Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

QUOTE(Otaip @ 2005 09 15, 13:55)
4u.gif  svekutės
Galiu pasakyti, kaip "prisiauginti" daugiau, bet ilgesni  atrodo  blush2.gif  netampa labai jau jie. Naudoju CHNA kaukes - tai jau po poros kaukių.. doh.gif  doh.gif  teplioju žele, kad kaip nors "suliptų" daugybė naujų ataugusių plaukučių ax.gif  ax.gif  - ir kirpėja visad pastebi, kai panaudoju CHNA - klausia ar vėl nepatingėjau palepinti plaukų  tongue.gif
Kainuoja tik 79 ct. kažkur maišiukas, savo plaukam perku kartui porą pakučių - SUPER thumbup.gif , tik kartais prisitingi darytis tą kaukę, nes tos žolės smirda šiek tiek, be to - kaukės masę kelias minutes iš galvos plaut reik.Nors - tokias kaukes daro ir kirpyklose kai kuriose, tik jau kaina - keliasdešimt litų.
Rezultatas good.gif



Labai aciu, kad pasidalinai patirtimi! wub.gif dar vienas puikus budas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 15, 11:55)
4u.gif  svekutės
Galiu pasakyti, kaip "prisiauginti" daugiau, bet ilgesni  atrodo  blush2.gif  netampa labai jau jie. Naudoju CHNA kaukes - tai jau po poros kaukių.. doh.gif  doh.gif  teplioju žele, kad kaip nors "suliptų" daugybė naujų ataugusių plaukučių ax.gif  ax.gif  - ir kirpėja visad pastebi, kai panaudoju CHNA - klausia ar vėl nepatingėjau palepinti plaukų  tongue.gif
Kainuoja tik 79 ct. kažkur maišiukas, savo plaukam perku kartui porą pakučių - SUPER thumbup.gif , tik kartais prisitingi darytis tą kaukę, nes tos žolės smirda šiek tiek, be to - kaukės masę kelias minutes iš galvos plaut reik.Nors - tokias kaukes daro ir kirpyklose kai kuriose, tik jau kaina - keliasdešimt litų.
Rezultatas good.gif


o kiek tokią kaukę laikai ant plaukų? chna juk dazo ryžai ilgesni laika palaikius doh.gif
ir šiaip chna nerekomenduojama dažytiems plaukams, efektas atvirkščias. nebent trumpai palaikyt, as gan ilgai laikydavau, ir nesuprasdavau, kodel man plaukai nušiūra po tokių eksperimentų, o paskui kirpėja paaiškino. dabar viskas thumbup.gif

plaukučius aš irgi auginu, jau perėjau per sunkujį laikotarpį nuo trumpų iki pusilgių plaukų. galukus pakerpu kas 1,5 - 2 mėn, ir po kirpimo kažkaip greičiau auga. kai augimas sulėtėja - vėl i kirpykla. man padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereida12 @ 2005 09 15, 13:51)
Labai aciu, kad pasidalinai patirtimi! wub.gif dar vienas puikus budas  thumbup.gif

Beja dar neparašiau doh.gif - CHNA geriausian pirkti be jokių dažų priedų (būtinai, nes kirpėja sakė, kad ne viena mergina su priedais yra pasigadinus plaukus blink.gif blink.gif be to - tie dažai nuo plaukų tepa pagalvę). Kai buvau blondinė blush2.gif (tokia pilkšva) - naudojau CHNA bespalvius miltelius, nors jie visvien duodavo purviną atspalvį, kurį po to nuimdavau.Beja - daug kur rašo, kad negalima dažyti CHNA dažytų plaukų, bet man kaip tai viskas čiki buvo tongue.gif .Kai buvau ryža - kaukę dėdavau "iranskaja CHNA", o dabar - kai vėl natūrali šatenė - vieną maišelį perku "basma", o kitą "iranskaja", "basma" žolelės į juodumą atspalvį prideda o "iranskaja"-tokį ryžumą duoda.Plaukai gražia žvilgėt pradeda po kelių kaukių plius dar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 14, 20:51)
mano plaukuciai visada buvo trumpi.sugalvojau uzsiauginti,tai du metelius vargau doh.gif ,kol nenuejau pas gera kirpeja ir padare galvos masaza ir siap jos ranka labai gera thumbup.gif .zinoma ne viena ir ne du kartus...,bet net negalejau patiket,kaip greitai jie pradejo man augti.sakoma,kad kazkaip uzmiega tos sakneles,jas reikia isjudinti,galvos kraujo apytaka pagerinti,gerai ismasazuoti,bet tam tikrus taskus reikia zinoti.tai jau dabar kerpuosi kas menesi galus,nes augimas beprotiskas,na gal man taip atrodo,bet rezultatas tai tikrai matosi.visi kas sutinka galvoja,kad prisiauginau plaukus...ir dar be to naudojau aliejuka plauku augimui skatinti.,ten ir kraujotaka galvos gerina ir t.t 4u.gif

Nagi, isduok savo geraja kirpeja. mirksiukas.gif Ir aliejuko pavadinima isduok smile.gif
Atsakyti
Maitinamas/atstatantis kremas - BUTINA thumbup.gif
Atsakyti
ilgi plaukai tai ir mano svajone, bet kai nueinu i kirpykla, tai dazniausiai per daug patrumpina galiukus, nei noreciau.matyt per daug sausi galiukai buna..dabar naudoju plaukams ŽALIAJĮ ALIEJŲ. Kirpeja pasiule, nes jis skatina plaukų augimą, ir padeda jei plaukai silpni, luzinėja ir jei galiukai šakojasi. Tai dabar naudoju ir laukiu rezultatų smile.gif Tarp kitko, pirkau vaistinej ir mokejau apie 39 lt.
Atsakyti
As irgi auginu, bet nzn, mano akimis jie igauna viena ilgi ir nustoja auge sad.gif, o jau kiek pinigeliu ant tos galvos sukrauta.... Sako reikia galiuku nepakirpinet, bet kaip ta iskest, nuo pavasario nekirpau, aliejuku juos tepu, bet siandien pasiziurejau vaje kokie pasidare, kaip leles. Ir ka, eisiu pas kirpeja.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2005 09 15, 16:09)
o jau kiek pinigeliu ant tos galvos sukrauta....

Aha, aš net bijau paskaičiuot - kiek man tie šampūnai, kondicionieriai ir kaukės kainuoja (perku sau tinkamiausius, kurie, deja ir brangūs..).Be to - jeigu paskaičiuosiu - tai dar ir maniškis sužinos blush2.gif , o jis šitą puslapiuką žino, bei mano Niką taip pat blush2.gif blush2.gif ....nemanau, kad supras g.gif
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2005 09 15, 16:19)
Aha, aš net bijau paskaičiuot - kiek man tie šampūnai, kondicionieriai ir kaukės kainuoja (perku sau tinkamiausius, kurie, deja ir brangūs..).Be to - jeigu paskaičiuosiu - tai dar ir maniškis sužinos blush2.gif , o jis šitą puslapiuką žino, bei mano Niką taip pat  blush2.gif  blush2.gif ....nemanau, kad supras g.gif


Aš irgi puldavau, kai tik kokia problemėlė, brangių gerų priemonių pirktis, kartais pagelbėdavo, kartais ne... Kai pritrūko pinigėlių, pamėginau pigias rusiškas kaukes, rezultatas buvo super, tai dabar nors neišlaidauju, ir draugėms vis kokią naujovę, ant savos galvos išmėgintą, pareklamuoju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2005 09 15, 15:09)
As irgi auginu, bet nzn, mano akimis jie igauna viena ilgi ir nustoja auge sad.gif, o jau kiek pinigeliu ant tos galvos sukrauta.... Sako reikia galiuku nepakirpinet, bet kaip ta iskest, nuo pavasario nekirpau, aliejuku juos tepu, bet siandien pasiziurejau vaje kokie pasidare, kaip leles. Ir ka, eisiu pas kirpeja.... g.gif


plaukai kas kiek tai laiko atsinaujina, t.y. seni iskrenta, o nauji atauga. todel ir plauko ilgis priklauso nuo plauko amziaus - kiek laiko jis gali gyvent ant jusu galvu tongue.gif kirpeja sake. deja, bet ne visom lemta turet labai ilgus plaukus sad.gif
Atsakyti
Aha - draugai (kaip tu thumbup.gif ) gerai visad drinks_cheers.gif - aš tai pat su drauge keičiuosi visa kosmetika - atsipilam, šaukšteliu isidedam (kremuko kokio blush2.gif )..daug pigiau gaunasi ir naudinga - nes ne viskas tinka vienai, kas kitai gerai tongue.gif
Atsakyti
na merginos nzn kaip jums, taciau man plaukai intensyviai auga tik siltuoju metu, veliau siek tiek suleteja ju augimas sad.gif
vakar buvau eurokose, tai nusipirkau ampuliu su placenta,sake kad stiprina plaukus, ja reikia tepti kas antra diena po plovimo, cia intensyviam plauku pagerinimui, o veliau uztenka karta i savaite, tai ziuresim kas cia bus... blink.gif gal ir nauju plaukuciu pridygs, vaiksciosiu kaip pukelis sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Jolanciukas: 15 rugsėjo 2005 - 16:22