriu visko isbandyt o skaitineju ir renkuosi geriausia, kol kas manau kad geriausia butu gerti vitaminus, naudoti kokias tai kapsules plaukams ir zinoma geras sampunas bei balzamas...turetu padeti..o gal tiesiog turi praeiti laikotarpis po gimdymo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiipshiuke @ 2005 03 03, 18:32)
as pirkau euro vaistinej. Dezute (250gr) nuplaunamos drekinancios sausu plauku kaukes kainuoja apie 24 lt. Bet maciau ir kitose vaistinese, pvz mole ( cia kas kaune gyvenat wink.gif )

O kaip tau ji efektyvi? Man tai plaukai labai veliasi kai slapi, galvoju gal pabandyti?
Atsakyti
o ka daryti, kai plaukai issiplovus elektrinasi? ar naudoti putas, zele, purskalus? sad.gif bet kad tada plaukuciai atrodo kaip sulipe o taip norisi puriu ar bent paslankiu, svelniu... unsure.gif gal zinote koki aliejuka, kurio nereiktu isskalauti ir nekainuotu labai daug?
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2005 03 10, 21:28)
o ka daryti, kai plaukai issiplovus elektrinasi? ar naudoti putas, zele, purskalus?  sad.gif bet kad tada plaukuciai atrodo kaip sulipe o taip norisi puriu ar bent paslankiu, svelniu...  unsure.gif gal zinote koki aliejuka, kurio nereiktu isskalauti ir nekainuotu labai daug?

Siaip jau balzamas nuo elektrinimosi siek tiek padeda ax.gif
Atsakyti
balzamas? zinai mano plaukams nelabai ir padeda, atrodo issiplauni plaukus, sutepi balzamu, bet jie vis tiek elektrinasi... schmoll.gif buna tokie pasisiause, o norisi glotniu lengvu smile.gif
Atsakyti
Man plaukai anksciau niekada nesielektrino kai naudojau balzama,bet dabar jo nebenaudoju nes tie balzamai labai suguldo plaukus,o plauku pas mane nera labai daug ir tada galvele atrodo nekaip g.gif tai dabar kai balzamo nenaudoju tai kosmaras plaukai taip elektrinasi kad net nemalonu...turbut reikes vel pradeti naudoti balzama,nes tie sampunai 2in1 ( tipo sampunas ir banzamas viename ) nelabai padeda doh.gif
Atsakyti
Aš tai pastebiu, kad žiemą tik labai elektrinasi man (nuo temperatūrų svyravimų matyt ax.gif ), o vasara tai viskas thumbup.gif būna.
Atsakyti
o elektrinasi gal nuo rubu blink.gif ? Man tai labai doh.gif nusipirkau antistatiko, "prisikvepinu" as su tuo purskalu, ir nebesielektrina nei plaukai, nei rubai mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai tik nuo temperatūros svyravimų cray.gif
Atsakyti
prieš mėnesį nusikirpau ežiuku, o dabar sugalvojau atsiauginti ilgus plaukus doh.gif doh.gif

taigi vykdau pačios sugalvotą plaukų stiprinimo programą - kol kas pirmas etapas - plaukų šaknų trynimas čemeryčių vandeniu - girdėjau labai padeda biggrin.gif tryniau jau kokius 4 kartus, efekto dar nejaučiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
antras etapas - Hena karšto aliejaus plaukams vartojimas
trečias, matau tikriausiai bus Semi di lino aliejuko vartojimas - baisiai jau jis visur išgirtas biggrin.gif

tik nežinau kaip atprasti galvą kiekvieną plauti cry.gif juk ilgiem plaukam dažnas plovimas sako kenkia g.gif o ir džiūsta ilgai g.gif g.gif
Atsakyti
mana smile.gif u, kai naudojamas kasdieniam plovimui skirtas sampunas, tai plaukams nekenkia.
Atsakyti
Mano plaukuciai irgi labai nualinti visokiu dazymu tai kirpeja patare pasidaryt kauke:1 arb.s majonezo,1-medaus ir puse citrinos sulciu.Laikyti apie 2 val ,po to isplauti su sampunu.Po sitos proceduros reikia 8 saukstus linu semenu uzpilt 1 l.verdancio vandens ir perskalaut plaukus.Paprastu vandeniu nenuskalaut o tik lengvai nusausint ir naturaliai leist isdziut.Tai va sedziu as su ta kauke dabar:)nezinau ar pades bet blogiau tikrai nebus...Tik nezinau kiek kantrybes turesiu tai kartot.
Atsakyti