Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

QUOTE(Ladylike @ 2009 09 02, 11:11)
Laba diena,

gal kas gali mano sapną pakomentuoti? Internete nelabai ką radau.. Prieš keletą dienų sapnavau, kad stumiu tuščią vaikišką raudoną vežimėlį.. g.gif Radau tik tiek: "Jeigu sapnuojate vaikišką vežimėlį, - turite ištikimą draugą. Sapne matyti įvairiaspalvius vežimėlius reiškia naują pažintį arba pasilinksminimus. Sapnuoti, kad vežimėlyje vežate vaiką - vargai arba išlaidos." O ką galėtų reikšti tuščias vežimėlis, niekaip iš galvos neiškrenta.. doh.gif

Iš anksto ačiū!  4u.gif

sapnuoti tuščią vežimėlį-rūpesčiai
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2009 09 21, 15:00)
Sveikos, gal kas pakomentuotų mano sapną  4u.gif

Sapnuoju, kad žaidžiu su trim nuogais maždaug pusės metų berniukais. Toks jausmas, kad jie mano būtų buvę, visi panašūs vieni į kitus, tipo trynukai, po kurio laiko tų berniukų atsirado dar daugiau  doh.gif  iš viso 7, visi nuogi, visi mano, visi pusės metų...  unsure.gif

Sakyčiau, kad labai geras sapnas. Trys vaikai simbolizuoja dabartinę būseną, jie tarsi parodo, kad esat darnoj pati su savim, su Dvasia, au aplinka. O 7 berniukai simbolizuoja - kaip sako numerologija- "vertikalų bendradarbiavimą su Kosmosu". Tai gali būti ir apsaugos atsiradimas( liaudiškai sakant Angelo Sargo), atradimas kažkokios sau mielos dvasinės tradicinės, talentų išsiskleidimas, pasaulėžiūros pasikeitimas į šviesesnę pusę ir pan. Tačiau nereiktų pamiršti, kad visu tuo geru reiktų pasidalinti ir su kitais, tai ateina ne šiaip sau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, sianakt ir as sapnavau toki idomu sapna kaip is keliu daliu, daug jo nepamenu tik labai isimene tai , kad buvom mano tevu sode ir ten mano brolis pamate, kad auga raudonikiai ir jis visus nupjove tokius grazius didelius, o vieno nepamate ir as nesakiau jam galvoju kitam kartui pasiliksim, o paskui kaip persokau i kita, o ten lyg einu per teritorija kurioj kaip suprantu zvejai dirba kurie nesenai parsiveze zuvi, ir jie tas zuvis tokias kaip kilka tik ilgas kabina su virbalu per akis, na taip jas suveria. Tu zuvu ten begalybe, bet jos nespurda na kaip jau ir negyvos iseina.
Atsakyti
Sveikutes ,noreciau suznoti ir as ka reiskia ano sapnas. Sianakt sapnavau,kad pas mane namie ant migamajame atsirado krokodilas.Pradejau sapne zadinti vyra ,kad jis keltusi paziureti kas vyksta bet jis kazkaip nereagavo,po to tas krokodiliukas pasislepe po vonia.Toliau sapnuoju,kad tvarkausi virtuveje ,vyras valgo o tas krokodiliukas pradejo vel lakstyt is po vonios i kambari...As issigandau ,tada ir vyras suziuro.Bet tas krokodiliukas pasislepe vel po vonia(is musu miegamo iskart matosi vonia)paskui toliau vel sapnuoju,kad mes miegam,pabundu ,ziuriu,kad tas krokodilas jau didelis ir net bando isokt i musu lova,tada vyras issigasta irgi. Sedim abu lovoj is kazkur dar atsirando mano sese,dukte,mama... visi sedejom ir bijojom isliptipt. Paskui lyg aprimo.Galvojom ,kad jau viskas ,bet staiga pradejo is po vonios islindineti daugybe krokodiliuku tada dar labiau issigandom ir nusprendem ,kad tas didelis jau nebegali islysti,tai prigimde situ...nors nesupratom kaip galejo blink.gif ... va toks kazkoks nenormalus sapnas.
Antras sapnas tai sapnuoju,kad as ,dar su dviem jaunais vaikinukias ,baltai apsirenge,gyvenam kalnuose,ten taip silta sauleta,gamta grazi,lakstom ,sau kaip kokie darzelinukai isdykaujam,po visokius vandenis taskomes ,pabaiga -stovim visi trys apsikabine per liemenis ir ziurim i besileidziancia saule kazkur tolyn uz kalnu,o nuo ten vaizdai -pasakiski... blink.gif ... ir prisiekinejam vienas kitam ,kad mes draugausim amzinai blink.gif ...Sito sapno tai isvis gyvenime nepamirsiu,nes sapnavau,kad mes basi lakstom,pamenu ,net pojuciai buvo,kad nuo rasotos zoles kojos slapios... rolleyes.gif
tai va ,mergaites laukiu bent kokiu paaiskinimu...ir labai dziaugiuosi radus sita temele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrita @ 2009 09 23, 15:22)
Sveikutes ,noreciau suznoti ir as ka reiskia ano sapnas. Sianakt sapnavau,kad pas mane namie ant migamajame atsirado krokodilas.Pradejau sapne zadinti vyra ,kad jis keltusi paziureti kas vyksta bet jis kazkaip nereagavo,po to tas krokodiliukas pasislepe po vonia.

Problemos su intymiuoju gyvenimu,meile, partneryste, į kurias vyras nereaguoja. Vonia- vieta, kurioje plaunami nešvarumai. Krokodilas pasislėpė- problemos niekur nedingo, nors jų gal nesinori matyti.

Toliau sapnuoju,kad tvarkausi virtuveje ,vyras valgo o tas krokodiliukas pradejo vel lakstyt is po vonios i kambari...As issigandau ,tada ir vyras suziuro.Bet tas krokodiliukas pasislepe vel po vonia(is musu miegamo iskart matosi vonia)paskui toliau vel sapnuoju,kad mes miegam,pabundu ,ziuriu,kad tas krokodilas jau didelis ir net bando isokt i musu lova,tada vyras issigasta irgi. Sedim abu lovoj is kazkur dar atsirando mano sese,dukte,mama... visi sedejom ir bijojom isliptipt. Paskui lyg aprimo.Galvojom ,kad jau viskas ,bet staiga pradejo is po vonios islindineti daugybe krokodiliuku tada dar labiau issigandom ir nusprendem ,kad tas didelis jau nebegali islysti,tai prigimde situ...nors nesupratom kaip galejo  blink.gif ... va toks kazkoks nenormalus sapnas.

Virtuvė- tai tavo darbas, karjera, ir tos neišpręstos problemos darosi vis labiau matomos, o dar ir baimė yra.
Antras sapnas tai sapnuoju,kad as ,dar su dviem jaunais vaikinukias ,baltai apsirenge,gyvenam kalnuose,ten taip silta sauleta,gamta grazi,lakstom ,sau kaip kokie darzelinukai isdykaujam,po visokius vandenis taskomes ,pabaiga -stovim visi trys apsikabine per liemenis ir ziurim  i besileidziancia saule kazkur tolyn uz kalnu,o nuo ten vaizdai -pasakiski... blink.gif ... ir prisiekinejam vienas kitam ,kad mes draugausim amzinai  blink.gif ...Sito sapno tai isvis gyvenime nepamirsiu,nes sapnavau,kad mes basi lakstom,pamenu ,net pojuciai buvo,kad nuo rasotos zoles kojos slapios... rolleyes.gif 

Manyčiau, kad tai kompensacinis sapnas- tu sapnavai tai, ko tau labai norisi, bet neturi šiame gyvenime. Tai bent sapne jautiesi laisva, linksma,mylinti ir mylima...



Tokios mano mintys 4u.gif
Atsakyti
Gal kas pakomentuotumet? pati nelabai susigaudau, o sapnas labai istrigo galvon blush2.gif


Toki baisu sapna sapnavau blink.gif zinokit kazkaip net atsibudus ne is karto supratau kad ten tik sapnas.
Zodziu (be dideles logikos kaip ir visi sapnai), kazkas man su kazkokiu labai astriu kardu pervaziavo per kojas ir rankas, zodziu nupjove abi rankas per riesus ir viena koja per keliena blink.gif skausmo nesapnavau visai schmoll.gif baimes irgi schmoll.gif tik rupesti kaip as viska dabar darysiu. bet tos mano rankos ir koja nenukrito, o pasiliko tokios prilipe (na kaip buna jei obuoli perpjauni ir suspaudi per perpjovima, tai laikosi sukibes). tai as ten atsargiai atsargiai kad nenukristu net ir daiktus kazkokius smulkius kilojau; bandziau tas rankas paznaibyt, bet jos visai nejautrios buvo- supratau, kad "nebegyvos", bet kadangi lyg dar kazka ir jauciau - nusprendziau kad reikes vaziuot i Santariskes, kad prisiutu doh.gif tuo momentu atsibudo mazius, reikia uzklot o as galvoju kaip cia atsargiai suimti antklode kad rankos neatsiklijuotu blink.gif Po to suvokiau, kad rankos sveikos lotuliukas.gif

Aciu uz paaiskinimus (jei kas parashysit ) blush2.gif
Atsakyti
Be rėmų ačiū 4u.gif už paaiškinimą sapno.

O dabar turiu kitą jau sapną. Sapnavau kad mirė mano močiutė verysad.gif (tikrovėje ji dar gyva), pačio karsto, kūno nemačiau, bet aš laksčiau su visais reikalais, kad ją palaidoti. Vėliau prieina mano mama ir sako, mes nežinojom tavo sąskaitos banke numerio, todėl palikimą pervedėm į taupomąją knygelę (į tokią žalią, kur seniau būdavo), ji atvertė tą knygelę, o ten lyg spausdinimo mašinėle parašyta (parašysiu tiksliai kaip mačiau sapne) 33 000000,00 Lt. (trisdešimt trijų milijonų litų palikimas). bigsmile.gif

Atsakyti
sveikos 4u.gif

man irgi sian sapnavosi toks keistas sapnas doh.gif

ispradziu sapnavau,kad sugriztam i sena vieta kur gyvenom(ten sudege musu namas).ten tik laukai like,tada nuvaziavom i salimaisesanti miedteli ir ten kazkokioj senoj parduotuvelej kaimo,miegam ant grindu su tevais doh.gif bet mum neleidzia miegot,nes vis ateina pazistami zmones ir praeities,tokie kuriu nemaciau virs 10metu doh.gif po to is kazkur atsiranda laiskas nuo mirusio senelio,kad jisai dar guyvas,kad guli ligoninej tokioj ir tokioj palatoj(neatsimenu skaiciu dabar,bet atrodo 24),irkad irgi paliko palikima,raso,kad didelis palikimas,bet vis skaitau ta laiska ir niekur nerandu nei ka paliko nei kiek.ir taip gaunu kokius 5 tokius laiskus doh.gif po to jau atsirandu pas mociute savo ir sedim ziurim su ja nuotraukas kazkokias doh.gif o po to staigiai atsirandu masinoj,sedziu galineh sedynej su savo vyru ir dar kazkokiu zmogum,kas vairuoja nezinau,net nesimato is viso,kad kas nors vairuotu masina.tada mum tas zmogus pakisa bliudeli,o jis pilnas slieku blink.gif tokiu raudonu,svariu,dideliu,graziu slieku ir liepia mum valgyt juos.vyras pradeda valgyt,o as pabundu...

gal kas galit pakomentuot?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 09 23, 18:19)
Tokios mano mintys  4u.gif

labai tinka- viskas smile.gif ,vakar net ir issipylde,turejom su vyru dideli kivirca del to kaip ir paaiskintabet siandien jau kaip ir per sapna -susiprast pradejo kas ivyko...buvo baisu. schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 03 27, 16:39)
Kiekvienas galim būti patys geriausi savo sapnų aiškintojai...Gi kaip gyveni- tą ir sapnuoji...

su situo tikrai nesutinku

sianakt sapnavau keistus dalykus:
kad mano brolis zvejoja su meskere purvinoje upeje ir kazkokia tamsi aplinka. as save sapnuoju jaunesne, pasiimu durkla ir duriu i ta purva, ir istraukiu svarias 3 zuvis didokos, ir spurdancios. paskui sapne matau kazkoki labai dideli laiva is dvieju daliu, o tarp ju kopecios, medziagines, ir uz jos tik vandenynas zydras, sviesus, einu juo, ropoju ir bijau aukscio. bet vaizdai aplinkui, kalnai, buvo nuostabu. gal galite kas nors paaiskinti ka reiskia sis sapnas??

o dar pries 2 menesius ar tai menesi vis sapnuoju save nescia blink.gif arba su vaikais, jau 3 sapnus per metus laiko spanavau kad su dviejomis mergaitemis esu, priziuriu jas, bet pacia save vis sapnuoju 14 metu g.gif
pvz mano sesuo sapnavo zuvi, tai paskui suzinojo, kad nescia g.gif gal cia tik taip sutapimas mastau.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes smile.gif
na.. as sian visa nakti taip kankinaus kad atsikelus ryte apsiverkiau kaip nzn kas cray.gif
maniskis zuvo pries 2.5metu..kas kart ji sapnuoju bet dazniausiai, linksma ir is seniau buvusiu laiko, arba jau mirusi.Vakar neifoto ziurejau, nei siaip kalbejau su kazkuo apie ji...
Bet sianakt viskas buvo kitaip unsure.gif sapnavau, jognaktis..kaip susitikau nepamenu..bet kad ejom pasivaiksciot ir jis sako -jog tuos 2.5 metu gydesi kazkur, kad taip grist pas mane, kad laidotuves buvo surengtos "fktyviai"..kad viskas dabar gerai..jis linksmas, as be galo laiminga, vel jauciu jo siluma salia smile.gif ir klausiu jo, kodel man nesake to, kad isvyksta gydytis - bet jis neatsako...tada mano mintyse tik tai, jog reikia kuo greiciau pastati nuo jo, kad jei vel dings, kad butu kuo rupintis ir t.t. o jis ramina, kad nereik skubet, jis nedings...sluosto asaras, kad jis liks...

kai prabudau visa apsiverkus buvau..ir dabar visa dienakaip nesava vaikstau..bloga..nesuprantu..kankinuos ka tai galetu reikst. Sakiau vakare vaziuosiu ant kapu..nes nzn kur detis.. sad.gif
P.s. kito vaikino neturiu, vaiku dar neturiu...na, viskas po senovei. unsure.gif
Atsakyti
Gal kas žino ką reiškia kai sapnuoji, kad joji ant žirgo, lyg ir sapnavau, kad nakti joju g.gif
Atsakyti