Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

Šiąnakt sapnavau, kad kolegė gavo labai didelį atlyginimą ir aš mačiau jos atlyginimo lapelį. Bet toks aiškus sapnas buvo. Tačiau jokio pavydo nejutau, tiesiog atsimenu skaičius ir jie įspūdingi biggrin.gif Ką tai galėtų reikšti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 01 07, 15:59)
Manau gali būti 2 priežastys tokio pobūdžio sapnų:
1. laikotės dietos, kraujyje smarkiai nukritęs cukraus kiekis, kuris būtinas gyvybinėms organizmo funkcijoms palaikyti, todėl pasąmonė siunčia signalus ir įspėjimus ko trūksta organizmui.
2. Jaučiate nerimą, įtampą, nepasitikėjimą savimi. Valgymas - yra vienas iš malonumu, kuris daugumai nuima stresą, jaudulį, na jei nenuima, tai bent sumažina. O kad nenorite maistu dalintis su prašančiais, tai gal esate per daug užsidarius savyje, bijote, kad su kitais pasidalinus savo nerimu, būsite nesuprasta, nesulauksite palaikymo. O beje, valgydama sapne jaučiate patiekalų skonį?

Na, sakyciau kad nejauciu, ir netgi neprisimenu to momento kai valgau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 01 08, 08:47)
Na, sakyciau kad nejauciu, ir netgi neprisimenu to momento kai valgau ax.gif



Tada manyčiau Jums tiktų mano spėliojimų 2-asis variantas. O kaip yra iš tikrųjų,, tai tik Jus pati galite nujausti, nes tik Jus pati save ir Jus supančią aplinką geriausiai pažįstate. Aš čia tik pateikiau savo spėliones, kurias taikyčiau sau, jeigu man kartotusi tokie sapnai.

Kai aš būnu ilgą laiką nevalgius saldumynų ar šiaip mažiau pavalgius, dažniausiai sapnuoju, jog valgau saldumynus, visokius tortus, pyragaičius ir net jaučiu jų skonį bigsmile.gif Tiesiog taip man organizmas primena, tipo ei alio... laikas suvalgyti ką nors rimtesnio, bo energijos pritrūksi biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(miau @ 2010 01 07, 19:14)
Šiąnakt sapnavau, kad kolegė gavo labai didelį atlyginimą ir aš mačiau jos atlyginimo lapelį. Bet toks aiškus sapnas buvo. Tačiau jokio pavydo nejutau, tiesiog atsimenu skaičius ir jie įspūdingi  biggrin.gif  Ką tai galėtų reikšti?  g.gif



Greičiausiai netolimoj ateity nusimato kažkokie malonūs dalykėliai su Jumis ar su Jūsų artimaisiais. Tiesiog manau tokie pozityvūs sapnai tikrai nieko blogo negalėtų reikšti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2010 01 08, 07:57)
Greičiausiai netolimoj ateity nusimato kažkokie malonūs dalykėliai su Jumis ar su Jūsų artimaisiais. Tiesiog manau tokie pozityvūs sapnai tikrai nieko blogo negalėtų reikšti  biggrin.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gals kas pakomentuotų mano sapną ax.gif Šiaip jau neatsimenu sapnų, bet šitas buvo ryškus.
Kažkokia moteris pasiūlė jos darže braškių nusiskint. Iškau aš tų braškių o kelmai didžiuliai uogos tokios gražios tik kad visos pusžalės. Vieną nusiskyniau ir kad giriu aš tas braškes tongue.gif
Ką čia gali reikšt?
Atsakyti
Gal atsiras žinančių, ką mano sapnas gali reikšti.Vis sapnuodavau, kaip esu kviečiama sugrįžti šokti į šokių mokyklą, bet taip ir nepradėdavau šokti, o šiąnakt susapnavau, kad šoku su visais per koncertą.Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2010 01 08, 14:42)
Gals kas pakomentuotų mano sapną  ax.gif  Šiaip jau neatsimenu sapnų, bet šitas buvo ryškus.
Kažkokia moteris pasiūlė jos darže braškių nusiskint. Iškau aš tų braškių o kelmai didžiuliai uogos tokios gražios tik kad visos pusžalės. Vieną nusiskyniau ir kad giriu aš tas braškes  tongue.gif
Ką čia gali reikšt?


Jeigu tai būtų mano sapnas, pagalvočiau, kad mano gyvenime malonumų per mažai...
Papildyta:
wink.gif+2010 01 08, 15:04-->
QUOTE(Simse wink.gif @ 2010 01 08, 15:04)
Gal atsiras žinančių, ką mano sapnas gali reikšti.Vis sapnuodavau, kaip esu kviečiama sugrįžti šokti į šokių mokyklą, bet taip ir nepradėdavau šokti, o šiąnakt susapnavau, kad šoku su visais per koncertą.Ačiū smile.gif


Šokti sapne paprastai reiškia sexualinius santykius.
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2010 01 03, 21:57)
Gal kuri pasakytumėt, ką galėtų reikšti toks sapnas:

Sapnuoju sau duobę besikasantį draugą, kuris man buvo labai brangus, bet neseniai ryšiai nutrūko? Ir pats lenda į tą duobę, toliau pasikasa, vėl lenda, o aš klykiu visa gerkle, kad žemės užgrius ir jis uždus. Bet vistik viskas gerai baigiasi, jis iš tos duobės išlipa. Bet visą sapną tokia įtampa nežmoniška lydėjo...


4u.gif
Atsakyti
ka reiskia kai sapnuoji sena sena drauga , po daugelio metu griztanti pas tave ?
kazkur girdejau , kad reiskia jog niekada jis negris , ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2010 01 08, 14:42)
Gals kas pakomentuotų mano sapną  ax.gif  Šiaip jau neatsimenu sapnų, bet šitas buvo ryškus.
Kažkokia moteris pasiūlė jos darže braškių nusiskint. Iškau aš tų braškių o kelmai didžiuliai uogos tokios gražios tik kad visos pusžalės. Vieną nusiskyniau ir kad giriu aš tas braškes  tongue.gif
Ką čia gali reikšt?

Berods uogos reiskia liga mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=laumupė,2010 01 08, 08:57]
Tada manyčiau Jums tiktų mano spėliojimų 2-asis variantas. O kaip yra iš tikrųjų,, tai tik Jus pati galite nujausti, nes tik Jus pati save ir Jus supančią aplinką geriausiai pažįstate. Aš čia tik pateikiau savo spėliones, kurias taikyčiau sau, jeigu man kartotusi tokie sapnai.

Kai aš būnu ilgą laiką nevalgius saldumynų ar šiaip mažiau pavalgius, dažniausiai sapnuoju, jog valgau saldumynus, visokius tortus, pyragaičius ir net jaučiu jų skonį bigsmile.gif Tiesiog taip man organizmas primena, tipo ei alio... laikas suvalgyti ką nors rimtesnio, bo energijos pritrūksi biggrin.gif

Na, siaip jau jus visiskai teisi - man tinka antrasis variantas, kadangi galima sakyti pradejau dirbti naujoje darbo vietoje, nauji zmones, naujas darbo pobudis, ir ziauriai nervinuosi, nes kruvis didelis, o kazkam uzkrauti savo darbu nesinori doh.gif tad sukuosi kaip galiu, o kam nors skustis kad per sunku nenoriu - pasirodysiu bloga darbuotoja ir i mano vieta aisku atsiras norinciu verysad.gif
Tai vat, labai didelis dekui jums uz sugaista laika 4u.gif
Atsakyti
sveiki
noreciau jusu paklausti -labai daznai sapnuoju kad esu laivuose kad vaziuoju su traukiniu-manau tai galetu reiksti keliones.nelabai moku nagrineti sapnu.
gal galetumete man kas nors padeti.
Atsakyti