Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 12

QUOTE(Benice @ 2009 10 29, 21:53)
Manau, kad realu, tik reikia, kad tos gelytes butu ant spec. segtuku arba tiesiog turimas gelytes prikonsruoti prie reikiamu segtuku  4u.gif
Viskas realu, reikia tik noreti  mirksiukas.gif



QUOTE(audruzele @ 2009 10 30, 08:30)
galima, bet jei atvirai tai si sukuosena daugiau - gelyciu reklama, nei sukuosenos. mergina toje nuotraukoje atrodo graziai , bet realiai butu sunku su tokia sukuosena. nes plaukai palaidi ir paputus vejeliui visas grozis dingtu. visa diena tektu ja taisyti , delioti plauku sruogas , kad vaizdas vel butu grazus.



ir del sagtuku pagalvojau ir del vejo... net nzn,nors imk kelias valanas buk su viena sukuosena o paskui keisk i kita blush2.gif
dekui merginos uz nuomone - laiko yra taip kad ziuresimes smile.gif
Atsakyti
mergaites,o kur isviso gaut tu graziu gelyciu?turiu omeny negyvu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 10 29, 23:13)

Man labai gražu wub.gif Tik matosi, kad kažkiek sulipę nuo fiksavimo priemonių. Suprantu, kad be jų šukuosena ilgai nesilaikys, bet aš paranojikė šiuo klausimu biggrin.gif

QUOTE(Juluva @ 2009 10 29, 23:39)
merginos, sakykit ar realu tokias gelytes i plaukus idet?neisslinktu jos? as pamaciau sia nuotrauka ir tiesiog isimilejau  wub.gif man ji tokia romantiska ir lengva bigsmile.gif

Irgi puiki šukuosena thumbup.gif, deja, manau, jog tik nuotraukoj... Realiai, kai plaukai bus natūraliai tiesūs, tos gėlytės keistai žiūrėsis. Kai plaukai papurę - labai gražu. Antras dalykas, tokiai šukuosenai reikia tobulų, nesiveliančių plaukų. Nepamiršk, kad su tokia šukuosena reikės išbūt visą dieną ir šukuotis juk negalėsi. Išvada: labai gražu, bet tik kelioms valandoms, o ne visai dienai ir vakarui smile.gif.
Atsakyti
Sveikutes,kokia sukuosena patartumete darytis ilgiems ir ploniems plaukuciams?
Atsakyti
[quote=Deimantuke33,2009 10 30, 11:51]
mergaites,o kur isviso gaut tu graziu gelyciu?turiu omeny negyvu g.gif
[/quote]

as ju maciau viename is amerikietisku saitu - bet ten kainos gan dideles. o siaip as ziurejau ebay labai daug ivairiausiu gelyciu yra, spalvu bei dydziu ir kainos padorios.


Irgi puiki šukuosena thumbup.gif, deja, manau, jog tik nuotraukoj... Realiai, kai plaukai bus natūraliai tiesūs, tos gėlytės keistai žiūrėsis. Kai plaukai papurę - labai gražu. Antras dalykas, tokiai šukuosenai reikia tobulų, nesiveliančių plaukų. Nepamiršk, kad su tokia šukuosena reikės išbūt visą dieną ir šukuotis juk negalėsi. Išvada: labai gražu, bet tik kelioms valandoms, o ne visai dienai ir vakarui smile.gif.
[/quote]
ir as taip pradedu manyt drinks_cheers.gif manau ir siaip kokiai fotosesijai galima tas gelytes isisegt ir atrodyt puikiai bigsmile.gif

o stai dar viena nuotraukyte megstancioms kuodukus - labai graziai atrodo wub.gif

http://www.brides.co...a...6&offset=32
Atsakyti
sveikos 4u.gif

kazkaip ilgai galvojau kokios as noreciau sukuosenos savo vestuvems smile.gif kazkaip man yra graziausia kai labai paprasta,jokiu ymantrybiu smile.gif pasiziurejau visokiausiau pavyzdeliu ir man prie sirdies butu kazkas tokio:
user posted image
user posted image
Atsakyti
atrodziau stai taip:
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2009 11 04, 15:42)
atrodziau stai taip:


Labai jau mazyte foto, nieko nesimato unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Licca @ 2009 11 04, 20:29)
Labai jau mazyte foto, nieko nesimato  unsure.gif

bandau kelti didesne ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2009 11 04, 19:46)
bandau kelti didesne  ax.gif

user posted image


Man asmeniskai labai grazu thumbup.gif Nors nenustebsiu, jei cia atsiras tokiu merginu, kurios pasakys, kad per paprasta..
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 11 04, 23:20)
Man asmeniskai labai grazu thumbup.gif  Nors nenustebsiu, jei cia atsiras tokiu merginu, kurios pasakys, kad per paprasta..

kazkaip nusiziurejau tokia, man patiko - tuo labiau, kad ir suknute mano ir makiazas buvo is paprastuju - norejau buti kuo naturalesne blush2.gif wub.gif nors ir tai gali buti, kad vaikai albume mamos neras, kol mazi - pazistamiem taip yra nutike lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2009 11 05, 14:40)
kazkaip nusiziurejau tokia, man patiko - tuo labiau, kad ir suknute mano ir makiazas buvo is paprastuju - norejau buti kuo naturalesne  blush2.gif  wub.gif nors ir tai gali buti, kad vaikai albume mamos neras, kol mazi - pazistamiem taip yra nutike  lotuliukas.gif



Che che, man irgi buvo kazkas panasaus- nors makiazas buvo pakankamai naturalus, sukuosena irgi gana paprasta, suknele kukli-ne visi atpazino, o vienas svecias net pagalvojo, kad ne i tas vestuves pauole biggrin.gif biggrin.gif ka jau apie svecius klabet, jei net vyras is pradziu nelabai atpazino biggrin.gif

P. S. Jusu veliumas man labai grazus smile.gif
Atsakyti