Įkraunama...
Įkraunama...

Driclor

QUOTE(Auryte @ 2010 02 20, 14:37)
Sveikutės  mirksiukas.gif  Prisidedu ir aš prie Driclor naudotojų. Nors jei atvirai jau kokius 3 metus naudoju ir tikras stebuklas tai  thumbup.gif  Tik vat dabar sunerimus esu, nes ant buteliuko parašyta, jog šį mėnesį galiojimo laikas baigiasi, o jo dar apie 1/3 ar likę. Nugi gaila mest lauk, o vat naudot jau baisu. Gal kam taip pat buvo? Ir gal žinote, kas nutika tokiu atveju - ar jis tiesiog nebeveikia ar kas?  g.gif



As tiksliai nezinau, bet manau, kad neturetu niekas pasikeisti. Na, dar po kurio ilgesnio laiko gali tiesiog susilpneti poveikis. Nes galiojimo datos rasymas privalomas ir dazniausiai jis buna 3 metus. Ilgesnio buti negali. Todel galima manyti, kad realiai jis gali buti ir kur kas ilgsnis. Jeigu jis galioja 3 metus, tai tikrai nieko neatsitiks panaudojus ir ilgiau.
Nors nemanau, kad verta naudot pvz. 5 metus. Galbut geriau pagalvoti apie naujo isigijima.

Atsakyti
laba, toki turiu kvaila klausima, o jis tik pazastims ar ir kojoms tinka? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 02 21, 23:48)
laba, toki turiu kvaila klausima, o jis tik pazastims ar ir kojoms tinka? biggrin.gif


Ir pažastims, ir pėdoms, ir delnams thumbup.gif
Atsakyti

 i 
Čia ne skelbimų lenta, platinančių čia neieškokit.
Atsakyti
QUOTE(Silvia26 @ 2010 02 22, 00:03)
As tiksliai nezinau, bet manau, kad neturetu niekas pasikeisti. Na, dar po kurio ilgesnio laiko gali tiesiog susilpneti poveikis.


Dėkui labai už atsakymą 4u.gif Dar gal kiek reiks su senuoju patempi... O po to vasarėlė, dažniau naudoju, tai galima ir naują bus įsigyti
Atsakyti
QUOTE(Silvia26 @ 2010 02 21, 23:03)
As tiksliai nezinau, bet manau, kad neturetu niekas pasikeisti. Na, dar po kurio ilgesnio laiko gali tiesiog susilpneti poveikis. Nes galiojimo datos rasymas privalomas ir dazniausiai jis buna 3 metus. Ilgesnio buti negali. Todel galima manyti, kad realiai jis gali buti ir kur kas ilgsnis. Jeigu jis galioja 3 metus, tai tikrai nieko neatsitiks panaudojus ir ilgiau.
Nors nemanau, kad verta naudot pvz. 5 metus. Galbut geriau pagalvoti apie naujo isigijima.


Maniškio irgi baigiasi galiojimas, bet bandysiu ir toliau naudoti. Man tai super daikčiukas thumbup.gif , ypač vasara, aš juo labai nepiktnaudžiauju, bet keturias - penkias dienas poveikis thumbup.gif . O dabar žiūriu ir pigiau jo galima nusipirkti, kažkada 50Lt mokėjau ax.gif .
Atsakyti
Aš tai dar vasarą nebandžiau jo, bet žiemą tai tikrai gerai veikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fen-berry @ 2010 02 25, 10:32)
Maniškio irgi baigiasi galiojimas, bet bandysiu ir toliau naudoti. Man tai super daikčiukas thumbup.gif , ypač vasara,  aš juo labai nepiktnaudžiauju, bet keturias - penkias dienas poveikis  thumbup.gif .  O dabar žiūriu ir pigiau jo galima nusipirkti, kažkada 50Lt mokėjau ax.gif .

o tau prakaito kvapas neislisdavo dienos begyje,ypac vasara?ar naudoji dar koki kita tik del kvapo? smile.gif
Atsakyti
Nu va, jau daugiau nei savaitė naudoju, galiu pagirti thumbup.gif labai džiaugiuos papuolus tarp tų laimingųjų, kurioms viskas veikia ax.gif

beje, pirmom naktim visiškai neniežtėjo ir jokio jausmo net nebuvo, galvojau gal kas netaip biggrin.gif bet vėliau kelias naktis šiek tiek jautėsi, bet tikrai ne smarkiai, kad miegot negalėčiau ar panašiai.

Tepiau penkias naktis iš eilės, tuomet nustojau ir va tris dienas visai neprakaitavau (nors streso tikrai buvo) smile.gif šiandien ketvirta diena, tai va tik daba vakare labai smarkiai susinervinus vos vos pramušė, tai manau vėl pasitepsiu.

Žodžiu, pritariu kitoms, stebuklas - nekitaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lūšis: 26 vasario 2010 - 19:25
as irgi isigijau kelis buteliukus. na pirma savaite tikrai nieztejo pazastis, nukasydavau iki kraujo netgi. bet pakentet buvo verta,siaip prakaituoju gan gausiai ir pasitepti karta i pora savaiciu man euztenka. tepu du kart per savaite. tfu tfu, pagaliau galiu nesioti maikutes ir nebijoti del slapiu pazastu nei diskotekoje nei siaip kur. man taisuper atradimas. dar klausimas, kuriam laikui jo uztenka? nes ziuriu, kad pasitepa tikrai visai nedaug g.gif tai


 i 
Skelbimai bendram forume yra draudžiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 06 kovo 2010 - 17:08
laba diena.gal galit tiksliai parasyt kaip ji naudot,ryte ar vakare,kas kiek laiko,gal yra kokios nuorodos.ar tept kada nori.nusipirkau pirma karta tad bijau suklyst.ar kita dezodoranta galima tept ar ne.
Atsakyti
sveikos.nu man jis labai geras,uz pacia pirma nakties patepima nebeprakaituoju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tik man idomu kaip pasisalina prakaitas is kuno.jug jei visa laika prakaituoji ir tukst nelieka
Atsakyti