Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 3 tema

QUOTE(Palomina @ 2009 08 18, 17:51)
tamanai buna dvieju rusiu - vieni skysti, kiti tokie tirstesnes konsistencijos

as buciau visai nieko pries, jei dabartiniai maniskiai butu tirstesni, gal maziau reiktu ju biggrin.gif nors nezinia g.gif dabartiniai tikrai labai skysti, pamenu lyg buvo kazka mineje, kad pardavines tik koseles, matyt, kita siunta buvo tokia.
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 08 19, 11:01)
as buciau visai nieko pries, jei dabartiniai maniskiai butu tirstesni, gal maziau reiktu ju biggrin.gif nors nezinia  g.gif dabartiniai tikrai labai skysti, pamenu lyg buvo kazka mineje, kad pardavines tik koseles, matyt, kita siunta buvo tokia.


Kaip suprast,košeles? g.gif biggrin.gif
Mano irgi skystas,na kaip aliejus,bet kad kitokio nebandžius,tai patenkinta ir šiuo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 08 06, 13:22)
Tavo traukinys pas mane atvažiavo  lotuliukas.gif man tik ką paskambino iš KN ir pranešė, kad mane buvo gale įrašę, bet viena mergina atsisakė ir prašė mane įrašyti. Tai jie ir įrašė clap.gif  biggrin.gif Ačiū tau Katuti, reiks galvot kaip čia atsilyginti  aciuks.gif


Aš irgi patekau į tą rudeninį seminarą clap.gif assa.gif o jau buvau praradusi viltį - vis tik 31 buvau ax.gif Tai lankysim iš šitos kompanijos kartu su Kryyste biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 08 19, 11:26)
Kaip suprast,košeles? g.gif  biggrin.gif
Mano irgi skystas,na kaip aliejus,bet kad kitokio nebandžius,tai patenkinta ir šiuo. rolleyes.gif

na, ta prasme, toks gan tištesnis, košelės konsistencijos rolleyes.gif as irgi saviškiu patenkinta, tik sakau gal košelė lėčiau naudotųsi, bet jaučiu, kai pakabinčiau gerai, tai ir košelė eitų ne ką prasčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 08 19, 11:49)
na, ta prasme, toks gan tištesnis, košelės konsistencijos rolleyes.gif as irgi saviškiu patenkinta, tik sakau gal košelė lėčiau naudotųsi, bet jaučiu, kai pakabinčiau gerai, tai ir košelė eitų ne ką prasčiau biggrin.gif


Tai man irgi atrodo kad tirštesnio daugiau pakabintum. biggrin.gif
Atsakyti
Tamanus pirkau birželio vidury, tai gavau tokius tirštus labai, su grūdeliais smile.gif Ir tikrai skystesnio nesinorėtų, kažkaip faina ta košelė. O kai reikia paimti jos, tai piršto galiuką įkišu (švariom rankom), tada tarp delnų patrinu, grūdeliai ištirpsta, ir tada delnais glostau veidą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 08 19, 11:33)
Aš irgi patekau į tą rudeninį seminarą  clap.gif  assa.gif o jau buvau praradusi viltį - vis tik 31 buvau  ax.gif Tai lankysim iš šitos kompanijos kartu su Kryyste  biggrin.gif


drinks_cheers.gif


Dėl tamanų- KN vakar kaip tik kalbėjom, tai sakė tokie skirtingi dėl to, kad vienas derlius buvo rudeninis, kitas vasarinis. Vasarinio derliaus yra šviesesni ir skysteni.
Atsakyti
Niekas su manim nedraugauja verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, nezinau, gal jau kas ir rase, bet Kaune, Silainiuose priesais turgu, tokiame dideliame rudame "stikliniame" name yra parduotuvele "Mada ir ekologija vaikams". Tai joje prekiaujama KN produkcija. Zinoma, asortimentas labai mazas, bet vis sis tas... Maciau kokosu, tamanu, sviestmedzio al., roziu ir santalo hidrolatus, keleta EA, daugiau nepamenu smile.gif Gal kam pravers sis pastebejimas.
Atsakyti
QUOTE(zilvine @ 2009 08 19, 14:08)
Sveikos, nezinau, gal jau kas ir rase, bet Kaune, Silainiuose priesais turgu, tokiame dideliame rudame "stikliniame" name yra parduotuvele "Mada ir ekologija vaikams".


Labai naudinga informacija bigsmile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zilvine @ 2009 08 19, 15:08)
Sveikos, nezinau, gal jau kas ir rase, bet Kaune, Silainiuose priesais turgu, tokiame dideliame rudame "stikliniame" name yra parduotuvele "Mada ir ekologija vaikams". Tai joje prekiaujama KN produkcija. Zinoma, asortimentas labai mazas, bet vis sis tas... Maciau kokosu, tamanu, sviestmedzio al., roziu ir santalo hidrolatus, keleta EA, daugiau nepamenu  smile.gif Gal kam pravers sis pastebejimas.


thumbup.gif
Atsakyti
Buvau siandien KN, labai gera ten kaskart eiti wub.gif . Aptikau, kad KN turi naujiena - champako pomada. Pardaveja (tokia sviesiais trumpais plaukais) sake, kad jis yra panasios sudeties ir veikia kaip manoi. Ir labai skaniai kvepia blush2.gif . Kadangi produktas gautas tik pries kelias dienas, tai jo aprasymo KN puslapyje dar nera, bet sake, kad jau galima isigyti.
Atsakyti