Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 12

Temos atgaivinimui visagalis googlas rodo:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Irinka1983 @ 2009 11 05, 23:07)
P. S. Jusu veliumas man labai grazus smile.gif

dekui wub.gif bet cia jo tik truputi matos - buvo ilgas, iki blauzdu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 10 29, 23:13)
O dabar galite pakolioti ir mane, idedu viena is savo darbuku, seniai jau ka terodziau per tuos darbus  doh.gif  Cia siaip paprastas kuodukas, plaukuciu turejome labai mazai, bet sukomes su tuo, kas buvo, o kas isejo, db spresti Jums  biggrin.gif
Soriukas del uzraso, bet kadangi plagijatai jau darosi nebepakenciami, tai kitaip negaliu  blush2.gif  doh.gif

user posted imageuser posted image

Labai grazi sukuosena wub.gif Nesiausi daug tokiu pvz kai ejau sau darytis sukuosenos thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 10 29, 22:13)
plaukuciu turejome labai mazai, bet sukomes su tuo, kas buvo, o kas isejo, db spresti Jums  biggrin.gif


user posted imageuser posted image

Nuostabu, romantiska! wub.gif
Benice, ziurint i foto tikrai nepasakyciau, kad pas mergina plaukuciu buvo mazai bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Mano ideju koliazas, ko gero noreciau bent 10 kartu svesti vestuves, kad realizuociau visokias savo idejas smile.gif

beje gal kas gali patarti kur isigyti tokiu tinkleliu, kaip kai kurios sio koliazo nuotakos turi, mane kazko patrauke i retro, ieskau kazko, kas butu idomu, nuometo niekada nenorejau, o stai toks lyg tinklelis ir papuosalas.
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2009 11 07, 23:39)
user posted image

Mano ideju koliazas, ko gero noreciau bent 10 kartu svesti vestuves, kad realizuociau visokias savo idejas smile.gif

beje gal kas gali patarti kur isigyti tokiu tinkleliu, kaip kai kurios sio koliazo nuotakos turi, mane kazko patrauke i retro, ieskau kazko, kas butu idomu, nuometo niekada nenorejau, o stai toks lyg tinklelis ir papuosalas.


fantastika... wub.gif retro stilius, butent tai, kas bus musu vestuviu tematika thumbup.gif
o tinkleli nesudetinga pasigaminti ir paciai su norimu papuosalu, siaip, as domiuosi jais, tai radau vos kelis Klaipedoje "Senamiescio magijoje"(taciau nieko ypatingo) ir visagaliame internete. tad nebent uzsisakyti is jo, bandysiu dar ieskoti, bet linkstu prie pasigaminimo... ax.gif
Atsakyti
musu vestuves irgi pamazu nukrypo iki retro stiliaus, zinoma, negalutinai, taciau tokio prieskonio turi.

Del tinklelio tai as pati ketinu irgi gamintis, tik klausimas to audinelio kur gauti siaip radau internete ne viena varianta kaip pasigaminti paciai, tik reikia rasti gabala tokio tinklelio.
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 11 05, 21:22)
user posted imageuser posted image[img]http:

thumbup.gif
Atsakyti
Kuo paprasčiau - tuo gražiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitile: 08 lapkričio 2009 - 19:01
o man si istrigo i mintis... wub.gif tik papuosalo plaukuose noriu ispudingesnio... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grasilda: 09 lapkričio 2009 - 23:23
user posted image
Atsakyti