Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta ŠEŠĖLIAMS

gal bus daugiau atsiliepimu apie 88 ar 120 spalvu paletes? idomu, kokia kokybe, kaip dengiasi ir laikosi ax.gif
Atsakyti
Aš tai turiu iš Sephora pirktą rinkinuką (apie 100 spalvų, tada mokėjau apie 100 lt). Patiko. Tik dabar analogiško nemačiau.
Atsakyti
as labai noriu isigyti baltus seselius su auksiniu atspalviu, kazkada turejau gosh tokius, bet jie buvo vieni is 4 spalvu komplekto. gal kazka galit patarti?
Atsakyti
Sveikos,
pastebėjau, kad tau kas domisi 88 spalvų akių šešėlių palete... Tai pamaniau, turiu laisvo laiko - kodėl gi nesukūrus kokio trumpo aprašymo/atsiliepimo?
Taigi ką vis dar jie domina ir norėtų sužinoti daugiau, kviečiu apsilankyti mano dienoraštyje (blog'e) štai čia: http://liucijoskampelis.blogspot.com/
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afroditė:}: 22 rugpjūčio 2009 - 15:56
QUOTE(Vetrunge.S @ 2009 08 16, 19:18)
as labai noriu isigyti baltus seselius su auksiniu atspalviu, kazkada turejau gosh tokius, bet jie buvo vieni is 4 spalvu komplekto. gal kazka galit patarti?



artdeco vienus esu tokius macius,prestige nauji maciau 2 spalvyciu balta su aukso atspalviu ir ruda kartu,ir Make up store turi tokius smile.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillijana @ 2009 06 29, 21:50)
Aciu.........., idomu kaip sitie  bigsmile.gif labai tokiu noreciau  tongue.gif , reikutu i Kristiana nuvaryti paziueti ka jie turi  g.gif
user posted image


Labai grazios spalvos. Jos tinka ir melynakems, ir rudaakems ir zaliaakems smile.gif
Atsakyti
Kazkaip visa laika megau rozinius, rausvus, violetiniu atspalviu, auksniu seslius, o db uzsimaniau kazko rudo... esu melsvu akiu, gal patartumete kokius rudus atspalvius rinktis, ar siltesnius ar saltesnius blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 08 24, 14:14)
Kazkaip visa laika megau rozinius, rausvus, violetiniu atspalviu, auksniu seslius, o db uzsimaniau kazko rudo... esu melsvu akiu, gal patartumete kokius rudus atspalvius rinktis, ar siltesnius ar saltesnius blush2.gif  4u.gif

Pati esu melynu akiu ir isbandziusi visokius rudus atspalvius. Tiko visi smile.gif ypac tamsesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 08 24, 15:14)
Kazkaip visa laika megau rozinius, rausvus, violetiniu atspalviu, auksniu seslius, o db uzsimaniau kazko rudo... esu melsvu akiu, gal patartumete kokius rudus atspalvius rinktis, ar siltesnius ar saltesnius blush2.gif  4u.gif


Violetinė ir jos atspalviai "vargina" mėlynas akys, žalias akis pagyvina.Puikus sprendimas išbandyti rudus šešėlius.Tinka ir auksiniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretušiukas: 24 rugpjūčio 2009 - 17:00
Neseniai ismeginau Inglot seselius, kuriuos isigyjau naujoje Inglot parduotuveje Oze. Seseliai dengiasi labai gerai, seseliuose daug pigmento, t.y. ryskiai atrodantys seseliai ir yra ryskus, su pagrindu laikosi idealiai, o kaina tik 18 lt! Manau, isigysiu dar ne vienus, patiko biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 08 25, 09:13)
Neseniai ismeginau Inglot seselius, kuriuos isigyjau naujoje Inglot parduotuveje Oze. Seseliai dengiasi labai gerai, seseliuose daug pigmento, t.y. ryskiai atrodantys seseliai ir yra ryskus, su pagrindu laikosi  idealiai, o kaina tik 18 lt! Manau, isigysiu dar ne vienus, patiko biggrin.gif
user posted image

drinks_cheers.gif ir as lb patenkinta likau,
yra ten dar toks shposas- uzlasini spec aliejuka ant rankos ir yra spec birus seseliai, juos sumaisius gaunasi slapias efektas, lb ryskios spalvos, ir tie paprasti seseliai laaabai super, graziai dengiasi, pasikartosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 08 25, 08:55)
drinks_cheers.gif  ir as lb patenkinta likau,
yra ten dar toks shposas- uzlasini spec aliejuka ant rankos ir yra spec birus seseliai, juos sumaisius gaunasi slapias efektas, lb ryskios spalvos, ir tie paprasti seseliai laaabai super, graziai dengiasi, pasikartosiu  mirksiukas.gif

Maciau as irgi ta aliejuka, tik neisigilinau i jo naudojima. Idomu, ar galima ji tept ant bazes ar ant sausu seseliu pamaisius su pigmentais g.gif
Atsakyti