Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas)

o as naktineju, kepu simtalapi, tik kazkodel man atrodo kad nekas gausis, nes labai jau i salis isbego, na toks paplokscias gausis verysad.gif Kai pirma karta kepiau gavosi viskas thumbup.gif thumbup.gif , o va antras kartas... na ziuresiu kai iskeps g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 08 14, 23:38)
o as naktineju, kepu simtalapi, tik kazkodel man atrodo kad nekas gausis, nes labai jau i salis isbego, na toks paplokscias gausis  verysad.gif  Kai pirma karta kepiau gavosi viskas  thumbup.gif  thumbup.gif , o va antras kartas... na ziuresiu kai iskeps  g.gif


kas gavosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 08 13, 07:58)
ne as tikrai imiau ml, nesuprantu , kodel cia tiap gavosi, 125 ml gaunasi puse stiklines, o 250 visa, nzn gal cia nuo miltu priklauso pas mane buvo 500D malsenos auksciausia rrusis.. O simtalapis tai gavosi puikiai, ir issitampe lb lengvai smile.gif, tik man sitam recepte sviesto daugoka, nes ir tiap beveik visas isbego, tai manau kita karta rinksiuos recepta kur maziau sviesto smile.gif

Imk miltus Extra, karaliskus, ar dar kuriuos, kuriu skaiciukai 405 - tada pieno pakaks 125. Isbandyta mirksiukas.gif kai pirma karta kepiau su auksciausios rusies miltais, berods 550 skaiciukai buvo - tada irgi turejau pieno pilti daugiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 08 15, 15:41)
kas gavosi? g.gif

gavosi thumbup.gif thumbup.gif , net nesitikejau kad taip gerai gausis, nes neaiskius miltus turejau 812 D, bet viskas thumbup.gif
Atsakyti
smagu,kad pavyko 4u.gif as visada miltus naudoju tokius,kokie recepte nurodyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2009 08 15, 19:05)
Imk miltus Extra, karaliskus, ar dar kuriuos, kuriu skaiciukai 405 - tada pieno pakaks 125. Isbandyta  mirksiukas.gif kai pirma karta kepiau su auksciausios rusies miltais, berods 550 skaiciukai buvo - tada irgi turejau pieno pilti daugiau  bigsmile.gif


Man ir su 550 D uztenka pilnai 125 ml pieno g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 16, 13:03)
Man ir su 550 D uztenka pilnai 125 ml pieno  g.gif

Man su 550 miltais tešla net neminkoma gavosi, tokia kietutėlė, tada įdėmiau pasiskaičiau temą apie šimtalapio kepimą doh.gif ir gelbėjau tešlą papildydama pienu. O sekantį kartą nusipirkau jau nurodytus miltus ir viskas liuks gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Tie patys 550 yra auksciausios rusios miltai ir yra dar kito gamintojo milto, gal dar ir del to skirais unsure.gif .. Koks skirtumas kiek to pieno , juk vistiek gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Labas mergytės. Aš čia ne į saldumynų temą, bet į šimtalapio temą: šiandien kirpykloje nugirdau, kad kažkas kažkur valgė šimtalapį su... mėsa, ir labai skanu buvo smile.gif Ar matėt, ar girdėjot ką nors panašaus??? Labai norėčiau darbo baliuj... (kept gal tingėčiau, nors gal ir įdomu būtų pabandyt (tik dar ir įprasto nekepus blush2.gif )
Atsakyti
Sveikos merginos
aš tai pasiguosiu.
aš visuomet viską darau pagal receptą, gal kokius 4 kartus gaminua, man tai patinka jį minkyti, kočioti, bet kuomet iškepa tai susinervinu bash.gif swoon.gif
toks išbėgęs būna, riebalai, o taip skanus, šeimyna giria, bet va kodėl taip man gaunasi g.gif
gal tas mano recetas, aš jį iš interio, ne iš šio tinklapio pasiėmiau, bet visviena kodėl tai riebalai išbėga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanta.jjolanta: 18 rugpjūčio 2009 - 12:48
QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2009 08 18, 13:46)
Sveikos merginos
aš tai pasiguosiu.
aš visuomet viską darau pagal receptą, gal kokius 4 kartus gaminua, man tai patinka jį minkyti, kočioti, bet kuomet iškepa tai susinervinu bash.gif  swoon.gif
toks išbėgęs būna, riebalai, o taip skanus, šeimyna giria, bet va kodėl taip man gaunasi g.gif
gal tas mano recetas, aš jį iš interio, ne iš šio tinklapio pasiėmiau, bet visviena kodėl tai riebalai išbėga


Jau cia daugeli kartu apie tai kalbeta doh.gif juk kai karsta tai sviestas visad susileidzia ir isteka. O orkaitej, kaip tik ir buna karsta, sviestas isbega. Kai iskepa, netraukti iskart is orkaites, o palaukti siek tiek, o kai isimi, tai is formos neisimti tol, kol neatves, per ta laika sviestas susigeria atgal i pyraga smile.gif
Atsakyti
rugiagele26
gal aš labai kritiška, gal kitoms tiek neišbėga, taip, aš skaičiau, bet aš ir palaikau šiek tiek orkatėje, gal per mažai, nes pati suvokiu kad gaminį visuomet būtina palaikyti orkaitėje.
Atsakyti