Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

QUOTE(*Psy* @ 2009 10 21, 08:20)
Gal Smallville žiūrėjai biggrin.gif Ten buvo tokia tema prieš pora savaičių.
Šitame puslapyje yra sapnų aiškinimų, man patiko interpretacijos, psichologinės. http://www.dreammoods.com/
Aš pradėjau sapnuoti dažnai pelę, paskutiniame sapne ji atsirado mano lovoje, aš pašokau iš lovos, o ji prie manęs pribėgo ir puolė į glėbį, sako tu mane maitini, rūpiniesi, tai noriu būti pas tave unsure.gif Tame puslapyje radau, kad tai reiškia baimes,  manau, kad logiška, nes pastaruoju metu išbujojo manyje viena tokia baimė ir aš pradėjau vengti situacijų, kuriose ta baimė pasireikštų, taigi čia perspėjimas, kad vengdama maitinu savo baimę ir ji pas mane įsišaknys tuoj labai patogiai... smile.gif


labai pritariu del sio pulapio. jis gana gerai paaiskina simbolika ir be prietaru priemaisu. tik jei sapnas vienu metu turi ir laika ir erdve ir veiksma, sudetinga buna susigaudyt neigudusiam smile.gif. man dar labai padeda sapno uzrasymas ir analizavimas kita diena. tada ji matau jau be emociju ir galiu ramiai sau ieskotis prasmiu. altualumas paprastai dar nebuna dinges smile.gif
Atsakyti
Sapnavau šiąnakt, kad geriu kažką iš įdomaus tokio plokščio butelio, lyg tai alų ir kažkas burnoje pasijuto, išimu, o ten maža žuvytė, taip vadinama mailius. Ogi pasižiūriu visas butelis tų mažų žuvyčių - mailiaus. Kažkaip įstrigo tas sapnas. Gal žinote ką tai galėtų reikšti? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, mane taip pat kankina sapnai, kurių negaliu pamiršti ir vėliau jaučiuosi keistai, kankina nerimas, bet nežinau dėl ko.

Taigi, viename sapne laukiau autobuso, kai į jį įlipau,užleidau vietą ir padėjau atsisėsti trims mokyklinio amžiaus berniukams, pati prie jų priklupau, glosčiau, kalbinau, glausčiausi, vėliau pamačiau, kad kartu važiuoja mano pusseserė, kuri stovėjo šalia ir pasakė, kad esu labai gera, globojanti ir pan.

Iki šiol negaliu pamiršti to sapno, tų berniukų...

O šiąnakt sapnavau, kad pasaulis griūna. Esu namie su šeima, viskas, griūna, krenta, žemė juda, lyg būtų žemės drebėjimas, grindys, sienos skyla, visi panikuoja, nežinodami, ką daryti. Ant sienos kabėję paveikslai judėjo, taigi aš pasilipusi vieną nuėmiau ir už jo sienoje pamačiau skylę, iš kurios tekėjo vanduo. Vėliau sapnas perėjo į lauko aplinką, aš su draugu bėgome slėptis nuo artimųjų į mišką, aplinka buvo gąsdinanti - tamsu, nyku, tvyro rūkas, visur išdegę medžiai, mes su draugu atsisėdome miške po medžiu, bet ten mus surado...

Abiejų sapnų negaliu pamiršti, jie man kelia nerimą, taigi, gal žinote, ką šie sapnai galėtų reikšti?
Atsakyti
Sveikutės, gal kartais kuri žinot mano sapno reikšmę blush2.gif 4u.gif

Sapnavau, kad žiūriu pro langą ir matau labai stiprų lietų, nuo kurio susidariusios neapsakomo dydžio balos g.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
sapnavau labai stiprius ir garsius zaibus, perkunija. taciau tai dar ne baisiausia. sapnavau kad jie numuse 2 lektuvus. vienas nukrito toli nuo musu i miesta, o kitas apsisuko ir skriejo tiesiai i mus degantis visas. o as su seima stovejom lyg kojos i betona butu sulindusios net pabudau...
bandziau skaityti ka tai galetu reiksti, bet labai netikslus aprasymai. arba net nera tokio kaip krintancio lektuvo reiksmes. gal galetumet padeti is paaiskinti ka tai galetu reiksti? aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajune @ 2009 10 23, 09:27)
Sveikutės, gal kartais kuri žinot mano sapno reikšmę  blush2.gif  4u.gif

Sapnavau, kad žiūriu pro langą ir matau labai stiprų lietų, nuo kurio susidariusios neapsakomo dydžio balos  g.gif


pabandysiu ikisti savo trigrasi:

jei manysim, kad langas atspindi zmogaus vidaus ir isores santyki, arba, kitaip tariant, vaizdas pro langa parodo musu savijauta, tai reiketu susitelkti ties lietaus reiksme, kas yra troskimas atsipalaiduoti. Kadangi is lietaus susidaro balos, kurios reikstu nepasitenkinima, iseitu, kad tamstos gyvenime yra kazko (tiketina jausmu) prisikaupe, kad pasamone nori nuo to visko atsipalaiduoti, ir tie susikaupe jausmai nera labai sviesus. Tuo tarpu sapnas padeda atlikti si procesa.
reiksme gali ir neatitikti, bet kadangi as turiu panasios patirties tai gal ir pataikysiu i tema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LOONA_ @ 2009 10 23, 10:12)
sveikutes smile.gif
sapnavau labai stiprius ir garsius zaibus, perkunija. taciau tai dar ne baisiausia. sapnavau kad jie numuse 2 lektuvus. vienas nukrito toli nuo musu i miesta, o kitas apsisuko ir skriejo tiesiai i mus degantis visas. o as su seima stovejom lyg kojos i betona butu sulindusios net pabudau...
bandziau skaityti ka tai galetu reiksti, bet labai netikslus aprasymai. arba net nera tokio kaip krintancio lektuvo reiksmes. gal galetumet padeti is paaiskinti ka tai galetu reiksti? aciukas  4u.gif


nepretenduoju i absoliuciai teisinga versija, taciau galiu pateikti savo interpretacija:

Zaibai ir griaustinis galetu simbolizuoti kazkoki stipru sukretima, susijaudinima. Tuo pat metu tai lyg skatinimas imtis aktyvesniu veiksmu savo gyvenime, imtis iniciatyvos savo vidiniam pasauly. Toje nuotaikoje ir lektuvas pasirodo, kuris simbolizuoja kazkokias idejas. O tai, kad lektuvai duzta, tik rodo, kad laikas atsisakyti pasenusiu paziuru, arba kad tos idejos yra nerealios, todel ir duzta. Tai, kad lektuvo katastrofa buvo stebima nejudant, simbolizuotu sapnuotojos statiska reakcija i ivykius.

kaip visada pasilieku teise klysti, ir ateis labiau ismananciu zmogeliuku, kurie mane pataisys, jei apsirikau smile.gif
Atsakyti
Šiandieną susapnavau sapną ir joje įdomią detalę, gal kas padės išaiškinti ką tai galėtų reikšti? blush2.gif Ogi ta detalė buvo tokia, jog sapnavau, jog man labai patinkantis vyras man ant balto popieriaus lapo nupiešė raudoną moterišką batelį- aukštakulnį g.gif
Atsakyti
Aš vieną sapną sapnuoju jau daug metų, jis periodoškai pasikartoja kas mėnesį-du, kartais rečiau, bet esmė jo visad tokia pati: kad aš arba pametu, ar iš manęs pavagia banko korteles, ir aš visada bandau kažkaip nulėkt į banką (arba prisiskambint), bet to man neina padaryt g.gif, tiesiog taip būna sapne, kad stengiesi bėgt, o tau neina pajudėt iš vietos... g.gif
O paskui sapnuoju jog matau savo nėščios atspindį parduotuvės vitrinoje, tokiu gražiu pilvuku, ir labai pasimetusi esu tam sapne, nes visiem buvau apsiskelbusi, jog daugiau tikrai vaikų neturėsiu,o čia... unsure.gif Ir skambina man iš banko kažkas prašydami, kad užeičiau, nes niekaip negali man kažkokios pašalpos pervest doh.gif, o ten pasirodo dar mano mergautinę pavardę iš kažkur ištaukė, todėl ir nepvyko.

Šiaip tik pirmasis sapnas mane nuolat persekioja, bet paskutinįsyk šitie abu vienas po kito sekė. Jei kas pakomentuotų, būtų labai smagu blush2.gif.
Atsakyti
Brr, o aš šiąnakt sapnavau, kad mano dantys išpuvo, bėgau jų valyt ir išsivalius išspjoviau gabaliuką danties, tokį visą rudą ir bjaurų unsure.gif o paskui sapnavau kad matau savo rūbus, suplėšytus ir labai murzinus, ar turi kažkokias reikšmes tokie sapnai?
Atsakyti
QUOTE(TipuTapu @ 2009 10 23, 13:52)
Šiandieną susapnavau sapną ir joje įdomią detalę, gal kas padės išaiškinti ką tai galėtų reikšti?  blush2.gif  Ogi ta detalė buvo tokia, jog sapnavau, jog man labai patinkantis vyras man ant balto popieriaus lapo nupiešė raudoną moterišką batelį- aukštakulnį  g.gif


Nagi padėkit kasnors išaiškint angel_sadangel.gif 000189.gif
Atsakyti
As bijau sapnu reiksmes aiskintis.Aisku buna sapnu maloniu,buna ir slegianciu. Buvo laikas kai savaite sapnavau na nepamenu ka,bet tie sapnai buvo labai nemalonus.Ir po savaites mire mama.Kai apie tai pakalbejau su broliene,ji nustebo,nes ir ja tuo metu kankino nemalonus sapnai.TURI SAPNAI KAZKA TOKIO.
Atsakyti