Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

o gal kas bandet Loreal ta raudona su gumbuliuku? na kuris sunkiai pasiekiamas vietas pasiekia,.. Uzkrito man db jo pavadinimas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 07 10, 15:46)
o gal kas bandet  Loreal ta raudona su gumbuliuku? na kuris sunkiai pasiekiamas vietas pasiekia,.. Uzkrito man db jo pavadinimas. g.gif


Pabuvau reklamos auka tskant smile.gif. Neatsilaikiau ir nusipirkau ji. Turiu pasakyti kad nieko ypatingo. Na bent jau kol kas (galbut pastovejes ir sutirstejes geriau dazys). Siuo metu darau taip - tepu viena sluoksni su tuo bumbuliuku, paskui antra sluoksni su Double Extension. Sis mano blakstienas issukuoja ir sutankina. Va po sios proceduros tai toks WAU efektas yra. Tik kas tiesa, tai ne melas - labai patogu apatines blakstienas su tuo bumbuliuku dazyt.
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2009 07 10, 14:58)
Pabuvau reklamos auka tskant smile.gif. Neatsilaikiau ir nusipirkau ji. Turiu pasakyti kad nieko ypatingo. Na bent jau kol kas (galbut pastovejes ir sutirstejes geriau dazys). Siuo metu darau taip - tepu viena sluoksni su tuo bumbuliuku, paskui antra sluoksni su Double Extension. Sis mano blakstienas issukuoja ir sutankina. Va po sios proceduros tai toks WAU efektas yra. Tik kas tiesa, tai ne melas - labai patogu apatines blakstienas su tuo bumbuliuku dazyt.



aisku. vat ir as galvoju ar susigundyt man ar ne. ir nuolaida db siokia tokia jiem
Atsakyti
QUOTE(Daliroza @ 2009 07 09, 20:17)
Sveikutes,esu naujoke 4u.gif mane labai domina kaip galima parsisiusti tusa is uzsienio? ax.gif maciau daug kas is Drugstore siunciasi,bet parsiuntimo kaina net 25 eurai blink.gif



gali uzsakyti per tarpininke, iseis zymiai pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 10, 16:50)
gali uzsakyti per tarpininke, iseis zymiai pigiau smile.gif



aciu 4u.gif o kaip surasti ta tarpininke? ax.gif esu kauniete rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daliroza: 10 liepos 2009 - 16:47
prieš kelias dienas įsigyjau Artdeco deep black mascara
user posted image
ir turiu pasakyt, kad geras daiktas. gerai atskiria, užriečia, nesigumuluoja, netrupa, valosi gerai.
Atsakyti
QUOTE(Daliroza @ 2009 07 10, 17:46)
aciu 4u.gif o kaip surasti ta tarpininke? ax.gif  esu kauniete rolleyes.gif


forumo temoje; internetines parduotuves ax.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau MaxFactor naujausia tuša False Lash Effect, su guminiu šepetėliu, 50Lt, man patiko, blakstienos ryškiai juodos, gerai atskiria- nesulipina, tankina, tik ilgina ne per labiausiai, tik šiek tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2009 07 09, 12:54)
Siandien gavau stai toki rinkinuka  thumbup.gif  Seseliai ziauriai faini  wub.gif  wub.gif 
user posted image

Koks fainas rinkinukas,tokio dar nesu maciusi su seseliais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 11 liepos 2009 - 08:06
QUOTE(Giselle @ 2009 07 09, 15:17)
Kainyte tai jo labai gera buvo tik 10 GB ir + dar 2.5 atsiuntimas  thumbup.gif

kur galima uzsakyti toki rinkinuka? arba nors tusa uz tokia kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 10, 21:24)
forumo temoje; internetines parduotuves ax.gif





aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2009 07 11, 09:06)
Koks fainas rinkinukas,tokio dar nesu maciusi su seseliais  biggrin.gif

O CIA TA HR tokia firma? blush2.gif
Atsakyti