Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 3 tema

QUOTE(katutis @ 2009 07 09, 11:16)
na ir EA, iš kurių netikėtai greičiausiai suėjo apelsinų eterinis biggrin.gif


ir kaip patiko jį naudoti?
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 09, 11:16)
hidrolatus ir aliejus, taip pat pačios pasigamintus kremus wink.gif

hidrolatai bent jau vasarą man produktas Nr.1 - atgaivina, sudrėkina veidą, paskaistina ir apramina jo odą. Puikiausia, kad kai karšta daugiau nieko ir nereikia smile.gif

dar turiu įvairių bazinių ir eterinių aliejų: afrikietiškų (rafaelo) kvapo kokosus ir mangų sviestą kūnui, argano aliejų veidui (nelabai jis man prigijo), tamanus, kurie faktiškai pirmos pagalbos vaistinėlės atributas (be raudonio mažinimo puikiai gydo žaizdas, nudegimus ir pan), erškėtuogių aliejų paakiams, aliejų mišinį deginimuisi (juo ir šiaip kartais veidą patepu, odai labai patinka).

na ir EA, iš kurių netikėtai greičiausiai suėjo apelsinų eterinis biggrin.gif


O is kur receptai? blush2.gif Mano oda (ne ti veido) su labai dideliais kaprizais, ar tiktu man kas? Uzsikabinau, nes alyv.aliejus labai patinka mano ,,skurai". biggrin.gif O stai prausikliai amzina problema, o ka kalbeti apie kremus paakiams... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 09, 12:08)
O is kur receptai?  blush2.gif Mano oda (ne ti veido) su labai dideliais kaprizais, ar tiktu man kas? Uzsikabinau, nes alyv.aliejus labai patinka mano ,,skurai". biggrin.gif  O stai prausikliai amzina problema, o ka kalbeti apie kremus paakiams... doh.gif


KN vyksta gamybos vakareliai, kuriu metu pasiulo keleta receptu ir pagal juos pasigamini. pasiskaitykit KN internetiniame puslapyje. manau, kad tikrai galima atrasti tinkancias priemones kiekvienai odai, tik reikia bandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 09, 12:04)
na nezinau, gal dar ir praleidau ka nors  blush2.gif  jei prisiminsiu parasysiu

oho, kiek pirkiniu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 09, 12:58)
oho, kiek pirkiniu bigsmile.gif  thumbup.gif

na ne viskas vienu metu cia.. biggrin.gif
dabar isvis atsargos isseko, bet as cia samoningai nieko neperku kol kas.. rudeny nusipirksiu sio bei to vel smile.gif
Atsakyti
[quote=Palomina,2009 07 09, 12:04]
is KN esu prikus nemazai, daug ka net kelis kartus, nes labai patiko..
dabar reikia pagalvot ka cia as turejus g.gif
ohmy.gif nieko sau - vadinasi geru dalyku yra, beje, kainos tokios kaip psl. nurodytos ir ar galima ten nuvykti ir tiesiogiai nusipirkti, ar butinai sedeti ir daryti?
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 07 09, 11:05)
ir kaip patiko jį naudoti?


labai patiko biggrin.gif Sulašinau į lūpų balzamus, plaukams į kaukes ir šampūną, kūno losjonus. dar likę jo, bet jau tik ant galo buteliuko biggrin.gif

QUOTE(fuksė @ 2009 07 09, 11:08)
O is kur receptai?  blush2.gif Mano oda (ne ti veido) su labai dideliais kaprizais, ar tiktu man kas? Uzsikabinau, nes alyv.aliejus labai patinka mano ,,skurai". biggrin.gif  O stai prausikliai amzina problema, o ka kalbeti apie kremus paakiams... doh.gif


KN duoda rinktis gamybiniuose vakarėliuose - lyg ir kitą savaitę turėtų jau prasidėti užrašymai rugpjūčio mėnesiui wink.gif Jeigu tau alyvuogių aliejus taip patiko, gal pirmiau vertėtų bandytis aliejų mišinius, skirtus odai? Jie skalsūs, tikrai ilgam užtenka smile.gif

man pats geriausias kremas paakiams yra erškėtuogių aliejus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 09, 13:08)
ohmy.gif nieko sau  - vadinasi geru dalyku yra, beje, kainos tokios kaip psl. nurodytos ir ar galima ten nuvykti ir tiesiogiai nusipirkti, ar butinai sedeti ir daryti?
Aciu.

aha tikrai KN geru dalykeliu yra thumbup.gif
aliejus ir hidrolatus tai aisku kad gali nuvaziavus iskart ir pirkt.. bet kremus tai reik vakareliuose darytis..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 09, 13:19)
aha tikrai KN geru dalykeliu yra  thumbup.gif
aliejus ir hidrolatus tai aisku kad gali nuvaziavus iskart ir pirkt.. bet kremus tai reik vakareliuose darytis..



Didelis aciukas -prisigaudziau naudingos info. thumbup.gif
Atsakyti
kažkada klausiau, ar negalima ateiti kremo pasidaryti, kada į galvą šauna smile.gif Tai man paaiškino, kad ne, nes jos paruošti turi visus reikalingus indus, maišymo priemones, svarstykles, servetėles, sujungti indus su šildomu vandeniu, sudėlioti ingredientus. Tai kaip bent dešimčiai žmonių, tai lyg ir nieko, o jei to reiktų viso labo vienam.... Juo labiau, kad jos po tokių gamybų lieka ir dar po visų mūsų indus priterlintus plauna sad.gif
Atsakyti
prisiminiau ka buvau pamirsus.. pernai rudeny gaminausi KN lupu balzamus.. dariausi du: kakavini ir spanguoliu.. kakavini jau baigiau, spanguolini dar vis naudoju.. jau ir nusibodo doh.gif bet prisizadejau sau, kad kol nebaigsiu, tol nepirksiu jokio balzamo..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 09, 13:07)
na ne viskas vienu metu cia..  biggrin.gif
dabar isvis atsargos isseko, bet as cia samoningai nieko neperku kol kas.. rudeny nusipirksiu sio bei to vel  smile.gif

taip taip, as supratau, turejau omenyje, kad nemazai kas isbandyta thumbup.gif
Atsakyti