Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 12

QUOTE(vavuum @ 2009 11 10, 23:33)


ispudinga wub.gif bet cia ir plauku kieki reikia tureti doh.gif is mano ziurkytes uodegos, neimanoma tai padaryti... blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasilda @ 2009 11 11, 12:42)
bet cia ir plauku kieki reikia tureti  doh.gif  is mano ziurkytes uodegos, neimanoma tai padaryti... blush2.gif  unsure.gif


Prajuokinot, net kavos puoduka apverciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ale visiskai su jumis sutinku, turi but kiekis tikrai geras, siaip savo plaukais nesiskundziu, ale manau uodegos tokiam kaspinui iki uzpakalio reik biggrin.gif
Atsakyti
hmm is mao plauku jauciu visai pavyktu smile.gif as ju visada maziau norejau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2009 11 11, 11:21)
Prajuokinot, net kavos puoduka apverciau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ale visiskai su jumis sutinku, turi but kiekis tikrai geras, siaip savo plaukais nesiskundziu, ale manau uodegos tokiam kaspinui iki uzpakalio reik biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif
O nežinot, kad yra ir ne jūsų plaukų iš kurių daromos tokios plaukuosenos.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 11 11, 20:32)
doh.gif  lotuliukas.gif
O nežinot, kad yra ir ne jūsų plaukų iš kurių daromos tokios plaukuosenos.


Aisku, kad zinau! biggrin.gif Ale apie naturalius cia sneka ejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 11 11, 19:32)
doh.gif  lotuliukas.gif
O nežinot, kad yra ir ne jūsų plaukų iš kurių daromos tokios plaukuosenos.


be abejo, kad zinau biggrin.gif bet as per vestuves tikrai nenoriu dirbtiniu, jau ka turiu, ta turiu, uztai mano ax.gif
Atsakyti
O iš mano išeitų ir dar kaip biggrin.gif
Turiu kuo didžiuotis biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 11 11, 22:55)
O iš mano išeitų ir dar kaip biggrin.gif
Turiu kuo didžiuotis biggrin.gif  tongue.gif


belieka tik nuosirdziai pavydeti... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasilda @ 2009 11 11, 22:50)
belieka tik nuosirdziai pavydeti... mirksiukas.gif  4u.gif

Šiaip aš dabar galvoju g.gif Jeigu labai labai norėčiau kažkokios šukuosenos, o mano pačios plaukų tam neužtektų, tai sakyčiau, kad gali pridėti. Svarbu, kad tai ko noriu ir kas patinka būtų įgyvendinta. smile.gif
Atsakyti
va tokia buvo mano

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kandaliza @ 2009 11 13, 14:36)
va tokia buvo mano

user posted image

Aš pastebiu tokį vieną dalyką. Ir čia yra beveik visur, su juoda, tamsia spalva. Kai plaukai tamsūs, labai sunku įžiūrėti kokie ten paraitymai, kaip ten susukta. Kartais net neatkreipi dėmesio, nors ten gal ir gražiausi paraitymai kokius tik mačiau, bet ant tamsių, juodų plaukų nesimato taip, kaip ant žymiai šviesesnių.
Atsakyti
QUOTE(kandaliza @ 2009 11 13, 16:36)
va tokia buvo mano

user posted image


Lb grazi nuotaka buvot thumbup.gif
Atsakyti