Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 3 tema

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 07 04, 13:22)
priklauso ka gaminsi. bet manau 60 ml uzteks, nes kiek pamenu kremai 25-40 ml kiekio gaminami.

ir eik ne su kelnem, o sijonu, suknele ir plikais peciais- viska kas liks ant dubenelio kuriame suksi krema  krastu, ko nebeimanoma sukratyt i indeli, viska susitepsi ant saves,


aha, o šiaip tai kokių turi - paskui iš kainos jos išminusuoja tarą drinks_cheers.gif

čia tai geras patarimas thumbup.gif Aš kai vakare nieko ant veido netepu, tai ir telieka rankos likučiams smile.gif

QUOTE(Dailus_kvietkelis @ 2009 07 04, 15:24)
Merginos, puiki zinia: KN zada savo i-puslapyje  ivesti "klausiate-atsakome" skyreli  thumbup.gif  jauciu bus populiarus labai  smile.gif seniai reikejo... ka manote?


būtų nuostabu biggrin.gif Jos prefesionalios, sukaupę daug informacijos iš įvairiausių rimtų šaltinių, turi praktikos - būtų smagu ir klausti, ir šiaip pasiskaitinėti ax.gif
Atsakyti
Merginos, noriu paklaust, o ar tepatės aliejais veidukus, kai labai karšta? Aš kažkaip nesitepu, norisi tik hidrolatu purkštis, nors gal ir negerai darau... Turiu tamanų ir argano aliejus, arganą kartais prieš miegą pasitepu, tai ryte labai skaisti oda... Beje, pastebėjau, kad kai netyčia nudegiau saulėj ir pasitepiau argano aliejum, kad labai gerai ramina... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 07 07, 11:00)
Merginos, noriu paklaust, o ar tepatės aliejais veidukus, kai labai karšta? Aš kažkaip nesitepu, norisi tik hidrolatu purkštis, nors gal ir negerai darau...


as kazkaip pastaruoju metu praktiskai netepu, nes nejauciu poreikio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 07 liepos 2009 - 10:20
QUOTE(jolie23 @ 2009 07 07, 11:00)
Merginos, noriu paklaust, o ar tepatės aliejais veidukus, kai labai karšta? Aš kažkaip nesitepu, norisi tik hidrolatu purkštis, nors gal ir negerai darau...

Aš netepu, nes nebeliko poreikio, purškiuosi tik hidrolatu.
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 07 07, 11:00)
Merginos, noriu paklaust, o ar tepatės aliejais veidukus, kai labai karšta? Aš kažkaip nesitepu, norisi tik hidrolatu purkštis, nors gal ir negerai darau... Turiu tamanų ir argano aliejus, arganą kartais prieš miegą pasitepu, tai ryte labai skaisti oda... Beje, pastebėjau, kad kai netyčia nudegiau saulėj ir pasitepiau argano aliejum, kad labai gerai ramina...  thumbup.gif

as irgi veidui alieju nenaudoju siuo metu.. vasara man kremas geriau tinka dienai.. o nakciai nieko netepu isvis (na tik tonikas)
Atsakyti
Aš tai tepu su rožių kremu, kurį pasidariau per KN vakarėlį. O nakčiai irgi nieko netepu. Tik hidrolatą.
Atsakyti
jolie23, jei nejauti poreikio, tai ir netepk - pati pajusi, kai oda paprašys daugiau smile.gif

kaip dauguma, aš niekuo netepu, pasipurškiu tik hidrolatu ir šiuo metu man to visiškai pakanka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 07 07, 12:00)
Merginos, noriu paklaust, o ar tepatės aliejais veidukus, kai labai karšta? Aš kažkaip nesitepu, norisi tik hidrolatu purkštis, nors gal ir negerai darau... Turiu tamanų ir argano aliejus, arganą kartais prieš miegą pasitepu, tai ryte labai skaisti oda... Beje, pastebėjau, kad kai netyčia nudegiau saulėj ir pasitepiau argano aliejum, kad labai gerai ramina...  thumbup.gif

Ir aš kaip visos biggrin.gif Kai karšta, niekuo netepu. Tik negazuotu mineraliniu vandeniu prausiuosi, nes niekaip nepavyksta iki KN nuvažiuoti, hidrolato nusipirkti blush2.gif


Atsakyti
ką duoda mineralinis vanduo? wink.gif Kodėl ne kokiu nors nuoviru? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, kokia idomi temuke. Gal galite man papasakoti apie sia produkcija, ka pirkote, kaip naudojate ir t.t.
Beje, labai megstu kokosu kvapa, kaip tie produktai Jums?
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
hidrolatus ir aliejus, taip pat pačios pasigamintus kremus wink.gif

hidrolatai bent jau vasarą man produktas Nr.1 - atgaivina, sudrėkina veidą, paskaistina ir apramina jo odą. Puikiausia, kad kai karšta daugiau nieko ir nereikia smile.gif

dar turiu įvairių bazinių ir eterinių aliejų: afrikietiškų (rafaelo) kvapo kokosus ir mangų sviestą kūnui, argano aliejų veidui (nelabai jis man prigijo), tamanus, kurie faktiškai pirmos pagalbos vaistinėlės atributas (be raudonio mažinimo puikiai gydo žaizdas, nudegimus ir pan), erškėtuogių aliejų paakiams, aliejų mišinį deginimuisi (juo ir šiaip kartais veidą patepu, odai labai patinka).

na ir EA, iš kurių netikėtai greičiausiai suėjo apelsinų eterinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 09, 09:52)
Sveikutes, kokia idomi temuke. Gal galite man papasakoti apie sia produkcija, ka pirkote, kaip naudojate ir t.t.
Beje, labai megstu kokosu kvapa, kaip tie produktai Jums?
Aciu. 4u.gif

is KN esu prikus nemazai, daug ka net kelis kartus, nes labai patiko..
dabar reikia pagalvot ka cia as turejus g.gif
- indiskas kokosu aliejus - naudojau ir veidui, ir plaukams, ir kuno odai.. labai patiko thumbup.gif pirkau kelis kartus
- monoi - labai patiko plaukams, ir kuno odai.. pirkau kelis kartus
- makadamiju aliejus - labai skanus aliejus.. ir geriau, ir plaukams naudojau, kartais veido odai
- sviestmedis - is pradziu kazkaip neypatingas man pasirode, nezinojau kur pritaikyt, nes ner sausu odos vietu.. na kulnams tiko.. dar lupas pradejau tepliot.. o seip sunaudojau kalediniu dovaneliu gamybai (su juo dariau lupu balzamus ir rankoms balzamus)
- nakvisu aliejus - geriau ir veido oda tepiau thumbup.gif ypac tinka kai oda sudirgus.. apramina
- migdolu aliejus - naudojau akiu makiazui nuvalyt.. patiko
- riebios odos alieju misinukas - patiko
- normalios odos alieju misinukas - patiko
- mango sviestas - kartais tepu paakius arba lupas, turiu tik kelis mililitrus, tai taupiai naudoju
- nerolio hidrolatas - kvapas nuostabus wub.gif mano riebiai odai irgi labai patiko
- roziu hidrolatas - padrekindavo oda kai jai to reikdavo.. patiko.. pirkau kelis kartus
- levandu hidrolatas - labai patiko, apramindavo oda.. man tiko.. irgi pirkau kelis kartus
- atlasinio kedro hidrolatas - poveikis lyg ir patiko, apramindavo oda.. bet kvapas nepatiko
- bronzines odos aliejus - visai fainas, bet labai apie idegi negaliu parasyt, pernai mazai teko pabut, o siais metais viena kart pasideginau, bet idegiau biggrin.gif nezinau kiek prie idegio aliejus prisidejo
- kremas veidui riebesnei odai (su emulsiniu vasku) - visai patiko sis kremas, bet neilgai naudojau, nes sese konfiskavo is manes biggrin.gif
- kremas veidui brandziai odai (su emulsiniu vasku) - ji dariau mamai, bet is smalsumo kelis kartus ir as buvau pasitepus.. sio kremo man kvapas labai patiko (vetiverijos wub.gif )
- triju roziu kremas (su biciu vasku) - dariau mamai Kaledoms.. kremo kvapas nuostabus.. pats kremas toks riebokas sakyciau..
- eliksyras nuo raudones - nereguliariai naudojau blush2.gif nes kvapas nepatiko.. blush2.gif po to kad nestovetu nenaudojamas is jo padariau mamai veidui krema.. sake patinka
- dar kvepalus kuriausi wub.gif thumbup.gif patiko pats kurimo procesas, na aisku ir rezultatas visai liuks isejo, bet dar tobulint reiketu..
- eterinius tokius: apelsinu, citrinu, rozmarinu, levandinu, ylang ylang, mandarinu, benzoinas.. kazkaip jau neprisimenu tiksliai kokiu dar g.gif
- pirkau prieskonius i varske, bet niekaip pavadinimo neprisimenu blush2.gif
- turiu zvake mandarinu kvapo
- Bema sampunas daznam galvos plovimui - neblogas, bet ir neypatingas.. yra man labiau patinkanciu, tai ir neperku antra kart..
- Bema plauku balzmas - labai patiko, tik man netaupiai naudojosi, bet tikrai pirksiu antra kart..

na nezinau, gal dar ir praleidau ka nors blush2.gif jei prisiminsiu parasysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 09 liepos 2009 - 11:11