Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 47 tema

Mergaites, ka sodintumet mazdaug 70 cm plocio juostoj prie alyvines spalvos pentiniu? Jau yra ramunes. Jas ir pentinius skirs koks metras.
Papildyta:
QUOTE(Aderaa @ 2009 07 09, 11:16)


Pražydo ilgai laukta knipofija

user posted image


Jau cia kaip grazu wub.gif
Atsakyti
labAS VAKARAS MERGINOS, TURIU TOKI KLAUSIMELI: man regis, kad kazkur maciau skiepyta hortenzija g.gif ar as kazka maisau????
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 07 09, 19:18)
Prieš keletą metų mugėje. bet tikriausiai skaitei, kad tai lelijų  fasciacija, nors taip "išsigimsta" tik ši lelija, todėl nėra garantijos, kad nusipirkusi tokią pat - sulauksi šimto žiedų.

Tokią leliją pirkus buvai iš vienos gėlininkės SM, bet tėvukas nušienavo man ją pirmais metai ir sunyko cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 07 09, 13:40)
Aderaa, paskutinej foto prieskoninė monarda? kokie jos "gabaritai" naturoj?



Kokia tai monarda tikrai nežinau, specialiai ėjau pamatuotot aukštį, tai žinok nuo 80cm. iki 1m., gan aukštos smile.gif
Atsakyti
Per kelis puslapius rodyta AISTUTĖLĖS rožės nuotrauka ar nebūtų panašu į rožę, pavadinimu Handel.Ji iš tiesų skaitosi vijoklinė bet pas mus ji auga krūmu.Ir sakyčiau jos spalva truputį keičiasi priklausomai nuo oro,dirvožemio.Rožės augančios silpnai šarminės reakcijos dirvoje žydi ryškesniais žiedais.
O mano Rožė Westerland iš oranžinės patapo rožiniu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 07 09, 12:42)
Cia mano grozis. Ir dar bus ziedeliu wub.gif

jau kaip man nepatiko tavoji melyna ragane blush2.gif - taip sita patinka wub.gif

QUOTE(Oli_vija @ 2009 07 09, 14:57)
Baltos spalvos mėgėjoms :

labai grazu wub.gif - as megeja smile.gif
ramune idomi - cia del veisles taip - ''smaili'' ziedlapiai? blush2.gif

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 07 09, 19:23)
Mergaites, ka sodintumet mazdaug 70 cm plocio juostoj prie alyvines spalvos pentiniu? Jau yra ramunes. Jas ir pentinius skirs koks metras.

as pasodinus keturbriauniu nakvisu - matei daug kartu foto [per rudenini antraji pentiniu zydejima siu nakvisu lapija nusidazo raudonai].
siemet dar ir astru, bei daugiameciu zirneliu stulpa
ir dar raganiu stulpai salia
dar snapuciai
dar diiidele roze
dar pievine kraujazole
dar narcizalapis svogunas
4u.gif
[na, kaip visada, pas mane maza nepasirodys lotuliukas.gif ]

QUOTE(Lewisia @ 2009 07 09, 22:44)
Per kelis puslapius rodyta AISTUTĖLĖS rožės nuotrauka ar nebūtų  panašu į rožę, pavadinimu Handel.Ji iš tiesų skaitosi vijoklinė bet pas mus ji auga krūmu.Ir sakyčiau jos spalva truputį keičiasi priklausomai nuo oro,dirvožemio.Rožės augančios silpnai šarminės reakcijos dirvoje žydi ryškesniais žiedais.

as manau, kad tokia pacia auginu, butent tame sarmingesniame dirvozemy - siek tiek ryskesne.
tik ji greiciausiai arbatine hibridine - vienas stambus ziedas ant ziedynkocio, tik keli per sezona.
http://i262.photobuc...sizeofroze3.jpg
http://i262.photobuc...fDSCF8338-2.jpg

Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 07 09, 22:48)
Kokia tai monarda tikrai nežinau, specialiai ėjau pamatuotot aukštį, tai žinok nuo 80cm. iki 1m., gan aukštos smile.gif

Aciu 4u.gif maniau jog ji mazesne buna.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 07 09, 19:23)
Mergaites, ka sodintumet mazdaug 70 cm plocio juostoj prie alyvines spalvos pentiniu? Jau yra ramunes. Jas ir pentinius skirs koks metras.

butu melyni, sakyciau oranzines viendienes ax.gif ...
foto su oranzinem rozem, bet mintis ta pati:
http://www.anniesann...er/images/2.jpg

prie alyvines g.gif ... liatriai, rudeniniai astrai, priekyje, astrams pridengti, zemauges astilbes (jei ne saules atokaita), snapuciai, eziuole :

http://i199.photobuc...77/IMG_4220.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 10 liepos 2009 - 09:14
doh.gif Stai po vakar dienos lietaus, puse slyvos nuluzo, medziui per sunku, slapiasir dar tiek daug slyvu. LYja be perstojo verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simson: 10 liepos 2009 - 10:47
QUOTE(rokoko @ 2009 07 10, 00:18)
jau kaip man nepatiko tavoji melyna ragane  blush2.gif  - taip sita patinka wub.gif
labai grazu  wub.gif  - as megeja smile.gif
ramune idomi - cia del veisles taip -  ''smaili'' ziedlapiai? blush2.gif
as pasodinus keturbriauniu nakvisu - matei daug kartu foto [per rudenini antraji pentiniu zydejima siu nakvisu lapija nusidazo raudonai].
siemet dar ir astru, bei daugiameciu zirneliu stulpa
ir dar raganiu stulpai salia
dar snapuciai
dar diiidele roze
dar pievine kraujazole
dar narcizalapis svogunas
4u.gif
[na, kaip visada, pas mane maza nepasirodys lotuliukas.gif ]


Raganes ir pas mane bus, nes sodinu tam kampuki, kur ant sienos Villa de leon lipa, o ant tvoros Rubens. Pentinis bus iremintas raganiu. Priesais auga gvazdikeliu juosta. nakvisu nenoriu, nes geltonos. O ka jeigu rudbekijas sodint arba ezuole, dekoratyvini cesnaka? Idomu kaip melisa atrodytu?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 07 10, 10:05)
butu melyni, sakyciau oranzines viendienes  ax.gif ...
foto su oranzinem rozem, bet mintis ta pati:
http://www.anniesann...er/images/2.jpg

prie alyvines  g.gif ... liatriai, rudeniniai astrai, priekyje, astrams pridengti, zemauges astilbes (jei ne saules atokaita), snapuciai, eziuole :

http://i199.photobuc...77/IMG_4220.jpg

Saules atokaita ten. Dabar toj vietoj braskes, bet tik iki rugpjucio. Ezuole labai grazi, bet jau kiek vietos uzima blink.gif . As linkstu prie ezuoles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 07 08, 09:00)
mamulka10, rozes nuostabios. Gal gali parasyt kaip tu jomis rupiniesi ax.gif . As tai su miltlige, kaip su vejo malunais kovoju verysad.gif . Sakau gal dar yra kokiu roziu prieziuros ipatumu, kuriu as nezinau unsure.gif


priziuriu irgi taip pat, nes labai daug kenksmeju ant juos puola, dabar kazkodeltai rozes auginti tapo sunkiau, senukuose esu pirkusi trasu joms, ir naikinimo priemones pazuresiu gal dar rasiu pavadnima ju , ga dar kur like tie milteliai
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2009 07 08, 21:03)
Štai kaip mano šimtažiedė lelija atrodė pernai:

user posted image

ir kaip atrodo šiemet (buvo 93 pumpurai) smile.gif

user posted image


jau cia koks grozis bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif kokia cia veisle ?
Atsakyti