Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas)

sveikos kepejeles 4u.gif ruosiuosi ir siam rimtam kepiniui, todel kilo keletas klausimeliu ax.gif ar forma kurioje kepate dar papildomai reikia kuo nors patepti? ir kai pyragas iskepa, kaip supratau, jis skesta svieste, tai ji reikia palaikyti toje pat formoje kur kepe kad susigertu, ar isverst i lekste ir atausint ten?
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2009 07 30, 08:28)
sveikos kepejeles 4u.gif ruosiuosi ir siam rimtam kepiniui, todel kilo keletas klausimeliu ax.gif ar forma kurioje kepate dar papildomai reikia kuo nors patepti? ir kai pyragas iskepa, kaip supratau, jis skesta svieste, tai ji reikia palaikyti toje pat formoje kur kepe kad susigertu, ar isverst i lekste ir atausint ten?


aš sviestuotais pirštų galais perbraukiu šiek tiek formą...taip, pyragas skęsta tame svieste,bet tu palauk,per kokia 20min jis susigeria,o tada jau drąsiai gali išimti iš formos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 07 30, 23:59)
aš sviestuotais pirštų galais perbraukiu šiek tiek formą...taip, pyragas skęsta tame svieste,bet tu palauk,per kokia 20min jis susigeria,o tada jau drąsiai gali išimti iš formos mirksiukas.gif


aciu, bandysim kept rolleyes.gif
Atsakyti
doh.gif transportavimo metu link skardos ipliso man truputuka simtalapis,suprantu,kad nelabai jau ka ir pataisysi,bet gal nuraminsit,ar labai tai sugadins galutini rezultata? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 08 11, 15:23)
doh.gif transportavimo metu link skardos ipliso man truputuka simtalapis,suprantu,kad nelabai jau ka ir pataisysi,bet gal nuraminsit,ar labai tai sugadins galutini rezultata?  4u.gif


Baik tu juokus biggrin.gif nuo to skonis tikrai nepasikeis biggrin.gif
Atsakyti
ai,nu ka as zinau,pirmas kartas blush2.gif dar santechnikai pasityciojo is manes!!!Kai man toks "rimtas darbas",2 stalai sviestuoti,pilna kriaukle indu riebalotu,paeme ir karsta vandeni atjunge thumbup.gif
Atsakyti
parodyk kas gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kazkas gavosi biggrin.gif Klaidu aisku neisvengta....visu pirma perkepiau as ji,ta mano orkaite,vis bijojau ,kad neiskepes bus,tai va....gavos atvirksciai doh.gif Antra ,naudojau va toki dalyka user posted image,kuris jau saldintas,tai as dar ir pagal recepta apie 250 cukraus iberiau,zodziu man per saldu ...Na o visumoj,jei nebutu perkepes ir toks saldus,butu labai skanus ,kepsiu dar tikrai.Galvojau su juo labai daug darbo,bet kazkaip greitai ji susukau .Na ir nuotraukos user posted imageuser posted image
Nieko grazaus,bet gerai nors jau bulka nepavirto biggrin.gif
Atsakyti
nieko tokio,svarbiausia,kad skanus smile.gif
Atsakyti
Merginos, as beveik esu isitikinusi 100 %, kad pirmame recepte ivelta ziauri klaida protest.gif , pieno turetu but ne 125 mlg(ir isvis gi ml, o ne mlg?), o 250 ml!! Nes is tokios kietos teslos nieko neistampysi, bete mielinese teslose visada buna puse miltu kiekio vandens, tik picos issimtinai reikia daugiau nes ten nera nei sviesto nei kiausianiu, o jei tesla per kieta ji neiskils...



STAI KODEL KELIOS MERGINOS PATYRE FIASKO!!
Atsakyti
nu nezinau ar cia klaida ar ne,bet as tai dariau gal kokis penkis kartus ir visus dariau su 125ml pieno.Gavosi kuo puikiausiai,ir tampesi taip pat gerai.Neisivaizduoju kaip su didesniu kiekiu pieno uzminkyti tesla g.gif ,nes ir taip kai minkau ji buna lipni.
Atsakyti
O man ji visai nelipni buvo, nzn kodel cia tiap, idejau pieno ir viskas lb puikiai issitampe viena, be vergo lb prlonai istampiau smile.gif

Tik mano simtalapis kepdamas reibalu juros skesta, gal reikia juos nupilt, ar palikt??
Atsakyti