Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta ŠEŠĖLIAMS

Sveikos,as taip pat susigundziau prikti ta 88 spalvu palete. Mastau per ebay,tik nezinau is kurio geriau pardavejo pirkus g.gif Jums(tos,kurios turit) siunte is Hong kongo?
Atsakyti
gal kas nors matet kur nors pernai metu ISADORA sokoladine palete unsure.gif ? maniau kad jos jau nebebus, bet praeita savaite sarmoj pamaciau padeta testerius tos paletes, deja pacios paletes nebuvo, kai paklausiau tai konsultante nieko nezinojo, ar bus dar kada nors ar ne doh.gif o gal kas turit ir nenaudojat, ir noretumet perleist ax.gif isvis, labai sunku rast matiniu seseliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 08 25, 11:26)
Sveikos,as taip pat susigundziau prikti ta 88 spalvu palete. Mastau per ebay,tik nezinau is kurio geriau pardavejo pirkus  g.gif Jums(tos,kurios turit) siunte is Hong kongo?


Jau issiaiskinau biggrin.gif nusipirkau is www.coastalscents.com tai dbr laukiu ir nekantrauju isbandyt. Beje uzsisakiau 88 warm palette.
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 08 26, 09:14)
Jau issiaiskinau biggrin.gif nusipirkau is www.coastalscents.com tai dbr laukiu ir nekantrauju isbandyt. Beje uzsisakiau 88 warm palette.


turiu ta 88 warm palete atsiusta is coastalscents. tiesa sakant panasi i mano "paddelka" palete, siusta is ebay, kokybe ta pati, spalvos tik skyriasi,nes is ebay spalvota visa. net ant coastalscents paletes uzrasyta - made in china:) tai sakyciau, nera prasmes permoket uz pavadinima, galima drasiai pirkt is ebay po 5 svarus, tik atsiuntimas ten nuo 6 svaru prasideda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 26 rugpjūčio 2009 - 12:37
na va radau sia palete droge, tai ir nusipirkau, ir jau isbandziau-spalvos laaabai grazios, maaaatines smile.gif tokia atgaiva po visu blizguciu, rudeniui bus labai gerai, nors atsimenu kad daug kas pardavinejo sia palete praeitais metais kai tik atsiradus buvo. reiks ziuret kaip atlaikys diena, kaip dengias tai labai patiko smile.gif



QUOTE(ne mama @ 2009 08 25, 21:43)
gal kas nors matet kur nors pernai metu ISADORA sokoladine palete unsure.gif  ? maniau kad jos jau nebebus, bet praeita savaite sarmoj pamaciau padeta testerius tos paletes, deja pacios paletes nebuvo, kai paklausiau tai konsultante nieko nezinojo, ar bus dar kada nors ar ne doh.gif  o gal kas turit ir nenaudojat, ir noretumet perleist ax.gif  isvis, labai sunku rast matiniu seseliu unsure.gif

Atsakyti
Ieškau rudų atspalvių matinių šešėlių, kad būtų sodri spalva. Gal kas patarsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbyte @ 2009 08 31, 21:38)
Ieškau rudų atspalvių matinių šešėlių, kad būtų sodri spalva. Gal kas patarsite 4u.gif



ISADORA sokoladine netinka?

http://ecx.images-am...L500_AA220_.jpg
praeita savaite nusipirkau, tai man labai patinka rolleyes.gif

o gal kas matet ir sia ISADORA palete? idomu, ar bus ji pas mus, ar cia jau kazkokia senesne?
http://bjooti.net/wp...adora-smoky.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 31 rugpjūčio 2009 - 21:09
user posted image man sie geriausi, svelniai tepasi,minksti,ilgai islieka. smile.gif
Atsakyti
man bi-kor šešėliai patinka, pakuotė didelė, iškart 4 spalvos, ryškūs, ilgai išlieka, gerai tepasi thumbup.gif
Atsakyti
Katik gavau savo coastal scents warm seseliu palete, 88 spalvu.Tai ispakavus labai nustebau,kad spalvytes labai mazytes blink.gif na zinoma,uz tokia kaina ner ko ir noret,bet vistiek...Dar idejo labai maza,maza meginuka skaistalu biggrin.gif
Tai va idomu isbandyt,kaip ant akyciu,kiek laiko. Gal kas turit kokiu atsiliepimu?
Beto ir spalvos man atrodo kiek kitokios,nei ju internetiniam psl. Idomumo delei imesiu foto,palyginimui.
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 09 11, 13:16)
Gal kas turit kokiu atsiliepimu?
Beto ir spalvos man atrodo kiek kitokios,nei ju internetiniam psl. Idomumo delei imesiu foto,palyginimui.


Na juk minimaliai gali spalvos skirtis - kiekvienas ekranas skirtingai perteikia spalvas. Bet as turejau ta 28 spalvu palete, tai viskas gerai su spalvom buvo.

O del atsiliepimu, turbut visos CS seseliukais dziaugiasi - neteko isgirst blogu atsiliepimu. Man asmeniskai tai jie nelaike, bet del to, kad sualergizuodavo akis ir nusiverkdavau....
Atsakyti
Mergaites, kam teko bandyti kreminius Bobbi Brown seselius? Kaip laikosi?
Atsakyti