Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas)

Sveikutės, man iškilo toks klausimas, žadu vežti lauktuvių į Švediją šimtalapį, kiek jis gali iškeptas stovėti max laiko g.gif , ar greitai nesusensta g.gif
Labai būčiau dėkinga, jei, kas atsakytų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2009 07 27, 14:00)
Sveikutės, man iškilo toks klausimas, žadu vežti lauktuvių į Švediją šimtalapį, kiek jis gali iškeptas stovėti max laiko g.gif , ar greitai nesusensta g.gif
Labai būčiau dėkinga, jei, kas atsakytų 4u.gif


Na pas mane viena karta simtalapio gabaliukas stovejo savaite, tai nieko jam nenutiko.. ax.gif o sako netgi i mikrobange ikisus, jis pasidaro kaip sviezias. O skaniausias jis man po dvieju dienu nuo kepimo pasidaro, kai matyt subresta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 27, 14:28)
Na pas mane viena karta simtalapio gabaliukas stovejo savaite, tai nieko jam nenutiko..  ax.gif o sako netgi i mikrobange ikisus, jis pasidaro kaip sviezias. O skaniausias jis man po dvieju dienu nuo kepimo pasidaro, kai matyt subresta smile.gif

Taigi va, pagal mano apskaičiavimus, jis turetu pastoveti kokias 8 dienas, ar nesusens?
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2009 07 27, 15:06)
Taigi va, pagal mano apskaičiavimus, jis turetu pastoveti kokias 8 dienas, ar nesusens?

kiek man teko laikyti, tai nesuseno ir po savaitės, nors tikra tiesa kad patys skaniausi poros dienų blush2.gif tik tiek ,kad po tų 8gabenimo dienų neaišku per kiek laiko šimtalapis bus likviduotas, tad jei bus valgomas dar savaitę, nežinia ar nepraras "formos" biggrin.gif nors niekad taip ilgai neišlaikiau jo, tad čia tik svarstymai, bet šiaip tai tikrai gana patvarus kepinys laiko atžvilgiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2009 07 27, 13:00)
Sveikutės, man iškilo toks klausimas, žadu vežti lauktuvių į Švediją šimtalapį, kiek jis gali iškeptas stovėti max laiko g.gif , ar greitai nesusensta g.gif
Labai būčiau dėkinga, jei, kas atsakytų 4u.gif


As galiu ir patarti gal pravers,man buvo atveze simtalapi lauktuvems,tai jis buvo keptas pries dvi dienas,o ta moteryte kur kepe liepe ta simtalapi ideti i dideli gilu puoda su dangciu ir ideti i orkaite 50 laipsniu temperaturoje,dabar tiksliai nepamenu,bet atrodo,kad apie valanda laikiau as ji ten ikisus... simtalapis buvo kaip ka tik iskeptas sviezutelis thumbup.gif ,skonis nepasikeite.
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2009 07 27, 16:51)
kiek man teko laikyti, tai nesuseno ir po savaitės, nors tikra tiesa kad patys skaniausi poros dienų  blush2.gif tik tiek ,kad po tų 8gabenimo dienų neaišku per kiek laiko šimtalapis bus likviduotas, tad jei bus valgomas dar savaitę, nežinia ar nepraras "formos"  biggrin.gif  nors niekad taip ilgai neišlaikiau jo, tad čia tik svarstymai, bet šiaip tai tikrai gana patvarus kepinys laiko atžvilgiu mirksiukas.gif

Ne, nebus valgomas dar savaitę biggrin.gif manau bus suvalgytas per tą pačią dieną, nes žmonių bus nemažai.

QUOTE(Dai'na @ 2009 07 27, 19:22)
As galiu ir patarti gal pravers,man buvo atveze simtalapi lauktuvems,tai jis buvo keptas pries dvi dienas,o ta moteryte kur kepe liepe ta simtalapi ideti i dideli gilu puoda su dangciu ir ideti i orkaite 50 laipsniu temperaturoje,dabar tiksliai nepamenu,bet atrodo,kad apie valanda laikiau as ji ten ikisus... simtalapis buvo kaip ka tik iskeptas sviezutelis thumbup.gif ,skonis nepasikeite.

Ačiū už patarimą, gal reiks pabandyti, kiek pašildyti jį toje orkaitėje, tikiuosi nesugadinsiu visai g.gif
Atsakyti
Laba diena,

jau nuo seno mano gimine kepa simtalapius, jei kas norite paragauti tikro simtalapio AZ.

PS del laikymo savaite ar ilgiau. Yra skaitoma, kad simtalapis skaniausias po kepimo palaikius mazdaug 3-4 dienas, taciau esu valgius ir pusantros savaites irgi skanus. Na aisku cia priklausno nuo paruosimo, cukraus ir sviesto santykio ir kitu subtilybiu, dar aisku laikymo salygu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yezy @ 2009 07 28, 13:02)
Laba diena,

jau nuo seno mano gimine kepa simtalapius, jei kas norite paragauti tikro simtalapio AZ.

PS del laikymo savaite ar ilgiau. Yra skaitoma, kad simtalapis skaniausias po kepimo palaikius mazdaug 3-4 dienas, taciau esu valgius ir pusantros savaites irgi skanus. Na aisku cia priklausno nuo paruosimo, cukraus ir sviesto santykio ir kitu subtilybiu, dar aisku laikymo salygu smile.gif


O is kokio tu Lietuvos krasto?

Kad man atrodo sitas Cipciuko receptas irgi tikro simtalapio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 28 liepos 2009 - 14:29
pagaliau ir aš išsikepiau šimtalapį clap.gif pagal Cipciuką...labai labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dai'na: 28 liepos 2009 - 21:33
QUOTE(Dai'na @ 2009 07 28, 22:31)
pagaliau ir aš išsikepiau šimtalapį clap.gif pagal Cipciuką...labai labai skanus thumbup.gif

Aš irgi šiandien kepiau karsta.gif Na jau vargo... Man liko sviesto. Ir tas sviestas mane bėgo tepant sluoksnius. Bet šiaip skanu labai good.gif
Atsakyti
Na, bet jūs ir šaunuolės 4u.gif aš nei laiko, nei kantrybės neturiu tokiems kepiniams, nors mėgstu šimtalapį nerealiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2009 07 29, 07:32)
Na, bet jūs ir šaunuolės 4u.gif aš nei laiko, nei kantrybės neturiu tokiems kepiniams, nors mėgstu šimtalapį nerealiai blush2.gif

kad gal reik tik kantrybės blush2.gif laiko tikrai neatima daug, man pavyzdžiui tortas daugiau užima su pertepimu ir puošimu biggrin.gif
Atsakyti