Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 3 tema

QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 09, 13:34)
taip taip, as supratau, turejau omenyje, kad nemazai kas isbandyta thumbup.gif

vienu metu praktiskai gyvenau Kvapu namuose biggrin.gif is tikruju tai neimanoma is ten tusciom iseit doh.gif blush2.gif vis ko prisireikia ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 09, 13:39)
vienu metu praktiskai gyvenau Kvapu namuose  biggrin.gif  is tikruju tai neimanoma is ten tusciom iseit  doh.gif  blush2.gif  vis ko prisireikia ir t.t.

cia toks mazytis pliusytis gyventi toliau nuo ju (kitam mieste tarkim) biggrin.gif bijau, kad ir man daug ko prireiktu biggrin.gif va, tamanu taip kazkaip dar vis ir nesugebu uzsisakyt g.gif bet vis mastau, kad jauciu vertetu isbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 09, 13:43)
cia toks mazytis pliusytis gyventi toliau nuo ju (kitam mieste tarkim) biggrin.gif bijau, kad ir man daug ko prireiktu biggrin.gif va, tamanu taip kazkaip dar vis ir nesugebu uzsisakyt g.gif  bet vis mastau, kad jauciu vertetu isbandyt g.gif

Tai ar išeis tau prigriebti tą Druide purity šampūną iš Vilniaus? Jei pavyks, šlakelį palik ir man, užbėk pas mane ir galėsi išbandyti tamanus mirksiukas.gif.

Atsakyti
SM, gal galite pasakyti, kokios kainos paciu gamintu kremu iseina? Idomu, kiek tie lupu balzamai kainavo?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 09, 13:50)
SM, gal galite pasakyti, kokios kainos paciu gamintu kremu iseina? Idomu,  kiek tie lupu balzamai kainavo?

as kur dariausi kremus, tai apie 45-50 lt kainavo.. emulsiniu kremu apie 40 ml, o su biciu vasku tikrai ne daugiau 30 ml iseina
kakavinis lupu balzmas kiek prisimenu 30 lt, o spanguoliu 16 lt g.gif
lupu balzamu apie 12 ml iseina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 09 liepos 2009 - 12:56
kremui apie 40-50 litų reikia turėti, balzamų negaminau smile.gif
Papildyta:
kažkada skaičiavau Forever Living temoje, kad kremas išeina ne brangiau nei koks iš platintojų ar parduotuvės, nors gal iš pirmo žvilgsnio ir atrodo aukšta kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 09, 13:55)
as kur dariausi kremus, tai apie 45-50 lt kainavo.. emulsiniu kremu apie 40 ml, o su biciu vasku tikrai ne daugiau 30 ml iseina
kakavinis lupu balzmas kiek prisimenu 30 lt, o spanguoliu 16 lt  g.gif
lupu balzamu apie 12 ml iseina


Na tikrai nera brangu, iskaitant tai, kad produktai be ,,chemijos". Tuomet gal galetumete dar pasakyti kokius kremus gaminotes, ar tik veidui, ar ir kunui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 09 liepos 2009 - 13:05
QUOTE(katutis @ 2009 07 08, 14:24)
ką duoda mineralinis vanduo? wink.gif Kodėl ne kokiu nors nuoviru? smile.gif

Nuoviru tingiu blush2.gif O mineralinis vanduo man odą apramina ir ne taip džiovina, sakyčiau, kad poveikis į hidrolato panašus, tik kad nekvepia.

Palomina, daug visko iš KN išbandei thumbup.gif
Na, o aš iš KN turėjau:
Rožių hidrolatą, labai kvapas patiko ir mano sausai odai jis tiko, kelis kartus pirkau;
Santalo hidrolatą - tiko, patiko, dar tikrai pirksiu;
Kremą ir balzamą su tamanu - prie kvapo iš pradžių pratinausi, bet dabar jo kvapo pasiilgstu, tikrai tiko sausai odai;
trijų rožių kremą su bičių vašku - kvepia dieviškai, turiu dar;
kokosus - kvapas patinka labai ir odai tinka, tepdavau rankas, veidą, kūną kelis kartus tepiau;
monoi su gardenija - patiko, skaniai kvepėjo ir kvapas man nenusibodo, kūną tepdavau;
monoi su vanile - kvepia nuostabiai, kūną tepu;
sviestmedį - kojoms, rankoms (šuo visada jį stengiasi nuo rankų nulaižyti);
eliksyrą su vanile - labai tinka mano odai, taupus ir kvepia wub.gif
aliejų mišinį sausai odai, man tiko, toks neįkyrus kvapas (mano pirmasis pirkinys buvo biggrin.gif )
Rožių otto - naudoju vietoj kvepalų, visada su savim nešiojuosi, man jo kvapas nuotaiką pakelia;
lūpų balzamus gaminau, kakavinį ir spanguolinį, abu dar turiu, labai taupiai naudojasi ir kvepia skaniai;
ir kelis EA. (arbatmedį, citrinas, mandarinus...)
Gal kažką ir pamiršau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOFIJA5: 09 liepos 2009 - 13:19
QUOTE(fuksė @ 2009 07 09, 14:01)
Na tikrai nera brangu, iskaitant tai, kad produktai be ,,chemijos". Tuomet gal galetumete dar pasakyti kokius kremus gaminotes, ar tik veidui, ar ir kunui?

tik veidui dariausi.. ejau i kremu gaminimo vakarelius del idomumo, nes man buvo idomu ismokt pasidaryt paciai.. kaip sakoma perprast sistema biggrin.gif
bet tai aisku, kad gali ir kuna tept su tais kremais.. jei tik negaila..
is tikruju tai man asmeniskai naudot labiau patinka gryni aliejai ar alieju misinukai, o ne savos gamybos kremai.. jei krema naudoju, tai pirktini (aisku ekologiska)

QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 07 09, 14:04)
Palomina, daug visko iš KN išbandei  thumbup.gif

blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 09, 13:01)
gal galetumete dar pasakyti kokius kremus gaminotes, ar tik veidui, ar ir kunui?


kūnui gal tik vieną sviestą kažkada esu mačiusi smile.gif Šiaip dauguma veidui. Rožių kremą su mangų sviestu turiu (toks riebesnis, labiau tinka šaltesniu metu) ir emulsinį tamanų, skirtą jautriai odai - šitas lengvutis smile.gif

QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 07 09, 13:04)
mineralinis vanduo man odą apramina ir ne taip džiovina, sakyčiau, kad poveikis į hidrolato panašus, tik kad nekvepia.


supratau drinks_cheers.gif O kokiu prausi? ax.gif Ekstra atvejui būtų visai pravartu žinoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 09, 14:01)
Na tikrai nera brangu, iskaitant tai, kad produktai be ,,chemijos". Tuomet gal galetumete dar pasakyti kokius kremus gaminotes, ar tik veidui, ar ir kunui?


as gaminausi tamanu krema veidui su emulsiniu vasku jautriai odai, o kunui - kuno sokolada ar kazkaip pan. vadinosi. jis su kakavos sviestu ir kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 07 09, 13:48)
Tai ar išeis tau prigriebti tą Druide purity šampūną iš Vilniaus? Jei pavyks, šlakelį palik ir man, užbėk pas mane ir galėsi išbandyti tamanus mirksiukas.gif.

visai buvo is galvos isgarave doh.gif tuojau parasysiu ir suderinsiu.
Atsakyti