Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

Sveikinu, Pasakyte smile.gif Aš jau dveji metai kaifuoju...
Atsakyti
Klausimėlis visiems, ar yra kas konsultavesis pas daktarą Gricių Kauno klinikose, man jis pasiūlė važiuoti operuotis į Rygą, nes ten aparatūra naujesnė...įdomu baisiai nes ir kaina 4500-5000 lt, kai čia jau už 2000 lt galima pasidaryti. Lauksiu labai info
Atsakyti
QUOTE(ASARITE @ 2010 08 01, 14:13)
Klausimėlis visiems, ar yra kas konsultavesis pas daktarą Gricių Kauno klinikose, man jis pasiūlė važiuoti operuotis į Rygą, nes ten aparatūra naujesnė...įdomu baisiai nes ir kaina 4500-5000 lt, kai čia jau už 2000 lt galima pasidaryti. Lauksiu labai info


kiek teko girdėti - į NOVOJE ZRENIJE iš tos pačios Rygos atvažiuoja operuotis ...
Atsakyti
Pasakyte,kaip jautiesi?
Merginos,gal žinote ar galima į akis lašintis natūralių ašarų po operacijos,jei sausėja akys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 08 01, 16:49)
Pasakyte,kaip jautiesi?
Merginos,gal žinote ar galima į akis lašintis natūralių ašarų po operacijos,jei sausėja akys? g.gif


Galima 4u.gif
Atsakyti
sveikos, jaučiuosi nuostabiai,
akys ir man sausėja, bet aš tokia labai jau sentimentali - truputį kas, tuoj žliumbiu.

Atsakyti
Super, Pasakyte!!! thumbup.gif Sveikinimai didziausi. Baltai pavydziu ax.gif ir ziauriai laukiu savo konsultacijos.
Atsakyti
QUOTE(Pumma78 @ 2010 08 02, 01:34)
Super, Pasakyte!!!  thumbup.gif  Sveikinimai didziausi. Baltai pavydziu  ax.gif  ir ziauriai laukiu savo konsultacijos.

Linkiu sėkmės ir nebijoti - nėra ko bijoti smile.gif
Atsakyti
mari, sakykit, jeigu penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį lašinau po 6 kartus lašiukus, tai šiandien - jau tik trys, ar penktadienis nesiskaičiuoja į tas tris dienas pagal schemą?
Atsakyti
Pasakyte - isiskaiciuoja. Bet siaip nebaisu, jei ir daugiau palasinsit. O jei gerai jauciates - tada tikrai jau galit mazint ir lasint pagal schema. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2010 08 02, 11:33)
Pasakyte - isiskaiciuoja. Bet siaip nebaisu, jei ir daugiau palasinsit. O jei gerai jauciates - tada tikrai jau galit mazint ir lasint pagal schema.  4u.gif

aisku, jaučiuosi tikrai gerai smile.gif darbe esu įžymybė - visi akiniuočiai eina konsultuotis:)
Atsakyti
Pasakyte - waaaau, tai gal jums reikejo vizitkiu daaaug pasiimt wink.gif
Atsakyti